Горещи клюкинки от Mall Sofia

  • 13 116
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
Току що се връщам от там и искам да Ви уведомя за какъв шопинг да се приготвите Simple Smile Магазина ми се вижда доста по-добър от Сити център, много по просторен, с гоооолеми магазини с открити пространства, където най-после ще може да си ровиме по закачалките без да ни преследват и досаждат продавачките Mr. Green
Та за любителките на Esprit - голям магазин на 2ия етаж, Mango. Tera Nova - с доста просторни магазини, Motivi, Sisley, Benetton, Replay -  много добре обзаведен магазин, Hot Spot, любимите ми Take Two, Peppe Jeans, Indian Rose, Diesel - в две много кокетни магазинчета, Boss Hugo boss, Ecco, Seven seconds, - 3-4 детски магазинчета - Mother care, Lapin House, F kids и другите не ги помня, тези F имаха и за мъжко и дамско, не съм ги виждала из Европа, Serggio Taccini, Fan Point, Kenvelo, Telly Welly, Stefanel, Mexx, Morgan, Speedo,Albaluna Playlife, Marlboro clssic, Caliope- това е магазин на Тера Нова ама за по възрастни дами, така ми обясниха, голямата оптика от Алабин също има магазин, Oxette , Beauty zone - парфюмерия и козметика, Picadilly и още няколко които нямаха надписи и някои, които съм пропуснала - на най-долното ниво не съм слизала, общо 120 бр. търговски площи - всички са наети.
Има детски кът - не ми се видя много голям, ама все е е нещо, заведения за хранене, пица Хът, някакв кино - сега разбрах три измерно , Макдоналдс.
Ами това е в общи линии мацки. В събота мъжа ми го няма, сина ми го няма - аз съм на пазар Grinning Желаещи да се включат? Hug

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 09:32 от mi6i

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм желаеща да се включа, ама дали ще успея...защото твойте мъже ги няма, ама моят мъж и щерката са тук... newsm78

# 2
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
ЕЕЕЕЕ ИСКАМ И АЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ................................................ Weary smile3518

# 3
  • Мнения: 480
Брей, ми те все хубави марки, бе! Със сигурност по-добре от ЦУМ (с някои изключения) и Сити Център-а. Браво на Mall-a и на отдела им/фирмата "отдаване под наем"  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 847
Но дали тези магазини ще работят още от самото откриване? Защото и в Сити Центъра уж щеше да има това и онова, но доста магазини още не са открити. Иначе как ме сърбят краченцата да хукна към молаааааа...

# 5
  • Мнения: 2 274
 Чух , че ще има магазин и на H&M

# 6
  • Мнения: 7 474
Ще посетим и ще докладваме. А как е с паркинга?

# 7
  • София
  • Мнения: 847
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.

# 8
  • Мнения: 686
Тайте точното местонахождение на магазина за тези, които не са от София, че лесно да го намерим, като идваме!  Grinning

Благодаря предварително!

# 9
  • Мнения: 2 108
така ми се доходи Cry
а триизмерното кино там ли ще е?
и от самото начало ли ще започне да работи?

# 10
  • Мнения: 480
Тайте точното местонахождение на магазина...

"На Опълченска и Стамболийски, къде другаде?!" това в случай, че си пропуснала масираната им рекламна кампания  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 417
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.
Ами май ги няма и двете марки Sad, не видях да има големи магазини, които да не са подредени още.
Казват, че от утре започват да функционират, а не само откриване, но определено ще има магазини, които няма да работят, защото днес още строителите бяха вътре, ама май повечето ще са отворени наистина.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
А малко инфо за цени  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 417
Е, цените не са ги подредили още Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 38 614
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.

ЗАРА, БЕРШКА и пр. скоро в България няма да има защото не дават франчайз, а и не искат да основат свой отдел тук!

# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Е, цените не са ги подредили още Wink


Това, за да не му стане лошо на някой преди откриването сигурно. Mr. Green

Аз познавам хората от строителната фирма на Мола, съседи и рода са ми, та довечера ще им прасна един разпит на бързо, те и в момента са там.

# 16
  • Мнения: 2 529
mi6i, може и да се видим в събота, ако мъжа ми ме финансира  Wink Би ли споделила моля те, как стои въпроса с паркинга?

# 17
  • Мнения: 739
Отчитам голям интерес към Зара.
Бях в магазина им в Барселона, дори си купих едни дънки 7/8 от там. Не ме впечатлиха особено като цяло, нищо кой знае какво. Сигурно се отличават с качество, защото дънките са с обърнат маншет и от външната страна ръбовете са обшити с плат на цветенца, тъкна ивица, не се вижда оверлог  Wink
Друга тема е колко често срещам потничета и блузки "Зара" шити тук. Хит е цената 6лв  Mr. Green
Не мисля, че скоро ще има техен магазин в БГ

# 18
  • Мнения: 8 917
Отчитам голям интерес към Зара.
Бях в магазина им в Барселона, дори си купих едни дънки 7/8 от там. Не ме впечатлиха особено като цяло, нищо кой знае какво. Сигурно се отличават с качество, защото дънките са с обърнат маншет и от външната страна ръбовете са обшити с плат на цветенца, тъкна ивица, не се вижда оверлог  Wink
Друга тема е колко често срещам потничета и блузки "Зара" шити тук. Хит е цената 6лв  Mr. Green
Не мисля, че скоро ще има техен магазин в БГ

Свекър ми донесе оригинални боденца на Зара  от Испания на малките си принцески - внучета в това число и Гери Laughing и като цветове и модели са супер, но като материя да са чак някакъв връх newsm78 ....очаквах повече Wink

# 19
  • Мнения: 5 713
Зара и H&M няма да имат магазини в БГ. Разисквахме го веднъж в Клю-то. Темата беше пусната специално за Зара-та на скоро. Нещата в Зара са достъпни и за обикновените хора, поне така беше в Гърция, не ми се видя хи4 скъпо. Дрехите, които купих от там / преди 8год /, излезнаха ка4ествени.

# 20
  • Мнения: 4 371
Сигурна бях, че в МОЛ-а ще е по-добре от Сити център София.
Най-малкото Мола имаше доста повече време за строене и нареждане на магазините Simple Smile
В събота или неделя(дали работи?!) мисля да се отбия.

