Отговори
# 30
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Щях да ви питам на вашите дяца сини ли им са крачетата?
На Емо кръчката са цялите в синки от многото ПТП-та.

# 31
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Добро утро  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
аз няма да ви сипвам нищо, щото ич ме няма в откриването на картинки и тяхното прилагане Embarassed Embarassed Embarassed, нали съм "нация техническа" Confused
Ама по една усмивка ще ви давам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ем4о, весело изкарване на морето. Хайде, лек път, хубаво време и да си изкарате готино и много снимки да покажете после Hug Hug Hug

А относно синините - ми моят хубавец е все с посинени крачета/коленца. То май оттук насетне все така ще е Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Wel, ето го линкът към темата за срещата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102522.0

# 32
  • Мнения: 3 447
Айде гутен морген, лека и доходна!



След малко ша дода за още

# 33
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Дона, при следващото включване сипни нещо и за душата Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 6 314
Ей, ама сте много ранобудни бре.  Flutter Flutter

Ние вчера "обзаведохме" детето със сандалки, много съм доволна от избора, удобни са му, и на вид много ми харесват и ходи стабилно с тях и не са и хич скъпи. Мислех да ги снимам, но се сетих чак сутринта.

Да кажа за пшеничния зародиш - съдържа много витамини (мисля бяха главно от групата Б, но май също и А, Е, желязо  newsm78 - не пазя опаковката), много е полезен и за деца и възрастни, на децата мисля по им допада като вкус, защото леко сладни, пък и в една купичка с попара много-много не се усеща.

За закуски говорите - към изброеното мога да добавя каша от просо + царевица с масло и сирене, ммм, дори на мен ми се дояжда Емко като я яде. И аз от време на време му давам макарони (бях взела оризови), но свършиха и все забравям да купя. В магазин Европа има макарони от елда, ръж, грах, ориз, пълнозърнести.

Дамаянти, играчката и на мен много ми хареса bowuu (и 10 лв. всъщност не са много за дървена играчка Wink). Ама се чудя дали изобщо да търся такава, Емко наскоро се научи да си реди ринговете, но повече от 5-10 мин. не се задържа на едно място, та най-много само да ги разнася из стаята. newsm78

Ем4о, приятна почивка, супер да си изкарате! Hug
Емко синки май няма, сигурно защото главно пада напред на ръчички. newsm78
По този повод ето една смешна случка от нас: не му даваме да влиза в банята и вече я държим затворена (по принцип обичам навсякъде да ми е отворено, иначе стаите ми се струват кутийки) и преди време Иво излиза от банята, Емко вижда, че вратата се отваря и се затичва (ама буквално тича) и бърза да стигне преди Иво да е затворил вратата; и точно вече пред вратата на банята от бързане залита и пада (на плочките  Rolling Eyes, но се удари леко, по-скоро се приплъзна), ама беше много смешен. Joy

Усмихнат ден и целувки на порасналите ни бебоци!  bouquet

# 35
  • Мнения: 3 447
Дона, при следващото включване сипни нещо и за душата Hug
Еййй, ти като си го подкарала от снощи, нямаш спирачки значи Mr. Green Ето - хем за душата, хем дизайнерско



