Сърбеж по слабините и ануса

  • 11 009
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Това е пързалка. Смятам, че Близофоназол ще му свърши работа. Куреспор фолуцио 1% 15ml, също. За областта на ануса, само Вазелин на глицеринова основа. Няма как да са срамни въшки.
Не съм сигурен ебавка ли са имената (след като ги прочетох), но и гугъл не ми изкарва нищо?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Изследвай се за глисти.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 313
Изследвай си кръвната захар ☺️ Ако това ти е проблема, вероятно и ожадняваш по-честичко, вероятно понякога "озверяваш" от глад, а ако хапнеш сериозно, устните ти лепкат нетипично.,....

# 18
  • Мнения: 11
Последните 2 дни ходя без бельо и ми е определено по-добре, но че сърбежа все още си го има е факт. Ще мина през поликлиниката да си пусна изследвания за глисти и диабет, ако ударим на сухо там (дай боже) отивам на дерматолог .. чудя се има ли смисъл да пробвам този Ламизил, преди да отида на дерматолог, при положение, че уж го дават за абсолютно същото като канестена..

# 19
  • Мнения: X
По-добре недей. Може въобще да не са гъбички. Казахме ти, отиди на лекар.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 508
Не пробвай нищо, защото всяко лекарство маскира  признаците.Изследвания се правят преди всякакви опити за лечение.Ако се бръснеш, може и от бръсненето да е, но се провери за глисти и захарта.И си носи бельо, памучно,мий се (сапун бебе) и го сменяй често,(дънки и панталони не се перат толкова често, колкото бельото), поддържай добра хигиена.Ако след изследванията няма нищо, може да опиташ да се мажеш след измиване и къпане с обикновен крем Здраве, много успокоява раздразнена кожа.

# 21
  • Мнения: 2 749
Прегледай си хубаво бельото и дрехите за дрешни въшки. Яйцата стоят по шевовете.

# 22
  • Мнения: 11
Поддържам си добра хигиена, в период от 2 седмици се къпах почти на всеки 2 дни, да не говорим, че е имало и период съм се къпал всеки ден след работа.. Не е от бръсненето и с това експериментирах - не се бръснех за седмица+ нямаше абсолютно никаква разлика. След няколко дни директно отивам на дерматолог и да видим какво ще каже .. дано не стане така, че да обиколя всички дерматолози и накрая пак да не ме излекува никой, от което най ме е страх, четейки подобните статии.

# 23
  • Мнения: 11 546
Не разбирам как може голям мъж да е такова бебе и да пише по женски форуми, да е съгласен кисела краставичка да си навре дето ... го избъзикат, но да не отиде на лекар.

Неразбираемо ми е!

Намажи се с гранофорин. Като се видиш зелен като горски дух може да схванеш, че няма как по симптоми "сърби ме" да ти се помогне.

Общи условия

Активация на акаунт