Отговори
# 60
  • Мнения: 97
Здравейте,
Айде и нещо от мен, ако си харесате разбира се, не ви насилвам  Laughing  (специално за Надето, понеже тя винаги ме радва със страхотни морски снимки)   bouquet





   Гледам, говорите си за море, бански, а някои даже са там, други пък скоро ще пътуват. А само какво гадно време днес, дано скоро да дойде истинското лято, че и ние сме се замислили да ходим по южното черноморие следващия месец. Нищо за сега не сме резервирали и ще си търсим на място. Понеже малко ме е страх да преведа по разни сметки пари и после да не ни харесат условията или пък да се окаже, че даже такава къща няма  Laughing.
   При нас също белите и щуротиите са на преден план, никакви прегради не съществуват. Миналата седмица правихме прощапулник и Марти въпреки, че беше доста стъписан и се чудеше какво да направи с всички предмети дето ги бях наредила на масата се хвана за фотоапарата, та ще го правим фотограф май, той и техникума е точно пред блока ни, ако след време прояви интерес  Grinning.
   Поздравления за всички, които още кърмят, малко със закъснение прочетох за странните пози при кърмене - Доне, Наде   bouquet. На мен най-удобно ми беше да кърмя легнала, хем си почивах, хем и Марти си заспиваше блажено, сеге ме навяват приятни спомени.

  Поздрави и много целувки на бебоците. Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 3 447
Веси, за мене първия, благодаря  bouquet Надето ако се ослуша още малко, ще взема и втория, да не става зян Whistling
Честит ви фотограф, да е жив и здрав Hug

# 62
  • Мнения: 648
Честито ви фотографче Веси Heart Eyes
И това е идейно да си наемете нещо на място по морето, много избор има Peace
Благодаря за фотосите Blush
Доне, сутринта ги делнахме по твое осмотрение, вечерта пак ми гепаш ко си сакаш ти Crossing Arms

# 63
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Здравейте:)
ние се прибрахме благополучно от сватбата в Ст. Загора.
Беше си сватба като сватба, имаше от всичко за всеки като музика, а и с времето тъй беше - слънце, чак пек голям беше до към обяд, след това облаци и дъжд порой....

Иначе аз, типично в мой стил, където отида се, разболявам. Вечерта се сдобих с разстройство и повръщане - не знайно от какво и как, но факт.

Важното е, че сме си вече вкъщи, нацелувах и нагушках до припадък Макси; даже изкарах и следобедн сън с него Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 648


Черпам ви с пица Laughing, нали ви обещах оная вечер да ви сложа от моята Blush

Пипинце,ако имаш стомашни проблеми, остави си за утре Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 6 743
Голяяяямо затишие цари в почивните дни, но то е разбираемо  Hug
ЕМ4О, весело и  спокойно изкарване на морето и само слънчеви дни   grinning039 и чакаме  smile3509
За синките, и Влади има, даже вече веднъж ожулихме яко коляното и той после си чоплеше коричките  Rolling Eyes
Ваня, я покажи как изглеждат тези оризови макарони  newsm78
Дона, синия анцуг е супер, но долното наистина е много голямо та го дадох на една приятелка да ни сложи връчица отгоре за да мога да го стягам и да ни отреже крачолите.Все пак искам да си го носим като комплект, а не отделно  Flutter
Браво на Кико за кюфтето  Laughing, аз пробвах да захраня Влади с кебапче, но той го подъвка и накрая го изплю  Mr. Green
Бъжева, казвай какво стана с изпита.Чакаме тук да черпиш  Wine Glass .Къде ще ходите на почивка?
Наде, ако искаш мога да ти пратя таква играчка по пощата, не е тежка  Hug
за банските...какво да кажа, на теб ще ти стои екстра, ама аз май съм за цял бански, или най-добре хич да не се показвам по бански някъде, че еколозите ще започнат да апелират "Да спасим китааааа!"  Laughing Mr. Green
Много ми хареса сайта който си пуснала   bouquet
Еми, да ти се жална  Twisted Evil, Влади не ще да спи на височката възглавница - избутва я и пак си спи нагъзен  Mr. Green Laughing
ВесиД, чакам снимки на банските, ама ти толкова отслабна бееее, че не ти трябва вече такъв бански  Hug
Веси, честит ви фотограф - тя хубава таз професия   bouquet  photo

Ние пък най-сетне купихме сандали на Влади.С мека подметка и твърд форд отзад на Денди  Grinning

Големи разходки си спретнахме въпреки лошото време, но нали сме с кола  Hug
Лека седмица ви желая   family 1swing dancing  party006

Пипенце, бързо оправяне ти желая.Нещо си яла на сватбата дето не ти понася явно  Confused
Надеееее, искам да я опитааааааааааааам   Stuck Out Tongue Winking Eye Heart Eyes cry

