Отговори
# 45
  • Мнения: 3 447
Доне, докато не е започнал да пее "Градил Илия килия..." положението може да се спаси! Почне ли я тая - спукана ви е работата! (щото аз по - пияска песен не знам)  Mr. Green
Има, има - "В таяяяяяя старааааа къщааааа, на таяяя стараааа масааааа, седяхмеее ниеее двамааа с тебеее, чааааааак до сутринтаааааа..." Drunk
А Кико кат попита "Мамо, ти мене уважаваш ли ма", ще се замисля сериозно Mr. Green

# 46
  • Мнения: 480
 newsm20 - за чувството ти за хумор, Доне! Винаги прихвам в луд смях като те чета.  Laughing

# 47
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Дона, цял ден не съм спряла да  се хиля, само като се сетя за твоите бисери, страшна си Hug Hug Hug
Отде ги вадиш, как ти ги ражда главата.....  tooth tooth toothхиля се до припадък, а дребният ме гледа с един очуден поглед и кво ли си мисли....

Аз бански с горнище си имам от времето га вършеех из Турско. Там също показвах бюст, ама на определени плажове. Иначе ме беше страх, признавам си. Та днес взех, че ги премерих, и ми стават, та, ако не ми доде друг акъл, ще си карам с тях.

Nadejdica, я ме светни кво значи "станиолено". Ми такава разцветка не знам...

Еми, ти да земиш да додиш на срещата, щото... Тя всеки път е все там, все в тази пицерия Wink

Бъжева, успех в начинанието. Евала за куража да учиш  bouquet  bouquet

Dona, хайде, от мен да мине, ще те черпя с шампанско

# 48
  • Мнения: 3 447
Dona, хайде, от мен да мине, ще те черпя с шампанско
Еее, ма ти се разчерпи кат невидела... Почерпи с някой пич поне, стига с тоя анкохол Mr. Green

# 49
  • Мнения: 648
Дона, цял ден не съм спряла да  се хиля, само като се сетя за твоите бисери, страшна си Hug Hug Hug
Отде ги вадиш, как ти ги ражда главата.....  tooth tooth tooth

отдавам го на ерудиция и душевност  love001, а ако прочетете коментарите й в Клюкарника "Как се прави с....", не отговарям за смешниците ви smile3532

Пипинце  Bulb, "станиолено"= сребристо, златисто smile3502

Фтивам да шетам Blush

# 50
  • София
  • Мнения: 6 263
Ей, голям смях пада тука  Laughing, по едно време спрях да ви чета, щото шефа дойде (пък той един сопнат малко  Confused).

Наде, харесвам (и съм имала) горнище каквото описваш - с банели. Имах един готин бански от медения месец, ама етърва ми го забута нейде в гардеробите в Пазарджик и така и не можах да си го намеря. То може и да не ми става. newsm78 А сега ща не ща пак такъв ще търся.

Lierac-a и аз четох, че имал ефект за стягане на бюста, не е и супер скъп (24 лв май беше, не че са малко, де, но не е като имаше едни по 50-60 лв.), ама като все не остават пари за там. Rolling Eyes Rolling Eyes Доне, пък като си рекла за кюфтетата - снощи Емко вечеря лозови сърми, че и от лозовото листо яде (аз си мислех, че само каймата ще хапне) и даже и спа цяла нощ без да се буди. Party

Ване(блондинке), защо имаш перденца на монитора си? Защото компютъра има Windows... Mr. Green
Ами, за да ми е уютно, бе. Като има прозорци трябват и пердета.  Mr. Green (Въпреки че по принцип не съм голям фен на завесите, ама карай Wink)

Бъжева - успех утре и да стане най-доброто!  bowuu (Лятото на 2002 кандидатствах в СУ за второ висше и за малко не ми стигна бала да ме приемат, но след няколко дни разбрах, че съм бременна  Heart Eyes, така че беше за добро. baby_neutral)

# 51
  • Мнения: 648
Бъжева, успех утрИИИИИИИИИИИИИИИИ Peace

Пипинце, виж "станиолено" Embarassed

# 52
  • Мнения: 3 447
Надежда, помолих някой да почерпи с ПИЧ, а не да ми слагаш снимки на "станиолено" Crossing Arms

# 53
  • София
  • Мнения: 6 263
Надеее, с такова тяло и с бабешки гащи да си пак ще е супер, няма да трябва "станиолено". Laughing

# 54
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Nadejdica, мерсаж за инфото (и нагледното Mr. Green)

Сега вече разбирам защо Дона ги приказва таквиз за корабите в Бургаския залив Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз определено ша са въздържа от тез лъскавини, ама на желающите - успех

Дона, пич нал си имаш дома, кво искаш чуждо, а  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye newsm66 newsm66 newsm66 newsm66

# 55
  • Мнения: 3 447
Дона, пич нал си имаш дома, кво искаш чуждо, а  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye newsm66 newsm66 newsm66 newsm66
Дома си имам мъж Naughty Пък вий га са скръндзите да почерпите по едно младо ягнешко рано сутрин... Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 648



Доне, иСбирай си, нъл съм щедрУ Blush

# 57
# 58
  • Мнения: 3 447
Доне, иСбирай си, нъл съм щедрУ Blush
Оххх, много ми се ще да взема втория, че е по-страстен.... newsm78 ама нали си ми приятелка, ще взема първия, хърбавичкия, пък втория оставям на тебе, тенкю Hug
Айде добрютру, хубав съботен ден  lovekiss

# 59
  • Мнения: 648
Доне, иСбирай си, нъл съм щедрУ Blush
Оххх, много ми се ще да взема втория, че е по-страстен.... newsm78 ама нали си ми приятелка, ще взема първия, хърбавичкия, пък втория оставям на тебе, тенкю Hug

ТрогнатУ съм newsm62

Хубав ден и от нас  love001

Общи условия

Активация на акаунт