# 21
  • Мнения: 1 417
mi6i, може и да се видим в събота, ако мъжа ми ме финансира  Wink Би ли споделила моля те, как стои въпроса с паркинга?
Ами тогава очаквам включване Simple Smile ама за паркинга нищо не мога да кажа, защото на мен ми е много близко 1спирка с тролея или пеша. Сега се сещам обаче, че някой ми спомена, че паркинга бил на 3 нива, така че може би ще са предвидили достатъчно място.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
какво ще е работното време?

# 23
  • Мнения: 2 529
mi6i, може и да се видим в събота, ако мъжа ми ме финансира  Wink Би ли споделила моля те, как стои въпроса с паркинга?
Ами тогава очаквам включване Simple Smile ама за паркинга нищо не мога да кажа, защото на мен ми е много близко 1спирка с тролея или пеша. Сега се сещам обаче, че някой ми спомена, че паркинга бил на 3 нива, така че може би ще са предвидили достатъчно място.

 thumbsup

# 24
  • София
  • Мнения: 6 803
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.

ЗАРА, БЕРШКА и пр. скоро в България няма да има защото не дават франчайз, а и не искат да основат свой отдел тук!
Ама явно в Турция са дали  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 180
В Истанбул  в най-новия търговски център имаше огрооомен магазин на "Зара", аз гледах специално обувките - е, под 120 турски лири /умножете по 1,2 лв./ нямаше! В София можеш да си купиш такива за около 70-80 лв. /по разни "тайни" магазинчета/. Поне се убедих, че тези тук са от колекцията, че ме гризеше съмнение.... Към "Зара" имаше още една марка - "Массимо Дути" - е там цифрите бяха още по-високи... А  иначе, в сайта им не виждам кой знае какви цифри, незнам що така  newsm78.

# 26
  • Мнения: 1 417
Към "Зара" имаше още една марка - "Массимо Дути" - е там цифрите бяха още по-високи... А  иначе, в сайта им не виждам кой знае какви цифри, незнам що така  newsm78.
Виждала съм самостоятелни магазини на Массимо Дути, не знаех че са към Зара newsm78 цените на обувките им ако не ме лъже паметта бяха доста височки в Италия.

# 27
  • Мнения: 1 180
До колкото знам, собственика е един на "Зара", "Массимо Дути", "Бершка", "Страдивариус" и още някакви май имаше....

# 28
  • Мнения: 13 512
Софиянки, има ли вече впечатления от Mall-a?

# 29
  • Мнения: 5 370
Към "Зара" имаше още една марка - "Массимо Дути" - е там цифрите бяха още по-високи... А  иначе, в сайта им не виждам кой знае какви цифри, незнам що така  newsm78.
Виждала съм самостоятелни магазини на Массимо Дути, не знаех че са към Зара newsm78 цените на обувките им ако не ме лъже паметта бяха доста височки в Италия.
Миши, включи ме в шопинга.
Засега само ще да гледкам, защото точно там едва ли ще намеря размер като за мене.
Ще ти оставя моя телефон и-звънкай или СМС. Hug

# 30
  • София
  • Мнения: 3 816
раб.време-10.00-22.00-това важи за магазините Wink

# 31
  • Мнения: 4 371
A какви заведения ще има?

# 32
  • Мнения: 424
Tanya.d, малко офф кой е новият търговски център в Истанбул - Метро/Левент, Акмеркез или има и по-нов?

# 33
  • Мнения: 1 180
Казва се "Cevahir", в близост е до 5-звезден хотел със същото име, но не помня квартала. По-голям е и от "Галерия", и от "Ак меркез", а и на мен ми хареса най-много.

# 34
До колкото разбрах има безплатен паркинг под земята,а днес като минах от там видях ,че бяха наслагали вече намаления по витрините,а дали е така  newsm78.може би за  да примамят клиентите welcome

# 35
  • Мнения: 2 407
Утре щесе отбия да го видя и ще докладвам.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 044
Намалението май е само в Тера Нова ConfusedУтре мисля  и аз да ходя,че днес си взех много готина чанта от Сисли и ми харесаха и други неща,но нямах време да ге мера Crazy
A какви заведения ще има?
Имало някакво много яко кафе,където персонала бил само чужденци ShockedИначе заведението било номер едно

# 37
  • Мнения: 13 512
Tanya.d, малко офф кой е новият търговски център в Истанбул - Метро/Левент, Акмеркез или има и по-нов?


Това е най-големият Mall в Европа и втория в света!Намира се в Шишли, до Тексим.420 00 кв.м. на 6 етажа..Има 280 магазина,34 fast food ресторанта и 14 нормални ресторанта.12 кино зали + 1 IMAX.Има и паркинг за 2500 коли
Ей на това му викам аз  Mall.

# 38
  • Мнения: 6 915
Та за любителките на Esprit - голям магазин на 2ия етаж,
Леле как обичам Есприт, обожавам ги направо тея дрехи Heart Eyes Надявам се, че към него върви и EDC-то Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 180
Tanya.d, малко офф кой е новият търговски център в Истанбул - Метро/Левент, Акмеркез или има и по-нов?


Това е най-големият Mall в Европа и втория в света!Намира се в Шишли, до Тексим.420 00 кв.м. на 6 етажа..Има 280 магазина,34 fast food ресторанта и 14 нормални ресторанта.12 кино зали + 1 IMAX.Има и паркинг за 2500 коли
Ей на това му викам аз  Mall.

А, точно за това говоря!

# 40
  • Мнения: 1 417
Ами, аз все пак го посетих МОЛ-а вчера Wink, не съм пазарувала защото в магазините от които по принцип пазарувам нямаха нови неща, но си набелязах някой обущета в магазина на Clarks, цените са ~120-170 лв, поне това което аз гледах, Есприт - потничета между 30-50лв, панталони ~70лв, дънки 70-150лв, това са цените на неща които ми хванаха окото, може да има и по-ниски. Днес пак ще ходя, че пропуснах 2магазина Laughing, единия на тази израелска фирма Casadey или нещо подобно, така и не запомних, която има магазин и в Сити център, вчера не беше отворен още го зареждаха. На Тера Нова бяха налепени някакви цени от 9.90лв. ама това по принцип не е моя магазин, така че за там инфо не мога да дам. Абе, днес сигурно пак ще ходя, така че ще навксам с пропуските Wink

# 41
  • Мнения: 13 512
Така и не разбрах дали има Сефора в този в мол.

# 42
  • Мнения: 3 216
Аз от Зара и Страдивариус сьм много доволна.Купувала сьм си от Испания и още си ги влача.Така се надявах,че в София поне ще имат магазин.
Софиянки честит ви МОЛ. И в Пловдив направиха един,но нещо не ме кефи.Само архитектурата му е хубава.И има един магазин,който ми харесва- Чиарс.
Я кажете вьв този нова МОЛ има ли някакьв магазин от типа на Чиарс?Нещо за алкохоли,вина ,пури,но по-избранички?