Дона, а този овес как го правиш? И ти как даваш кифлите?
Под "овес" имам предвид "овесени ядки" Laughing Купувам от фините, български. Заливам с вряща вода и оставям няколко минути да набъбнат (не ги варя). Добавям 1 л. АМ и настъргана ябълка/намачкан банан. Допълнително захар не слагам, щот той и така си ги яде. С кисело мляко също става, предполагам.
Кифлите - как - ми на парчета, да дъвче там Rolling Eyes
Дамаянти, ние от светлосиния анцуг носим само горнището... Долнището кат гледам ще му стане след 2 години, ама здраве да е... поотделно ще си ги износи Rolling Eyes
За бански срам - не срам, ще кажа, че нямам представа какъв предпочитам, щот през последните 10-15 години не съм ползвала Embarassed Най-много някое долнище да сложа чат-пат. Ама сега ще се наложи да си купя сигурно - едно, че с дете вече не можем да ходим на толкова труднодостъпни плажове, където да се печем голи. И друго, че циците вече не са тип "лисичи муцунки", ами клонят по-скоро към "лисичи опашки" tooth Та идеи за бански аз приемам тоже.
Ем4ооо, лек път, хубаво време, много слънце и малко нерви ви пожелавам Hug Много здраве на моренцето и да снимаш много, много малкия морски вълк Simple Smile
Ваня, айде пусни снимка на сандалите, бе мацко Mr. Green Аз съм се замислила за морето да му търся някакви силиконови може би, които да могат да се носят на босо вместо джапанки newsm78 Някой ако види такива, да свирка Whistling
А тичането към банята при нас е абсолютно същото, само че във вариант "бързо пълзене" hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 6 314
Доне мацко,  Mr. Green ще снимам, ама довечера в къщи. Вчера в магазина му пробвахме и другия модел - затворени пръсти, отворена пета - много мекички и удобни също и доста по-летни. Може би по-натам и един такъв чифт ще му вземем. А също видях и един съвсем плажни - отворена пета, отворени пръсти, едни такива като гумени-дунапренени (уф, дано ме разбрахте). Май имаше и силиконови, но бяха някакви смотани  Sick и май все големи номера. newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 6 314
Дамаянти, за бански лично аз винаги съм предпочитала от две части - повече за печене има с него, пък и повече ми харесват. Ама имам стрии по ханша и май ще умувам дали целия няма повечко да ги поскрие. Confused newsm78

А за увиснал бюст не ми говорете, че ми се плаче  Cry Cry - това за мен е единствения минус от кърменето (сега имаме в къщи още един уред за упражнения - не знам как се казва, с лежанка, та ще помоля един приятел бивш културист, ли какъв е бил, да ми покаже някои упражнения, дано има ефект Praynig).

# 38
  • Мнения: 3 447
Оп, забравих да кажа, че на Кико снощи му устроихме "кръчмарска вечер" по домашному Laughing Сипала съм му аз да вечеря спанак, ама той се ослушва и прави едни физиономии Sick И баща му вика "Я му дай едно кюфте на детето, кво го мъчиш с тоя спанак". Добрееее, дадох му аз едно парченце с идеята, че ще го пробва и ще го изплюе... е да, ама не - с огромен кеф си го изяде Shocked И като почна това дете, цяло кифтье изплющя Mr. Green А баща му, за да е пълен кефа, изрови отнякъде касета с музика от Банско и я пусна, а Кико като се разпя.... дъвче кюфтето и пее  Drunk Зимата ше го водим на Банско, да изкара некой лев по кръчмите Mr. Green
А също видях и един съвсем плажни - отворена пета, отворени пръсти, едни такива като гумени-дунапренени (уф, дано ме разбрахте).
А, нещо ей такова Peace
А за бюста не искам да те пуаша, но с фитнес няма да го стегнеш Confused Не знам някви кремове дали ще имат ефект, тоя на Lierac го хвалят, ама струва майка си и баща си. Така че нека го приемем откъм добрата му страна - на плажа можеш да си криеш парите под циците, примерно Mr. Green

# 39
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен в новата темичка! Simple Smile

Много е хубаво, че въпреки мрачното време на вън, тук цари слънчево, ваканционно настроение Heart Eyes
Аз също от сега мисля за багажа за морето, въпреки че  има доста време докато заминем. Но като се има предвид, че след морето няма да се прибираме вкъщи още около 2-3 седмици, а ще пообиколим да погостуваме на роднини, багажът няма да бъде никак малко Crazy
Гери вече се разхожда съвсем спокойно и на вън, обаче мен все още ме е страх да не падне и постоянно вървя зад нея. Иначе се гласим в неделя да правим прощъпулник и после ще споделя какво си е харесала Simple Smile

За закуска и аз редувам попара, овесени ядки и мляко с бисквити и юфка. Пък пшеничен зародиш не съм давала, но аз много го обичам и може да пробвам да сложа и на Гери към някоя манджа.