# 66
  • Мнения: 648
Дамаянти, освен да менкаме пица срещу играчка Crazy
Сандалките са супер, в любимото оранжево Party Ти не приказвай за китове, ами вземи си лепни "каката в станиолено" на хладилника и глей резултати Peace

Веси, исками снимки Hug

Днес звънях на ЕМ4О, ама тя ми дала странен номер с една цифра повече май и не можахме да са чуйме даже Rolling Eyes

Али се самозахрани със странджанка Crazy
Не съм ви казвала, ама тя си има бански, миналата година моя приятелка й подари страхотен светлосин с розови къдрички по края, а от страни има флонги, много е сладурски Grinning
Днес бяхме на разходка в Морската, по скоро ний с тати опъвахме "Катино мезе" на плажа, а тя с баба си ходи в детския кът Blush Милата навън редовно е с един търмък(гребълце) от комплекта с кофичката и не го пуща hahaha

 Heart Eyes



# 67
  • София
  • Мнения: 6 743
Давай да видим банския не детето, няма само твойте зелени красоти да скиваме  Laughing
И какви са тез думи бре "странджанка"  newsm78, "катино мезе"  newsm78 и търмък   Crazy
Жалко, че с ЕМ4О не сте уточнили телефона - можеше да чуем някоя клюкня  Laughing Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 447
И какви са тез думи бре "странджанка"  newsm78, "катино мезе"  newsm78 и търмък   Crazy
Е как беееее, по морето викат "странджанка" на принцесата Laughing Не си ли виждала по капанчетата на бургаската гара Grinning
Ама от къв зор човек ще седне в Морската и вместо да си викне един сафрид, ще яде Банския специалитет "Катино мезе"... ей туй не мог го разбра newsm78

# 69
  • Мнения: 648
Ама от къв зор човек ще седне в Морската и вместо да си викне един сафрид, ще яде Банския специалитет "Катино мезе"... ей туй не мог го разбра newsm78
За риби дето мъж ми ги лови за вечеря, пари не даам Mr. Green

# 70
# 71
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Лилюю, ми той много джиджан тоз бански на Али Simple Smile Simple Smile
Нашият хубавец ще е по "пищов" на плажа Mr. Green; няма кой да му купува бански Crossing Arms
Nadejdica, я дай рецептата за пицата, че много хубаво изглежда, а пък диетата може и да почака малко Grinning
Дамаянти, честити ви сандали, и пак ли от люлинските магазини ги взехте?
Веси, ми честит ви фотограф Hug Hug Hug Да стане велик фотограф, му пожелавам Simple Smile
Пък и снимките му може някой ден да се продават на търг, то нищо не се знае Wink

Изпуснах Макси за секунди от поглед и той се покачил на масата в кухнята (щото там беше приготвената купа със салата) и си рупа краставици и домати. Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 6 743
Е как беееее, по морето викат "странджанка" на принцесата Laughing Не си ли виждала по капанчетата на бургаската гара Grinning
Ми не, не знаех  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Аз и "Катино мезе" не знам какво е   33uu , па кат' ма погледне човек ще си рече, че тия работи трябва всичките да ги знам  hahaha
Много сладък банския на Али  Heart Eyes, с тия джувки от страни ще засенчи мама с нейното "станиолено"  newsm56
Пипенце, ми нека яде детето - и една бира му сипи  Joy  beer
Аз пък до сега палачинки правих.Моите мъже още спят  Shocked #Crazy - какво ще правят нощес - ня знам  newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 2 081
Здравейте и то мен!
Наде, страхотен банскиииииииии! И аз искам такъв Wink Mr. Green Ей, как ми напомни РАЗНИ НЕЩАКато примерно, колко се измъчвах вътрешно докато разбера това търмъчене що е...а срам да си попитам... Rolling Eyes Из вашия район има още няколко знакови думички и изрази. Но "катино мезе" и аз не знам какво е  newsm78 В бургас за пръв път съм яла байгънети и "тракийска салата', което ще да рече "снежанка". Wink
Обаче рецептата за пицата и аз я искам.
Веси, харесва ми твоя избор/снимките / и честит фотограф Sunglasses
Пипи, как по пищов на плажа... да плаши мацките, а!:lol: Sunglasses
Дамаянти ти ми се жалваш ама виж мойто как спи обикновено:
цък!цък!
цък!цък!
Забележете само колко е отвита, нагъзена, с препълнен памперс (пие много вода както знаете) и колко си е на възглавницата и изобщо какво ползва за възглавница. Crazy

# 74
  • Paradise
  • Мнения: 3 103


за любителите на бански специалитети - по едно "Катино мезе" Hug
А "тракийска салата" е различно от "Снежанка" - едната се прави с пресни краставици, а другата с кисели Wink

Общи условия

Активация на акаунт