# 43
  • София
  • Мнения: 463
Току що скъпия ми донесе списание-официално издание на  MALL-а newsm03   очарователни неща има на страниците "СТИЛ" . По-късно ще  повилвея .  newsm47 smile3508

eve-nadine  на последнити страници има изписани всички марки предлагани в  магазините и Сефора за съжаление няма.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Та за любителките на Esprit - голям магазин на 2ия етаж,
Леле как обичам Есприт, обожавам ги направо тея дрехи Heart Eyes Надявам се, че към него върви и EDC-то Mr. Green

Понеже си любителка,кажи струва ли си да дам за обувки на есприт-/спортни/60лв LaughingОт гeрманско с намаление?

# 45
  • Мнения: 13 512
Току що скъпия ми донесе списание-официално издание на  MALL-а newsm03   очарователни неща има на страниците "СТИЛ" . По-късно ще  повилвея .  newsm47 smile3508

eve-nadine  на последнити страници има изписани всички марки предлагани в  магазините и Сефора за съжаление няма.

Ще те затрудни ли много да ги сканираш или снимаш?Имената на магазините имам предвид. Явно Сефора ще бъде в Сити Центъра,но още не е отворена.

# 46
  • Мнения: 5 103
Днеска и аз ще го посетя и ще давам инфо:)
Абе момичета борете за карти с амаления бре, аз от Оксет съм-15%,дика-10%/с малка измама я взех/, прити/-5%/, вивит -10%, Естелаудер -5%, тези намаления с малко нахалство и ви ги дават:)

# 47
  • Мнения: 13 512
Ами ето,можете групово да си ходите на пазар и да си ползвате взаимно намаленията.

# 48
  • Мнения: 5 103
Хихи може супер:)

# 49
  • Мнения: 1 417
Ще ме включиш ли в пазаруването от Оксет  Wink, много са ми любими имам 3-4 нещица от там, ама отдавна не съм си купувала нищо Sad

# 50
  • София
  • Мнения: 463
Снимах ви марките и някои предложения от MALL-а  не са най- на фокус  още съм сънена  cry
Дано ви свършат работа  bouquet
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=42515

# 51
  • Мнения: 5 103
Ще ме включиш ли в пазаруването от Оксет  Wink, много са ми любими имам 3-4 нещица от там, ама отдавна не съм си купувала нищо Sad
Mного ясно, че да.Разбрах от написано по-горе, че си близко до мола, аз живея на Опълченска и съм за 5 мин с кола до там ти каде си?

# 52
  • Мнения: 5 103
Немога да прочета каква е цената на розовите чехли на Сисли, молч ще ми я напишеш ли?

# 53
  • София
  • Мнения: 463
по-скоро са сандалки имат ситни бели точици 134лв newsm03 много са сладурски

# 54
  • Мнения: 5 103
НЕщо като сатен ли е плата?

# 55
  • София
  • Мнения: 463
Да . Така са ги и написали в списанието -сатенирани обувки Sisley
Опитай да си дръпнеш на компа снимката - тогава ще можеш да я zoom-неш още малко

# 56
# 57
  • Мнения: 5 103
Е супер, днеска май ще се обзаведа с нови обувки:)

# 58
  • София
  • Мнения: 463
Ааааа супер -покажи снимки после newsm10

# 59
  • Мнения: 4 424
ЕЕЕЕЕ софиянки блазе ви FlutterНаправо да ви завиди човек ..толкова м-ни и супер цени.Браво ..Ооох кога ли ще мога да дойда да си купя нещоооооо. Praynig

# 60
  • Мнения: 5 370
Направихме много як шопинг-разучвателен тур с МАМА МИШИ-а аз сигурно съм отслабнала 1 кг. поне. Невероятна блъсканица от предимно гледащи и рядко пазаруващи.
Само един магазин беше яко нападнат-на КАЛИОПЕ.
Смятам да се кача още веднъж с дребен дотам в понеделник, на спокойствие,
че да си доразгледам едни дрешоци.
Аз лично ще ходя там вече най-редовно в ПИКАДИЛИ-,мого ми допада и е много спокойно за разлика от БИЛЛА.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пък си харесах суперски панталон .Утре ще ходя да си го взема.Не ми се даваха пари за панталон,но само за него мисля... Rolling Eyes
ЧЕРВЕНАТА SHARK-ЧИЦА!!! ,айде показвай нещата в Новите придобивки Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 3 800
Аз пък си харесах суперски панталон .Утре ще ходя да си го взема.Не ми се даваха пари за панталон,но само за него мисля... Rolling Eyes
ЧЕРВЕНАТА SHARK-ЧИЦА!!! ,айде показвай нещата в Новите придобивки Laughing
От къде си го хареса?
Аз също ходих, но беше супер гъч и си излязох.Реших да мина през седмицата или когато имам пари, за да мога и да си купя нещо евентуално.Но от Пикадили съм направо възхитена Hug

# 63
# 64
  • Мнения: 5 370
Аз пък си харесах суперски панталон .Утре ще ходя да си го взема.Не ми се даваха пари за панталон,но само за него мисля... Rolling Eyes
ЧЕРВЕНАТА SHARK-ЧИЦА!!! ,айде показвай нещата в Новите придобивки Laughing
Исайкова, нищо не съм купувала, засега.
При мен го има проблема с размерите-а в тези магазини всичко е далеч под мене, за жалост.............

# 65
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз имам списанието. Само не разбрах редовно ли ще се издава или какво? Никъде не пише брой едно. Rolling Eyes
И мислех днес да отида, но Веско ме отказа, ще ходим през седмицата, когато не е толкова гърч.

# 66
  • Мнения: 4 371
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy

Цената на час ли е това? За детския кът?

# 68
  • Мнения: 4 371
Ми за час е май Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 202
Мами от София, тез дни ще ходя към столицата. Искам да Ви питам, в кой квартал е този магазин. Ако е възможно да ми кажете транспорт, който мога да ползвам от Банкя? Благодаря Ви предварително!