Веси, честита ви собственичка на ресторанти Simple Smile
Ваня, честито ти русо! Много е свежа новата ти прическа Simple Smile И честити санделки на Емко! Ама се надявам да пуснеш снимки, че да ги видм Grinning
Пипи, на теб пък честито ти червено! Ама все пак може да пуснеш и някоя снимкса да те видим Party
Дори, голям късмет наистина Simple Smile  А по повод бръсненето, аз също не съм сигурна, че ще има ефект за сгъстяване Thinking
Уел, съвсем малко остана вече и ще си нагушкаш Ивето Heart Eyes
Емчо, много слънчево и усмихнато море! Simple Smile И ще чакаме снимки!
За банските - аз обикновено предпочитам две части, ама за тази година ще видим как ще бъде Thinking
Цитат
И друго, че циците вече не са тип "лисичи муцунки", ами клонят по-скоро към "лисичи опашки"
Цитат
Така че нека го приемем откъм добрата му страна - на плажа можеш да си криеш парите под циците, примерно
Дона, ама как ги измисляш такива   Mr. GreenJoy
А Кико явно добре се ориентира детето - гладен няма да остане! Grinning


Хайде стига толкова засега, че утре съм на един изпит за магистратура и не е зле малко да почета  Thinking То не че ми е много ясно, ако ме приемат как ще учим двете с Гери, ама пък ако не е сега, за по нататък съвсем не виждам да се случи Whistling

Усмихнат ден!  love001

# 40
  • Paradise
  • Мнения: 3 103


ей тва е спейшъл поздрав за Дона, щото ме научи как да слагам картинки  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Една Текила сънрайз от сърце Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 648
Добро утро, бе красиви Party

Хей, туй лятно настроение на никой не прощава, а Crazy Нека, нека, так ми аресва Heart Eyes

Благодаря ви за отговорите за закуски, живо здраво като си идем у града на Младостта ше се изпробвам с някой предложение Grinning

Доне, ко ше лъжеш детето със спанак бря, той да не е Попай Моряка hahaha, то си знае милото, ми я кажи от де тез "кръчмарски кефове" е унаследил Heart Eyes
И от де го набара туй ултра модерно мартини, да дразниш, аааааааааа Crossing Arms

Ване, честито ви сандалки, със здраве да си щъпурка Емко с тях Peace

Дамаянти, и на мен много ми хареса играчкара и цената й звучи много добре, аз отдавна се оглеждам за някаква подобна джаджа Rolling Eyes, но в китен Бургас е много "интересно" пазарното зареждане Shocked

За банските- фен съм на половинките, ако може с прашка, но оня ден четох, че тая година тоя туп гаща не били модерни в банските, мноо им здраве, кът няма да мога са опека у бюста как си знам, поне на дупе да наблегнем Embarassed Половинките, оптически удължават тялото Flutter За "диви" кърмачки" с ластикоподобни цици Rolling Eyes, препоръчвам горнище с банели и "столче" между чашките(тоест стабилно парче, което ги съединява), бюста стои красиво bowuu
Като разцветка имам мерак за нещо "станиолено", ако ли не, и в гепардов десен бих са турила Mr. Green Мчи туй са ми наблюденията и изискванията Hug

Пипинце, пусни сними не са прай Crazy

Синки- и на Али крачетата са като палитра на Пикасо Shocked, де се натъртва туй дете, ама като се замисля редовно се набира някъде и се катери Whistling
Да са пофала, снощи кът заспа у 21 и 30, къде 23 часа я преместих у кошарата й, в 1 часа цоца и до 4 и 30 си спа в кошарата и тая сутрин тати са успа, щот немаше кой да го рита hahaha

