Отново прецакана

  • 14 864
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Искрено съжалявам за това, което преживяваш в момента. Горе главата, ще се справиш и с това! От малкото написано ми се струва, че съпругът ти има нова тръпка и използва трудността с детето да приключи по-бързо отношенията ви... Желая ти изходът и от това изпитание да е най-добрият за теб, колкото и да ти е трудно сега. Прегръдка!

# 16
  • Мнения: 603
Аз виждам само проблеми, за които не е било говорено преди брака. Мисля, че съпруга не е бил запознат с това, че може и да не стане детето, не е съобразил, че може тя да иска да осинови, което лично според мен е много голям проблем.
За такива неща се говори - той защо не е казал, че задължително иска да има дете? Много мъже искат да имат деца и по тази причина се женят, без значение коя е жената. Това не е брак по любов, а сметкаджийство - още по-лошото.
Авторката има два варианта - да си седи с него и да направи още един опит за ин витро или да се разведе и да си осинови детенце.

# 17
  • Мнения: 9 196
Аз виждам само проблеми, за които не е било говорено преди брака. Мисля, че съпруга не е бил запознат с това, че може и да не стане детето, не е съобразил, че може тя да иска да осинови, което лично според мен е много голям проблем.
За такива неща се говори - той защо не е казал, че задължително иска да има дете? Много мъже искат да имат деца и по тази причина се женят, без значение коя е жената. Това не е брак по любов, а сметкаджийство - още по-лошото.
Авторката има два варианта - да си седи с него и да направи още един опит за ин витро или да се разведе и да си осинови детенце.

Много рядко може да се знае предварително, какво те чака. Единици са хората, които са наясно, че имат сериозен проблем, преди да започнат опити. Но дори и те не са наясно, колко точно е сериозен, иначе не биха започнали с опитите. В брака не се влиза с етикет и гаранционна карта, това е наивно и глупаво да се мисли.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
Авторката написа, че има две големи деца, откъде да й хрумне, че няма да стане? Отхвърлен ли е мъжки фактор изобщо?
Иначе, съжалявам за развитието! Явно наистина само търси оправдание да скъсате и нищо чудно вече да има някоя друга.

# 19
  • Мнения: 5 508
Е, щом вече имаш деца темата малко се променя Simple Smile Ами не сте един за друг и е нормално той да иска да има свое дете. Ти не го разбираш, защото вече си минала по този път.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Да бе, не е бил запознат с това. С 6 опита, все неуспешни, хич не му е минало през ума, че може да не стане. При това положение не виждам защо изобщо е предложил брак, тя писа, че са се оженили миналата година, а дотогава по-голямата част от опитите са били вече минали и нещата са били от ясни по-ясни.

И аз мисля, че се е появила нова тръпка. Стягай се и започвай да си нареждаш живота без него. При всички положения този човек не си струва. Мисленето му е отвратително. А щом ти имаш вече две деца, а от него за шести път не се получава, най-вероятно проблемът е в него. Ако е така, значи е доста под въпрос дали и друга ще може да му роди. Оставяй го да се спасява.

# 21
  • Мнения: 9 196
E, разбира го, до колкото е възможно, защо иначе би си причинила толкова процедури, това е убийствено, но всяко нещо си има граници. Колкото и да си всеотдаен и готов на всичко, ако не срещаш взаимност и същата отдаденост, ти се счупва хатъра в един момент.

# 22
  • Мнения: 5 508
Имах предвид, че не разбира защо той е готов да я напусне заради това.
Всеки иска да отгледа дете. В случая той не иска осиновяване, тя също, а и дори да искат може да се проточи с години.
Та е съвсем нормално да поиска да опита другаде.

# 23
  • Мнения: 9 196
Ами да заминава, където ще. След още 10тина годинки, ще осъзнае, че малко жени биха направили толкова в името на връзка с него.

А авторката да си повтаря от сега, че вината не е в нея и в проблема и, защото хората просто не са един за друг понякога. Безброй двойки се разделят и с по 3-4 общи деца. И че заслужава любов и близост, независимо дали ражда или не.

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Авторке при условие,че имаш вече 2 големи деца за какво ти е да се подлагаш на всички тези процедури .
Спри да се тормозиш,живей си живота.Не си крава за разплод.
Млада си,мъжете не са се свършили.Здравето ти е най-важно.

Ако съм на твое място не бих се съгласила да раждам трето дете на 40,дори и да нямам проблем.Да осиновя-да.
А на Мунчо ,като не му отърва, да си намери  по-млада.

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 08:28 от -veni-

# 25
  • Мнения: 2 749
Щом иска свое дете на всяка цена, явно нещата няма да ги бъде. Колкото по-рано скъсате, толкова по-добре за теб.

# 26
  • Мнения: 522
6 процедури са си доста. Не мисля,че за 1 година може да се направят толкова. Следователно мъжа й е трябвало да знае и за варианта да не стане изобщо. От една страна е разбираемо той да иска свое дете,но жена му не е животно за разплод. Едвали осъзнава тя какво преживява и през какво минава. Според мен това не е твоя човек.

# 27
  • Мнения: 30 802
Не знам, в моята книга мъж да изисква от жена екстремни процедури, за да роди, попада в графата насилие, физическо плюс психическо. Не един случай знам за безперспективни връзки с кофти мъж, в които обаче има някаква неистова борба (на гърба на жената) за бременност и бебе.

# 28
  • Мнения: 5 508
И как точно някой ще я накара против волята й да се подложи на толкова процедури? Искала е - направила го е.
Аз лично не бих пък ако ще последният мъж на земята да ми се кълне във вечна вярност Simple Smile

# 29
  • Мнения: 30 802
Ами то не е точно да те накара с пистолет на челото, а просто ей така да те побутне с някакви обещания, забележки, ако щеш само с кахърни погледи и драматични речи. Тънко да те плъзне, не с лошо. Да си мислиш, че е твоя идея.

Общи условия

Активация на акаунт