# 70
  • Мнения: 4 176
Мами от София, тез дни ще ходя към столицата. Искам да Ви питам, в кой квартал е този магазин. Ако е възможно да ми кажете транспорт, който мога да ползвам от Банкя? Благодаря Ви предварително!
http://bgmaps.com/

# 71
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
Mall-a е супер Flutter Тази вечер нямаше много хора.
И след пазар-а, всичко за трапезата, супермаркетът е добре.

# 72
  • Мнения: 1 417
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy
А така, ами то и ние с SHARK-чица така направихме след маратона в Онда на кафе Simple Smile А за детския кът направо са се поуляли с цената, вярно имаше няколко какички, които забавляваха малчовците ,ама чак пък толкова Close

# 73
  • Мнения: 5 370
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy
А така, ами то и ние с SHARK-чица така направихме след маратона в Онда на кафе Simple Smile А за детския кът направо са се поуляли с цената, вярно имаше няколко какички, които забавляваха малчовците ,ама чак пък толкова Close
Аз искам само да се израдвам, че най-сетне по комшийски се срещнахме с миши и отидохме заедно.....аз лично си прекарах с нея разкошно, тя била от мойта кръвна група, ама се спотайвала досега. Mr. Green
На всичкото отгоре е суперска мацка и перфектен двойник нааааа......ади засега ще запазя тайна. bowuu

# 74
  • Мнения: 5 103
Ето ме  и мене.
Вчера намазах, парфюм,колан и чанта sisley, днеска ще  хода да си купа банския, много як си харесах, ама и цената му е #Crazy
Харесах си доста неща, но лека по лека ще ги взимам , че иначе няма да имам  прарички Money
В Сваровски нямам намаление, носа само бяло злато и не пазарувам от там, но ми подаряват често дранкулки от Виена на Сваровски и аз ги давам насам натам, защото не ги нося, а няма как да кажа, да не ми пращат.

# 75
  • Мнения: 5 103
Абе хора какво има на 3 етаж, нямах време да го разглеждам, че бях на театър , а и не видях Дика каде е?

# 76
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
А нали щяха да откриват C&A, Marks&Spencer, H&M? Какво стана с тези проекти?

# 77
  • Мнения: 5 370
Абе хора какво има на 3 етаж, нямах време да го разглеждам, че бях на театър , а и не видях Дика каде е?
Най-отгоре имаше приоритетно заведения за хранене.......ти нямаш ли си каталога? newsm78

# 78
  • Мнения: 5 370
ЛИООООО-ето ти добър повод и с тебе да се срещнем-едно кафе в ОНДА или горе по етажите да дъвчем здравословен бамбук. Joy hahaha

# 79
  • Мнения: 6 915
Понеже си любителка,кажи струва ли си да дам за обувки на есприт-/спортни/60лв LaughingОт гeрманско с намаление?
Ами аз обувки техни не съм си купувала...имам едни джапанки (невероятни, много си ги обичам) и сега се сетих, че майка ми ми беше донесла един чифт маратонки, също не са лоши. Та като ти харесват вземи си ги.

# 80
  • София
  • Мнения: 4 966
Цитат
От къде си го хареса?
Аз също ходих, но беше супер гъч и си излязох.Реших да мина през седмицата или когато имам пари, за да мога и да си купя нещо евентуално.Но от Пикадили съм направо възхитена

FOX Wink

# 81
  • Мнения: 817
Я и аз да се поизфукам с новите си придобивки от там.Вчера бях с големия на пазар.
Та значи почвам от долу-нагоре Wink
От "Севън Секъндс" си купих много готин бански от две части.Горното е бяло с  по-едно цвете от двете страни.Обшити с маниста.Долното е шарено с разни папагалски мотиви.За от горе си взех една туника - бежава ,плетена /сламена/капела и сламена чанта/огромна/пак в бежаво със синджирени дръшки.От Сисли си взех една дълга пола до земята / в зеленикаво/ от Матер Кер купих на малката един пакет с бодита/май са 7 на брой/ една сладурска рокличка с жилетка към нея и дънки с туника.На големия му купих два чивта дънки с по две тениски и имаше готини децки чорапки.Естествено и без играчки не минаха.
После в магазина за сладки на Джеф бриджис - разни бонбонки/невероятни са/От палмерс си взех една нощница и два комплекта бельо.От горния етаж от Стефанел си купих една оранжева чанта/огромна тип торба/ с една кафява ленена рокля.От Скандал си купихме с Боян по един чифт обувки.Неговите са много хубави и одобни.Без връзки ,без лепенки на ластик са от горе и си ги обува сам. Wink Crazy
Най накрая се наядохме в Хепито и се прибрахме.Той горкичкия едвам гледаше и заспа моментално в колата Flutter
И все пак трябваше да отида без дете ,че ми даваше само зор и постоянно мрънкаше и в повечето магазини дори не оспях да влезна Sad

# 82
  • Мнения: 5 370
Я и аз да се поизфукам с новите си придобивки от там.Вчера бях с големия на пазар.
Та значи почвам от долу-нагоре Wink
От "Севън Секъндс" си купих много готин бански от две части.Горното е бяло с  по-едно цвете от двете страни.Обшити с маниста.Долното е шарено с разни папагалски мотиви.За от горе си взех една туника - бежава ,плетена /сламена/капела и сламена чанта/огромна/пак в бежаво със синджирени дръшки.От Сисли си взех една дълга пола до земята / в зеленикаво/ от Матер Кер купих на малката един пакет с бодита/май са 7 на брой/ една сладурска рокличка с жилетка към нея и дънки с туника.На големия му купих два чивта дънки с по две тениски и имаше готини децки чорапки.Естествено и без играчки не минаха.
После в магазина за сладки на Джеф бриджис - разни бонбонки/невероятни са/От палмерс си взех една нощница и два комплекта бельо.От горния етаж от Стефанел си купих една оранжева чанта/огромна тип торба/ с една кафява ленена рокля.От Скандал си купихме с Боян по един чифт обувки.Неговите са много хубави и одобни.Без връзки ,без лепенки на ластик са от горе и си ги обува сам. Wink Crazy
Най накрая се наядохме в Хепито и се прибрахме.Той горкичкия едвам гледаше и заспа моментално в колата Flutter
И все пак трябваше да отида без дете ,че ми даваше само зор и постоянно мрънкаше и в повечето магазини дори не оспях да влезна Sad
Лелеееее......ама ти си изкупила верно мола!!! Party
Пусни снимки в темичката за придобивките да оплакнем очи. Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 1 724
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.