Цаливам ви Heart Eyes


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора Shocked

# 42
  • София
  • Мнения: 2 081
Здравейте, Grinning
Да знаете че не съм фен на поимените постове ( за целта има кю-та. мю-та  Mr. Green), но успях да сътворя следното:
Ване(блондинке), защо имаш перденца на монитора си? Защото компютъра има Windows... Mr. Green
Наде, кадър съм на Бургасцвет вече 4 години. И съвсем сериозно можем да се видим я Бургас, я у нас. Созопол ми е "у нас" на мен – там живях, докато работех в Бургас. И за да не се чудите повече ще си кажа, че баща ми е от там. Wink Sunglasses
Пипинце, честита ти прическа и на теб. Като не пускаш снимки, аз може и на живо да те видя ако се престраша да дойда на срещата, която този път ми  е под носа.
ЕМ4О отново лек път и весело изкарване!
Дамаянти, честити ти чехлИчки и играчката е много хубава и аз се замислих да взема на Лили такава.
Бъжева, ще чакаме да се похвалиш каква замисля Гери да стане!
Опа ще изтърва Дона, Thinking която с тез бисери мнооого ме съмнява, че си посръбва разни нещица, и само ни баламосва със снимков материал... Да не развалите детето , ей!/ то с кюфтета се почва/ Mr. Green Grinning
По темите:
И на моята девойка са и насинени и ожулени коленцата, но това си е в реда на нещата. Няма място за притеснения, само да пази личицето.
Пшеничен зародиш не съм давала. Не знам в какъв вид се продава...аз само знам за домашно приготвени кълнове... newsm78Но са много добра идея - много са полезни.
И аз ще изпадна във фаза(граничеща с паника) "нямам бански"  И аз имах дългогодишен монокински опит. Сега съм пълна с разни вехти долнища и само един от 2 части, който при по-голямо вълнение им опасност да го отнесе вълнението.
Мисля от Созопол да купувам (или Бургас), че всички магазини са на 1-2 улици, а тук изобщо не знам де да ходя да търся.Надето ще взема за консултант  Flutter - добри идеи дава.
Айди лек ден! Flutter

# 43
  • Мнения: 3 447
Бъжева, успех на изпита  Hands Thumbsup Как успяваш да учиш бе, бравос, аз съм толко затъпяла Embarassed Айде, утре да се похвалиш!
Една Текила сънрайз от сърце Heart Eyes
Нидей текила бря, аз след текила ни помна ко съм праила Embarassed
Като разцветка имам мерак за нещо "станиолено"
Сус бре, кат туриш станиол връз тез огледала големите, ше земеш да подпалиш корабите в Бургаския залив tooth
Еми, нищо не посръбвам, душице, за кво мислиш слагам тия картинки - поне очите да ми пълнят Sad
Созопол ми е "у нас" на мен – там живях, докато работех в Бургас. И за да не се чудите повече ще си кажа, че баща ми е от там. Wink Sunglasses
Ми тва е, някои хора са си родени с късмет... Аз все се навивах, че ще си взема мъж от Бургас, пък то къде се забих... мани ooooh!

# 44
  • Мнения: 480
За банските, да ви кажа, съм взела кардинално решение. Свърши вече времето на половинките. Не че преди корема ми е бил залепен за гърба, ама сега вече имам едни катове кожа и месо, които трябва да опаковам в нещо, че е страшно. Та ще бъда с цял бански, който в горната част има и пъддържащо нещо (не е банел) за да се избегне гравитацията. Като пристигне (щото съм го поръчала на един приятел да ми го донесе) ще ви го покажа.

Пшеничен зародиш и аз не съм давала, ама щом пък е толкова полезен, ще взема да взема.  Simple Smile

Бъжева, ще стискаме палци за утрешния ти изпит! На късмет да е!

Доне, докато не е започнал да пее "Градил Илия килия..." положението може да се спаси! Почне ли я тая - спукана ви е работата! (щото аз по - пияска песен не знам)  Mr. Green

Лек път на EM4O и весело да изкарате!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт