Горещи клюкинки от Mall Sofia

  • 13 094
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Е, цените не са ги подредили още Wink


Това, за да не му стане лошо на някой преди откриването сигурно. Mr. Green

Аз познавам хората от строителната фирма на Мола, съседи и рода са ми, та довечера ще им прасна един разпит на бързо, те и в момента са там.

# 16
  • Мнения: 2 529
mi6i, може и да се видим в събота, ако мъжа ми ме финансира  Wink Би ли споделила моля те, как стои въпроса с паркинга?

# 17
  • Мнения: 739
Отчитам голям интерес към Зара.
Бях в магазина им в Барселона, дори си купих едни дънки 7/8 от там. Не ме впечатлиха особено като цяло, нищо кой знае какво. Сигурно се отличават с качество, защото дънките са с обърнат маншет и от външната страна ръбовете са обшити с плат на цветенца, тъкна ивица, не се вижда оверлог  Wink
Друга тема е колко често срещам потничета и блузки "Зара" шити тук. Хит е цената 6лв  Mr. Green
Не мисля, че скоро ще има техен магазин в БГ

# 18
  • Мнения: 8 917
Отчитам голям интерес към Зара.
Бях в магазина им в Барселона, дори си купих едни дънки 7/8 от там. Не ме впечатлиха особено като цяло, нищо кой знае какво. Сигурно се отличават с качество, защото дънките са с обърнат маншет и от външната страна ръбовете са обшити с плат на цветенца, тъкна ивица, не се вижда оверлог  Wink
Друга тема е колко често срещам потничета и блузки "Зара" шити тук. Хит е цената 6лв  Mr. Green
Не мисля, че скоро ще има техен магазин в БГ

Свекър ми донесе оригинални боденца на Зара  от Испания на малките си принцески - внучета в това число и Гери Laughing и като цветове и модели са супер, но като материя да са чак някакъв връх newsm78 ....очаквах повече Wink

# 19
  • Мнения: 5 713
Зара и H&M няма да имат магазини в БГ. Разисквахме го веднъж в Клю-то. Темата беше пусната специално за Зара-та на скоро. Нещата в Зара са достъпни и за обикновените хора, поне така беше в Гърция, не ми се видя хи4 скъпо. Дрехите, които купих от там / преди 8год /, излезнаха ка4ествени.

# 20
  • Мнения: 4 371
Сигурна бях, че в МОЛ-а ще е по-добре от Сити център София.
Най-малкото Мола имаше доста повече време за строене и нареждане на магазините Simple Smile
В събота или неделя(дали работи?!) мисля да се отбия.

# 21
  • Мнения: 1 417
mi6i, може и да се видим в събота, ако мъжа ми ме финансира  Wink Би ли споделила моля те, как стои въпроса с паркинга?
Ами тогава очаквам включване Simple Smile ама за паркинга нищо не мога да кажа, защото на мен ми е много близко 1спирка с тролея или пеша. Сега се сещам обаче, че някой ми спомена, че паркинга бил на 3 нива, така че може би ще са предвидили достатъчно място.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
какво ще е работното време?

# 23
  • Мнения: 2 529
mi6i, може и да се видим в събота, ако мъжа ми ме финансира  Wink Би ли споделила моля те, как стои въпроса с паркинга?
Ами тогава очаквам включване Simple Smile ама за паркинга нищо не мога да кажа, защото на мен ми е много близко 1спирка с тролея или пеша. Сега се сещам обаче, че някой ми спомена, че паркинга бил на 3 нива, така че може би ще са предвидили достатъчно място.

 thumbsup

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.

ЗАРА, БЕРШКА и пр. скоро в България няма да има защото не дават франчайз, а и не искат да основат свой отдел тук!
Ама явно в Турция са дали  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 180
В Истанбул  в най-новия търговски център имаше огрооомен магазин на "Зара", аз гледах специално обувките - е, под 120 турски лири /умножете по 1,2 лв./ нямаше! В София можеш да си купиш такива за около 70-80 лв. /по разни "тайни" магазинчета/. Поне се убедих, че тези тук са от колекцията, че ме гризеше съмнение.... Към "Зара" имаше още една марка - "Массимо Дути" - е там цифрите бяха още по-високи... А  иначе, в сайта им не виждам кой знае какви цифри, незнам що така  newsm78.

# 26
  • Мнения: 1 417
Към "Зара" имаше още една марка - "Массимо Дути" - е там цифрите бяха още по-високи... А  иначе, в сайта им не виждам кой знае какви цифри, незнам що така  newsm78.
Виждала съм самостоятелни магазини на Массимо Дути, не знаех че са към Зара newsm78 цените на обувките им ако не ме лъже паметта бяха доста височки в Италия.

# 27
  • Мнения: 1 180
До колкото знам, собственика е един на "Зара", "Массимо Дути", "Бершка", "Страдивариус" и още някакви май имаше....

# 28
  • Мнения: 13 512
Софиянки, има ли вече впечатления от Mall-a?

# 29
  • Мнения: 5 370
Към "Зара" имаше още една марка - "Массимо Дути" - е там цифрите бяха още по-високи... А  иначе, в сайта им не виждам кой знае какви цифри, незнам що така  newsm78.
Виждала съм самостоятелни магазини на Массимо Дути, не знаех че са към Зара newsm78 цените на обувките им ако не ме лъже паметта бяха доста височки в Италия.
Миши, включи ме в шопинга.
Засега само ще да гледкам, защото точно там едва ли ще намеря размер като за мене.
Ще ти оставя моя телефон и-звънкай или СМС. Hug

Общи условия

Активация на акаунт