ЗАРА, БЕРШКА и пр. скоро в България няма да има защото не дават франчайз, а и не искат да основат свой отдел тук!

От къде знаеш за франчайза, че не дават?

# 84
  • Мнения: 562
Мам4е Миа, пускай снимкииии, че и аз искам със сламена капела и кошница за плажа да се нацоцоря! 4470

# 85
  • Мнения: 1 417
Я и аз да се поизфукам с новите си придобивки от там.Вчера бях с големия на пазар.
Та значи почвам от долу-нагоре Wink
От "Севън Секъндс" си купих много готин бански от две части.Горното е бяло с  по-едно цвете от двете страни.Обшити с маниста.Долното е шарено с разни папагалски мотиви.За от горе си взех една туника - бежава ,плетена /сламена/капела и сламена чанта/огромна/пак в бежаво със синджирени дръшки.От Сисли си взех една дълга пола до земята / в зеленикаво/ от Матер Кер купих на малката един пакет с бодита/май са 7 на брой/ една сладурска рокличка с жилетка към нея и дънки с туника.На големия му купих два чивта дънки с по две тениски и имаше готини децки чорапки.Естествено и без играчки не минаха.
После в магазина за сладки на Джеф бриджис - разни бонбонки/невероятни са/От палмерс си взех една нощница и два комплекта бельо.От горния етаж от Стефанел си купих една оранжева чанта/огромна тип торба/ с една кафява ленена рокля.От Скандал си купихме с Боян по един чифт обувки.Неговите са много хубави и одобни.Без връзки ,без лепенки на ластик са от горе и си ги обува сам. Wink Crazy
Най накрая се наядохме в Хепито и се прибрахме.Той горкичкия едвам гледаше и заспа моментално в колата Flutter
И все пак трябваше да отида без дете ,че ми даваше само зор и постоянно мрънкаше и в повечето магазини дори не оспях да влезна Sad
Честити да са ви новите придобвки и със здраве да си ги носите Simple Smile
Оф, като ви чета и си мисля, че май пак ще се върна там и този път наистина на пазар Wink, ама пък другата седмица съм в Италия и малко се назландисвам /егати трудната дума/  Confused То ще се чуе дали ще устискам Simple Smile

# 86
  • Мнения: 5 370
Я и аз да се поизфукам с новите си придобивки от там.Вчера бях с големия на пазар.
Та значи почвам от долу-нагоре Wink
От "Севън Секъндс" си купих много готин бански от две части.Горното е бяло с  по-едно цвете от двете страни.Обшити с маниста.Долното е шарено с разни папагалски мотиви.За от горе си взех една туника - бежава ,плетена /сламена/капела и сламена чанта/огромна/пак в бежаво със синджирени дръшки.От Сисли си взех една дълга пола до земята / в зеленикаво/ от Матер Кер купих на малката един пакет с бодита/май са 7 на брой/ една сладурска рокличка с жилетка към нея и дънки с туника.На големия му купих два чивта дънки с по две тениски и имаше готини децки чорапки.Естествено и без играчки не минаха.
После в магазина за сладки на Джеф бриджис - разни бонбонки/невероятни са/От палмерс си взех една нощница и два комплекта бельо.От горния етаж от Стефанел си купих една оранжева чанта/огромна тип торба/ с една кафява ленена рокля.От Скандал си купихме с Боян по един чифт обувки.Неговите са много хубави и одобни.Без връзки ,без лепенки на ластик са от горе и си ги обува сам. Wink Crazy
Най накрая се наядохме в Хепито и се прибрахме.Той горкичкия едвам гледаше и заспа моментално в колата Flutter
И все пак трябваше да отида без дете ,че ми даваше само зор и постоянно мрънкаше и в повечето магазини дори не оспях да влезна Sad
Честити да са ви новите придобвки и със здраве да си ги носите Simple Smile
Оф, като ви чета и си мисля, че май пак ще се върна там и този път наистина на пазар Wink, ама пък другата седмица съм в Италия и малко се назландисвам /егати трудната дума/  Confused То ще се чуе дали ще устискам Simple Smile
Аз нали ти казах, че е на 'опасно близко разстояние".
Сега седя и се тюхкам за ония панталони в КАЛИОПЕ. Ма голям фраш беше вчера. ooooh!

# 87
  • Мнения: 13 512
E,наистина ви завиждам и то никак не благородно!Но в началото на юли ще  ме огрее  и мн, та да видим.Обожавам пазаруването в моловете. В Щатите ми беше най-любимото занимание,доббре,че във Варна не може да ми се превърне в такова.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 654
Вчера с мъжо си направихме една вечерна разходка до Мол-а. Хареса ни много- обстановката, разположението на магазините, предлаганите марки. Честно казано след обиколката из Сити центъра бях доста разочарована, но в Мол-а скептицизмът ми се изпари. Милото ме зарадва с едни дънчици до коляното CrazyДо тук с шопинг-кръстосванията из прашните софийски улици, отсега само там!  newsm10 за  магазинчето на FOX за деца!

# 89
  • Мнения: 424
eve-nadine, tedka благодаря за инфото за истанбул  bouquet, аз май там ще посетя мола първо Mr. Green. Ако има интерес ще споделя информация.

