Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 148
  • 764
  •   1
Отговори
# 585
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Киса най-вероятно не си имала лоши мисли, но по-назад в темата друга потребителка се беше изказала,че умишлено се прави някаква реклама на марката с цел облаги, което за повечето момичета е обидно.

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Киса най-вероятно не си имала лоши мисли, но по-назад в темата друга потребителка се беше изказала,че умишлено се прави някаква реклама на марката с цел облаги, което за повечето момичета е обидно.

То и сега имаше такова изказване.
И аз това имах предвид, обидно е за потребителките, които си правят труда да споделят тук за качествени находки на хубави цени. 

# 587
  • Мнения: 18 581
Днес повисях доволно в Дм. Взех си от тяхното кокосово масло. Уникален аромат. Обикновино си купувам без аромат и не очаквах и това да има. Беше изненада. Намазах косата на детето преди баня и къдриците едни оформени едни меки станаха...чудни. Ще видим в дългосрочен план ще ни помогне ли за сухотата и заплитането. С таа надежда го взех.
Не знам обаче как е по-удачно да го използвам-преди или след баня? Ако имате опит моля споделете
Купих си и лосион за тяло Виктория спа с момина сълза(обожавам аромата), от еднократните маски на Балея три вида и червило на ГР молив матово.Цвета е тип Кайли Дженър.
Ще споделям впечатления.😊

# 588
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
Мис Каролин Бингли, преди известно време започнах да си слагам кокосово масло (но не това от Дм) върху влажна коса само по краищата и забелязах, че се оформят наистина хубави къдрици. Трябва да се внимава обаче да не се сложи много, че косата изглежда така, сякаш си сложил гел с мокър ефект Satisfied
Кой цвят е матовото ти червило на ГР?

# 589
  • Мнения: 13 335
Ако е като маска, някои слагат преди миене на косата. Аз съм слагала на измита по мъъъъничко на краищата, но моята не е суха, просто тогава я бях оставила доста дълга и си се изсушават, така че това ми беше достатъчно да не са хвърчащи и да изглежда по-добре. Там трябва да се внимава де, наистина да е много малко и да не стане мазна.
Писали сме едно и също, едновременно.
В момента в Била има кокосово, също не е обезмирисено и се води био някакво, което излиза доста изгодно като цена, не помня колко беше това в ДМ. Това в Била е голям буркар 580мл за към 12лв, до края на месеца.

# 590
  • София
  • Мнения: 28 843
Киса най-вероятно не си имала лоши мисли, но по-назад в темата друга потребителка се беше изказала,че умишлено се прави някаква реклама на марката с цел облаги, което за повечето момичета е обидно.
Защо да е обидно? В КМ и "На пазар" по принцип е пълно с фалшиви "доволни" потребители. Даже в един друг форум потребител от тук беше пуснал обява, че "продава" положителни мнения. Това по принцип. В конкретния случай още не мога да преценя дали Кукумицинка е права. За мен самата фирма е съмнителна заради сайта им и за себе си съм ги отписала. Трябва да си проверя старите си мнения, но мисля, че преди месеци бях питала за една тяхна черна маска с отлепване, тогава нямаше абсолютно никакви отзиви в темата. Пробвах 2 пъти, не се впечатлих и я хвърлих. Трябва да  проверя дали "Марви" ги предлагат, ако е така, значи точно тяхна маска е било. За мен има по-добри продукти на също ниска цена, но с доста повече информация за състав, произход и т.н.

# 591
  • Мнения: 10 437
Е, бих се усъмнила, ако ти хвалят нещо скъпо. Едва ли на фирмата и е такава далавера да продава кремчета по 2 лв. И аз си купих, не съм в гигантски възторг, но съм ги мазала 1-2 пъти. Пилинга за лице ми хареса. Поначало съм скептична към толкова евтина козметика, в случая приех, че се касае за промоция с цел опознаване на продукта. Както писах в нашият квартален магазин са по около 10 лв.

# 592
  • Мнения: 1 359
Момичета, бихте ли ми препоръчали трайни и покривни сенки за очи, по възможност матови? Също така търся и добър бюджетен вариант на четка за блендиране, като тази на Сигма Е25.

# 593
  • Мнения: 1 342
Kristaline, основата , върху която ще сложиш сенките е също толкова важна за трайността и пигмента, колкото и самите сенки. Можеш да пробваш със основа за сенки или светъл коректор отдолу и ако ползваш четка можеш да и пръснеш от сетинг спрея (но не я мокри много).
Иначе бюджетни сенки (мат) имат Голдън роуз, както палитри, така и единични сенки. Повечето сенки, които са изложени в магазините имат и тестери. Stuck Out Tongue Winking Eye А за четка и аз се нареждам, ако някой препоръча.

# 594
  • Мнения: 441
Здравейте! От няколко седмици използвам гела за лице и крема на Билка с грозде и хиалурон. Имам себорея, а кожата ми сутрин е мазна и ми се отразяват добре. Сега видях, че има и серум от същата серия, но досега не съм ползвала. Имате ли впечатления и как точно се ползва Blush

# 595
  • Мнения: 1 359
Благодаря много за съвета. Ами тогава... може ли и препоръка за добра основа? Simple Smile Съвсем нова съм в гримирането, досега слагах само спирала, но предвид годините, мисля че е време да се науча Grinning

# 596
  • Мнения: X
Препоръчвам тези матови червила на ГР:
Скрит текст:

# 597
  • Мнения: 2 622
Момичета, бихте ли ми препоръчали трайни и покривни сенки за очи, по възможност матови? Също така търся и добър бюджетен вариант на четка за блендиране, като тази на Сигма Е25.

Можеш да погледнеш четките на NYX. Не знам доколко биха влезли в графа бюджетни, аз лично съм много доволна от качеството. Имам номер 17 Crease, а номер 16 е класическа блендинг четка. Около 20 лв. са, не се сещам за добър по-евтин вариант.

# 598
  • Мнения: 1 342
И аз ги ползвам тези на ГР, много съм доволна. Но тези на Есънс са 2 пъти по-евтини, като не изсушават прекалено устните. Simple Smile
Основата на Катрис е хубава (май в Лили има), но съм правила и без база, само със коректор и сетинг спрей и съм доволна. Основата на Есънс "I love stage" грам не ми допадна, така че не бих я препоръчала.
Това е на Катрис :
Скрит текст:

# 599
  • Мнения: 1 359
Много благодаря Benedetta. А има ли специфики при насасянето на тази основа? Когато започнах да се интересувам от техники за гримиране, попаднах на такива основи, понеже нямах нищо подобно, използвах една пудра за лице, създава равномерен цвят за фон, но мисля, че не фиксира по никакъв начин.

Г-жа Вейдър, откъде си купуваш тези четки?

Общи условия

Активация на акаунт