Знаете ли какво установих

  • 28 382
  • 418
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Не е въпросът в това ДАЛИ да се обича, а КАК да се обича.
Обичането е едно от най-прекрасните неща, които могат да се случат на един човек. Но когато обичайки, напълно забравиш да обичаш себе си и загубиш всякакво самоуважение, тогава няма как да не е глупаво.

# 391
  • София
  • Мнения: 39 118
Връщайки се на тази първа тема, няма начин да не забележим, че авторката първо не обича себе си, а оттам не е наясно с чувствата и държанието си към човека до нея.

# 392
  • Мнения: 5 280
Знаех си, че става дума за добри пари.
Не изглежда толкова лош мъжа ти. Коя зодия е? Изглежда ми, че на тебе ти липсва любов и тръпка и за това си изнервена и всичко те дразни.

# 393
  • Мнения: 3 865
Все някакви положителни характеристики  притежава щом съм се оженила за него - чак толкова не се мразя все пак. Просто не заслужава да изпитвам чувства към него. Риба е.

# 394
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Скрек, пускай малко снимки да го огледаме и да го взимаме твоя мъж, да те отървем 😂. Мъж мечта като за моя акъл вече, кротичък, да не ми опява, Рибка за мен рачката, щеше да ми е идеално. Ех...чуждата трева все е най-зелена.

# 395
  • Мнения: 30 802
Ми аз съм женена за подобно животно, зодия риби. Ту е шаран, ту е акула, зависи от настроението.

Ами какво да кажа, за мен тая ситуация е нормална, щото ми е втори брак. А на Skrek ще кажа - идва време, в което да си избършеш ръцете в престилката и да си кажеш - свършена е моята работа. Ами това е, сезонът на майчинството ти е минал, гледай си кефа и не се вкарвай в драми. Стани и ти темерут. Давай като него, явно е щастлив. Аз лично ако видя срещу мен човек, който ме дразни, но видимо е щастлив, вместо да отстоявам своя начин на живот, копирам неговия, да видим дали ще има ефект. Взех мъж, дето на моменти е акула и голяма гад - станах и аз като него, бря, ми то било хубаво бе, хората повече те уважават и нещата вървят. Та така.

Не ходи срещу него, бъди като него, още малко и излизате в родителска пенсия, а Тоскана няма да се обхожда сама, нито киантито само ще се пие, ако разбираш какво имам предвид...

# 396
  • София
  • Мнения: 39 118
И аз го харесах по описание, ама с Риби не се понасям.

# 397
  • Мнения: 3 865
Скрек, пускай малко снимки да го огледаме и да го взимаме твоя мъж, да те отървем 😂. Мъж мечта като за моя акъл вече, кротичък, да не ми опява, Рибка за мен рачката, щеше да ми е идеално. Ех...чуждата трева все е най-зелена.

Направо сте си един за друг. Чакай да му намеря заместник и ще ти го пратя използван (трета употреба с 2 развода зад гърба си). Няма да пращам снимки - не е женската мечта, въпреки че една "приятелка" се пробва да го прикотка използвайки децата - колко много ги харесвала, били най-хубавите деца, които виждала, как щяла да ги гледа и колко жалко било, че имат такава ужасна майка. Всичко това случайно го прочетох в месинджъра му. Той не и отговорил, но не ми и казал. И като го питах що и вика Ми аз видях че е писала ама го четох по диагонал. И хем и се оплаквам от него хем не вярва явно, щото той пред хора иначе се представя добре и заблуждава. Алал да му е на следващия - аз съм предупредила Simple Smile)))

# 398
  • Мнения: 5 280
И за мене не е рибата. Прекалено заспали са за овенка. А и мразя някой да спори с мен 😁

# 399
  • Мнения: 3 865
И за мене не е рибата. Прекалено заспали са за овенка. А и мразя някой да спори с мен 😁

Тц - не е за тебе. Предната му е била овенка и не се е получило. Като цяло овен и риба не се понасят.

# 400
  • Мнения: 25 892
А ти козирог ли си?  Simple Smile

# 401
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Скрек, ама обичаш си го, признай си Grinning.
Не вярвам да е козирог, те са обрани.

# 402
  • Мнения: 25 892
Най-качествените скандали тип "от нищо нещо", които съм виждала, все козирози са ги заформяли. И от двата пола. Хем рогати, хем с копита, хем мрънкави, хем сприхави, хем все не може да им се угоди. И много злопаметни. Laughing

# 403
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 464
Зодията няма нищо общо,според мен е до характер.

# 404
  • Мнения: 15 619
И авторката каква зодия е, че чак и аз се развълнувах. Grinning Риби съм.

Общи условия

Активация на акаунт