# 90
  • Мнения: 5 103
Мале днеска пак бях на пазар в мола ама сега като погледнах и лошо ми стана още един колан си взех от сисли и съм объркала номера вместо S  съм взела L ужас и той ми е супер голям, какво да права не съм махала етикетите, дали ще го сменят с по-малък newsm78

# 91
  • Мнения: 4 371
Ще го сменят, стига да имат. Не махай етикета.

# 92
Я и аз да се поизфукам с новите си придобивки от там.Вчера бях с големия на пазар.
Та значи почвам от долу-нагоре Wink
От "Севън Секъндс" си купих много готин бански от две части.Горното е бяло с  по-едно цвете от двете страни.Обшити с мъниста.Долното е шарено с разни папагалски мотиви.За от горе си взех една туника - бежова ,плетена /сламена/капела и сламена чанта/огромна/пак в бежово със синджирени дръжки.От Сисли си взех една дълга пола до земята / в зеленикаво/ от Матер Кер купих на малката един пакет с бодита/май са 7 на брой/ една сладурска рокличка с жилетка към нея и дънки с туника.На големия му купих два чифта дънки с по две тениски и имаше готини детски чорапки.Естествено и без играчки не минаха.
После в магазина за сладки на Джеф бриджис - разни бонбонки/невероятни са/От палмерс си взех една нощница и два комплекта бельо.От горния етаж от Стефанел си купих една оранжева чанта/огромна тип торба/ с една кафява ленена рокля.От Скандал си купихме с Боян по един чифт обувки.Неговите са много хубави и удобни.Без връзки ,без лепенки на ластик са от горе и си ги обува сам. Wink Crazy
Най накрая се наядохме в Хепито и се прибрахме.Той горкичкия едвам гледаше и заспа моментално в колата Flutter
И все пак трябваше да отида без дете ,че ми даваше само зор и постоянно мрънкаше и в повечето магазини дори не оспях да влезна Sad
Hug

# 93
  • Мнения: 4 202
Да дам и аз своя положителен глас за Мола. Супер е просто- просторен, огромен, модерен, светъл, абе..  Heart Eyes
Аз се сдобих "само" с една шапка с периферия от Мода Бар, ще гледам да я снимам утре и да я покажа в придобивките  Wink

# 94
  • Мнения: 13 512
eve-nadine, tedka благодаря за инфото за истанбул  bouquet, аз май там ще посетя мола първо Mr. Green. Ако има интерес ще споделя информация.
Дема: Какви впечатления,бре,жена....то сигурно думи няма да имаш да разкажеш:-)

# 95
  • София
  • Мнения: 6 803
Може да сте писали по-назад, но сегя нямам много време да прочета... въпросът ми е, работи ли паркинга на Мол-а?

# 96
  • София
  • Мнения: 3 800
Може да сте писали по-назад, но сегя нямам много време да прочета... въпросът ми е, работи ли паркинга на Мол-а?
Да, работи.Паркингът е подземен в случай, че не знаеш

# 97
  • София
  • Мнения: 6 803
 Laughing
Мерси!
Знам, че е подземен, то няма как да е надземен, празно място няма  Laughing

# 98
  • Мнения: 7 474
Днес ходих. Нямаше много хора. Магазина е страхотен, но само за хора с възможности  Money. Освен Пикадили, където цените са нормални и е добре зареден. Peace Приятна разходка.

# 99
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
съжалявам, ако някой го е дал вече
http://www.mallofsofia.com/

# 100
  • Мнения: 817
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.



ЗАРА, БЕРШКА и пр. скоро в България няма да има защото не дават франчайз, а и не искат да основат свой отдел тук!

От къде знаеш за франчайза, че не дават?



Ами преди 2 год. май тъкмо бяхо открили Мангото с майка ми искахме и ние да взем представителството на някоя подобна марка.Тогава проверихме и за Зара ,но поставиха такива условия ,че се отказахме.Сигорно е имало и други опити след това.

# 101
  • Мнения: 2 575
Я и аз да се поизфукам с новите си придобивки от там.Вчера бях с големия на пазар.
Та значи почвам от долу-нагоре Wink
От "Севън Секъндс" си купих много готин бански от две части.Горното е бяло с  по-едно цвете от двете страни.Обшити с маниста.Долното е шарено с разни папагалски мотиви.За от горе си взех една туника - бежава ,плетена /сламена/капела и сламена чанта/огромна/пак в бежаво със синджирени дръшки.От Сисли си взех една дълга пола до земята / в зеленикаво/ от Матер Кер купих на малката един пакет с бодита/май са 7 на брой/ една сладурска рокличка с жилетка към нея и дънки с туника.На големия му купих два чивта дънки с по две тениски и имаше готини децки чорапки.Естествено и без играчки не минаха.
После в магазина за сладки на Джеф бриджис - разни бонбонки/невероятни са/От палмерс си взех една нощница и два комплекта бельо.От горния етаж от Стефанел си купих една оранжева чанта/огромна тип торба/ с една кафява ленена рокля.От Скандал си купихме с Боян по един чифт обувки.Неговите са много хубави и одобни.Без връзки ,без лепенки на ластик са от горе и си ги обува сам. Wink Crazy
Най накрая се наядохме в Хепито и се прибрахме.Той горкичкия едвам гледаше и заспа моментално в колата Flutter
И все пак трябваше да отида без дете ,че ми даваше само зор и постоянно мрънкаше и в повечето магазини дори не оспях да влезна Sad
Честити да са ви новите придобвки и със здраве да си ги носите Simple Smile
Оф, като ви чета и си мисля, че май пак ще се върна там и този път наистина на пазар Wink, ама пък другата седмица съм в Италия и малко се назландисвам /егати трудната дума/  Confused То ще се чуе дали ще устискам Simple Smile

Ей mi6i - как не се засякохме с теб пак?Simple Smile

Аз, въпреки сериозните си боледувания напоследък, не пропуснах да го посетя и в събота, че и в неделя пак  Embarassedи да се сдобия с един чифт чехли от ЕССО, едни спортни обувки от Mandarin и едно панталонче от ESPRIT (ей, голяма радост, че вече го има и него в БГ)
Направи ми впечатление, че в CASSIDI в този МОЛ имаше някои различни нещица от другия им магазин в SSC.

# 102
  • Мнения: 88
Аз го посетих в неделя , беше голяма лудница . Много е готино , бяхме със сестра ми и една приятелка , оставихме децата в детския кът , и пихме кафе , защото не ни се буташе в навалицата.Купих само на малкия 2 чифта сандали от адидас.Мисля днес след работа ако успея да отида отново , да поразгледам  ,да се помотая...............

# 103
  • Мнения: 1 417
Ей mi6i - как не се засякохме с теб пак?Simple Smile
Честити ти придобивки, с мноооого здраве да си ги носиш!
Next time Wink, ами що не звънна нали знаеш, че тоя МОЛ поне ми е супер близо Simple SmileЧудя се това за добро ли е, или не съвсем newsm78

# 104
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдаа и  на мен Mall-а повече ми допадна от SSC , но не се зазяпах много , ами директно се метнах в Esprit-а - сдобих се с една блуза с дълъг ръкав, няколко такива без ръкав и един суичър на EDC. Мисля да се замъкна пак тези дни за повече подробности и за една чанта в Esprit, дето и се чудих, чудих, ама ще взема да си я взема. Wink

# 105
  • Мнения: 2 575
Мдаа и  на мен Mall-а повече ми допадна от SSC , но не се зазяпах много , ами директно се метнах в Esprit-а - сдобих се с една блуза с дълъг ръкав, няколко такива без ръкав и един суичър на EDC. Мисля да се замъкна пак тези дни за повече подробности и за една чанта в Esprit, дето и се чудих, чудих, ама ще взема да си я взема. Wink

ей, ще го изкупим този ESPRIT - толкова ми е любим!!!
и особено много EDC колекцията  Laughing

# 106
  • Мнения: 1 616
Аз не съм от София, ама да ви питам за този мол... Видяхте ли някъде там сандалки, ама от тея, дето са с много тънко токче и тънки каишчици - с други думи супер елегантни? Че тука във вилаета такива не мога да си намеря и ако се домъкна у Софийско, да знам къде да търся. А, и ценички да ми кажете...  Embarassed Embarassed Embarassed

# 107
  • Мнения: 2 575
Аз не съм от София, ама да ви питам за този мол... Видяхте ли някъде там сандалки, ама от тея, дето са с много тънко токче и тънки каишчици - с други думи супер елегантни? Че тука във вилаета такива не мога да си намеря и ако се домъкна у Софийско, да знам къде да търся. А, и ценички да ми кажете...  Embarassed Embarassed Embarassed

честно казано не съм гледала специално, но в единия магазин за обувки има доста голямо разнообразие на марки от рода на Tommy Hilfiger, Gabor, и разни други които имаха както спортни модели, така и доста елегантни на цени над 100лв. до кьм 250.
Но да ти кажа май МОЛ-а няма да е правилния избор в случая - по-добре мини по Витошка и Графа - все ще намериш каквото търсиш, но за цена.......хммм, нямам идея. Май сигурно ще е над 100лв.
Успех!

# 108
  • Мнения: 5 370
Аз не съм от София, ама да ви питам за този мол... Видяхте ли някъде там сандалки, ама от тея, дето са с много тънко токче и тънки каишчици - с други думи супер елегантни? Че тука във вилаета такива не мога да си намеря и ако се домъкна у Софийско, да знам къде да търся. А, и ценички да ми кажете...  Embarassed Embarassed Embarassed
Да, има , но точно там се приготви за трицифрени сумички  Sick
Ако решиш да идеш насам-свирни на лични, живея на една крачка от мола, можем заедно да отидем.

# 109
  • Мнения: 1 616
Благодаря на Асинка и Червената Шаркчица за информацията!  Hug Аз по принцип бих прежалила стотина лева за чепички, ама тук е важно и мъжлето какво мисли по въпроса... Confused Шаркчице, много бих се радвала на компанията ти - само да се навия да дойда!  Hug

# 110
  • София
  • Мнения: 38 614
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.



ЗАРА, БЕРШКА и пр. скоро в България няма да има защото не дават франчайз, а и не искат да основат свой отдел тук!

От къде знаеш за франчайза, че не дават?



Ами преди 2 год. май тъкмо бяхо открили Мангото с майка ми искахме и ние да взем представителството на някоя подобна марка.Тогава проверихме и за Зара ,но поставиха такива условия ,че се отказахме.Сигорно е имало и други опити след това.

От шефката ми. Ние внасяме FCUK. Пък и бях чела някаква статия за шефа на Зара и политиката им на разширяване.

# 111
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чух , че ще има магазин и на H&M

Не такъв няма да има, но пък аз знам, че ще има на ЗАРА, а не го виждам в изброените... Дано да има все пак.

Дрехи на Бершка има на пресечката срещу бившия Кравай. Май само дънки имам от там обаче...

ЗАРА, БЕРШКА и пр. скоро в България няма да има защото не дават франчайз, а и не искат да основат свой отдел тук!

От къде знаеш за франчайза, че не дават?



Дрехи на Бершка има на пресечката срещу бившия Кравай. Май само дънки имам от там обаче...

# 112
  • София
  • Мнения: 4 015
Днес посетих за 30 минути София Мол и на фона на него МОЛ-а срещу хотел Хемус ми изглежда като тъжен базар....

# 113
  • Мнения: 156
Разгледах сайта на есприт, наистина страхотни неща имат. Ще ми каже ли някой горе-долу как са цените им?Примерно, подобни на бенетон ли са?Мерси Laughing!

# 114
  • Мнения: 1 313
киното дали работи?някой ходил ли е?

# 115
Кината още не са готови tvИ на мен ще ми е интересно триизмерното Popcorn

# 116
  • Мнения: 2 575
Разгледах сайта на есприт, наистина страхотни неща имат. Ще ми каже ли някой горе-долу как са цените им?Примерно, подобни на бенетон ли са?Мерси Laughing!

Ами да - подобни са - напр. мъжка жилетка  - 120 лв., за мен панталонче - 90лв.
Определено не са високи цени за това, което предлагат, а да не говорим, че аз съм си пазарувала и от детския ESPRIT - панталон за 30лв. миналата година, както и от Германия - пак панталон - 35 Евро......
Така че има най-разнообразни цени Sunglasses

# 117
  • София
  • Мнения: 3 800
Кината ще са готови след месец

# 118
  • Мнения: 521
Кината ще са готови след месец

Откъде знаеш? нямам търпение...

# 119
  • София
  • Мнения: 38 614
[


[/quote]

Дрехи на Бершка има на пресечката срещу бившия Кравай. Май само дънки имам от там обаче...
[/quote]

Купени от намаленията от старите колекции в Моловете в чужбина. Затова ще е много хубаво да отворят магазини и тук.  Ама кога ли ще стане ...

# 120
  • Мнения: 4 212

Дрехи на Бершка има на пресечката срещу бившия Кравай. Май само дънки имам от там обаче...
[/quote]

Купени от намаленията от старите колекции в Моловете в чужбина. Затова ще е много хубаво да отворят магазини и тук.  Ама кога ли ще стане ...
[/quote]

когато собственика на Групо Индитекс реши/Армансио Ортега/. Тази група от марки не се отдава на концесия, или франкисия, в момента се отварят магазини в северна Америка и Канада. За България _ съмнявам се скоро да стане, но за това пък един голям процент от дрехите се шият там. Не слу4айно има блузи по 2.90? в Сара.
магазините от Групо индитекс са _ Сара(Zara _ дамско, мъжко, детско, домашно обзавеждане) , Pull and Bear(дамско и мъжко), Massimo Dutti(дамско и мъжко), Bershka(дамско и мъжко), Stradivarius(дамско), Oysho(белъо), ZARA HOME(домашно обзавеждане), Kiddy´s Class (детско)
Прави ми впе4атление примерно цените на Манго в България са много по_високи от тези в Испания.

# 121
  • София
  • Мнения: 38 614

Дрехи на Бершка има на пресечката срещу бившия Кравай. Май само дънки имам от там обаче...

Купени от намаленията от старите колекции в Моловете в чужбина. Затова ще е много хубаво да отворят магазини и тук.  Ама кога ли ще стане ...
[/quote]

когато собственика на Групо Индитекс реши/Армансио Ортега/. Тази група от марки не се отдава на концесия, или франкисия, в момента се отварят магазини в северна Америка и Канада. За България _ съмнявам се скоро да стане, но за това пък един голям процент от дрехите се шият там. Не слу4айно има блузи по 2.90? в Сара.
магазините от Групо индитекс са _ Сара(Zara _ дамско, мъжко, детско, домашно обзавеждане) , Pull and Bear(дамско и мъжко), Massimo Dutti(дамско и мъжко), Bershka(дамско и мъжко), Stradivarius(дамско), Oysho(белъо), ZARA HOME(домашно обзавеждане), Kiddy´s Class (детско)
Прави ми впе4атление примерно цените на Манго в България са много по_високи от тези в Испания.
[/quote]
Теа, знам ги тия работи аз. Ама нека и другите да ги знаят.

# 122
  • София
  • Мнения: 38 614

Дрехи на Бершка има на пресечката срещу бившия Кравай. Май само дънки имам от там обаче...

Купени от намаленията от старите колекции в Моловете в чужбина. Затова ще е много хубаво да отворят магазини и тук.  Ама кога ли ще стане ...

когато собственика на Групо Индитекс реши/Армансио Ортега/. Тази група от марки не се отдава на концесия, или франкисия, в момента се отварят магазини в северна Америка и Канада. За България _ съмнявам се скоро да стане, но за това пък един голям процент от дрехите се шият там. Не слу4айно има блузи по 2.90? в Сара.
магазините от Групо индитекс са _ Сара(Zara _ дамско, мъжко, детско, домашно обзавеждане) , Pull and Bear(дамско и мъжко), Massimo Dutti(дамско и мъжко), Bershka(дамско и мъжко), Stradivarius(дамско), Oysho(белъо), ZARA HOME(домашно обзавеждане), Kiddy´s Class (детско)
Прави ми впе4атление примерно цените на Манго в България са много по_високи от тези в Испания.
[/quote]

Теа, знам ги тия работи аз. Ама нека и другите да ги знаят. А цените в Манго май са си същите ама умножени в левчета и сравнени с наште заплатки ни се струват огромни.
[/quote]

# 123
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдаа и  на мен Mall-а повече ми допадна от SSC , но не се зазяпах много , ами директно се метнах в Esprit-а - сдобих се с една блуза с дълъг ръкав, няколко такива без ръкав и един суичър на EDC. Мисля да се замъкна пак тези дни за повече подробности и за една чанта в Esprit, дето и се чудих, чудих, ама ще взема да си я взема. Wink

ей, ще го изкупим този ESPRIT - толкова ми е любим!!!
и особено много EDC колекцията  Laughing

Страшно ми харесаха нещата им Confused Но вчера бях тръгнала много неподготвена, с 20 лв. и забравена карта в къщи ooooh! Ей, как ме е яд за една чанта в Esprit. Кожена беше и само за 79 лв., а преди това в зала Универсиада за една подобна същата големина ми искаха 145 #Crazy От EDC харесах една блуза и от потниците. Пак ще се ходи Wink
Като цяло МОЛ-а ми хареса, независимо че е доста скъп. Някои магазини вече имаха намаления Hug


Мда, очевидно и ти си харесала същата чанта, аз се чудих, чуди и не си я купих, ама ще ходя да си я купя., щото никъде нищо не ми харесва.

# 124
  • Мнения: 562
Момичета, а детски Бенетон има ли в МОЛ-а?

# 125
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Момичета, а детски Бенетон има ли в МОЛ-а?
  Има .

# 126
  • Мнения: 1 417
Момичета, а детски Бенетон има ли в МОЛ-а?
Има Да Simple Smile

Обувките БАТА се произвеждат в Чехия, гр.Злин. Аз от Банкок си бях купила много готини чехли БАТА от фирмен магазин за ~30лв Simple Smile

# 127
  • Мнения: 4 212
Теа, знам ги тия работи аз. Ама нека и другите да ги знаят. А цените в Манго май са си същите ама умножени в левчета и сравнени с наште заплатки ни се струват огромни.
Mi ne, Milena B. e prawa. Bluza w Mango struwa tuk 5.90? vav Varna sa6tata e 25 leva. Stokite na Nike, na Adidas, na obuvkite na koqto i da e marka sa dosta po-visoki i sega kato 4eta se potvarjdava.No kakto i da e, lo6oto e 4e tova ne sa ceni dostapni za masoviqt potrebitel.

# 128
Днес отидох за пръв път,много ми хареса.За цените има за всеки джоб.Страхотен е прилича ми като на запад.Едно е лошо,че ми е под носа и често ще го посещавам newsm68 да му мисли милото ми мъжле newsm12

# 129
  • Мнения: 562
Браво на новия Мол  smile3501 smile3501

Страхотни магазини, нови марки и цени за всеки! А има и добри намаления  smile3508

# 130
  • Мнения: 466
в интернет страницата пише, че има и фитнес. вие видяхте ли такова нещо??? newsm12

# 131
  • Мнения: 1 063
Аз не съм кой знае колко впечатлена от Мол-а. По - скоро е добре това, че почти всички магазини, които иначе посещавам/обикалям, сега са един до друг. Но ето с какво се сдобих от Сваровски в Мол-а.
 http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en … amp;ProductPage=4
И с едно потниче от Тера нова (което не видях на Витоша) на мн. прилична цена 12 лв.

Общи условия

Активация на акаунт