Горещи клюкинки от Mall Sofia

  • 13 163
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370
Направихме много як шопинг-разучвателен тур с МАМА МИШИ-а аз сигурно съм отслабнала 1 кг. поне. Невероятна блъсканица от предимно гледащи и рядко пазаруващи.
Само един магазин беше яко нападнат-на КАЛИОПЕ.
Смятам да се кача още веднъж с дребен дотам в понеделник, на спокойствие,
че да си доразгледам едни дрешоци.
Аз лично ще ходя там вече най-редовно в ПИКАДИЛИ-,мого ми допада и е много спокойно за разлика от БИЛЛА.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пък си харесах суперски панталон .Утре ще ходя да си го взема.Не ми се даваха пари за панталон,но само за него мисля... Rolling Eyes
ЧЕРВЕНАТА SHARK-ЧИЦА!!! ,айде показвай нещата в Новите придобивки Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 3 808
Аз пък си харесах суперски панталон .Утре ще ходя да си го взема.Не ми се даваха пари за панталон,но само за него мисля... Rolling Eyes
ЧЕРВЕНАТА SHARK-ЧИЦА!!! ,айде показвай нещата в Новите придобивки Laughing
От къде си го хареса?
Аз също ходих, но беше супер гъч и си излязох.Реших да мина през седмицата или когато имам пари, за да мога и да си купя нещо евентуално.Но от Пикадили съм направо възхитена Hug

# 63
# 64
  • Мнения: 5 370
Аз пък си харесах суперски панталон .Утре ще ходя да си го взема.Не ми се даваха пари за панталон,но само за него мисля... Rolling Eyes
ЧЕРВЕНАТА SHARK-ЧИЦА!!! ,айде показвай нещата в Новите придобивки Laughing
Исайкова, нищо не съм купувала, засега.
При мен го има проблема с размерите-а в тези магазини всичко е далеч под мене, за жалост.............

# 65
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз имам списанието. Само не разбрах редовно ли ще се издава или какво? Никъде не пише брой едно. Rolling Eyes
И мислех днес да отида, но Веско ме отказа, ще ходим през седмицата, когато не е толкова гърч.

# 66
  • Мнения: 4 371
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy

Цената на час ли е това? За детския кът?

# 68
  • Мнения: 4 371
Ми за час е май Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 202
Мами от София, тез дни ще ходя към столицата. Искам да Ви питам, в кой квартал е този магазин. Ако е възможно да ми кажете транспорт, който мога да ползвам от Банкя? Благодаря Ви предварително!

# 70
  • Мнения: 4 176
Мами от София, тез дни ще ходя към столицата. Искам да Ви питам, в кой квартал е този магазин. Ако е възможно да ми кажете транспорт, който мога да ползвам от Банкя? Благодаря Ви предварително!
http://bgmaps.com/

# 71
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Mall-a е супер Flutter Тази вечер нямаше много хора.
И след пазар-а, всичко за трапезата, супермаркетът е добре.

# 72
  • Мнения: 1 417
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy
А така, ами то и ние с SHARK-чица така направихме след маратона в Онда на кафе Simple Smile А за детския кът направо са се поуляли с цената, вярно имаше няколко какички, които забавляваха малчовците ,ама чак пък толкова Close

# 73
  • Мнения: 5 370
Днес с Валерия бяхме там. Много ми хареса. Единственото нещо, което не ми се понрави е цената на детския кът - 7 лв. за малките(демек на възрастта на Пепи), 6 лв. за по-големите. Мен 3 лв. по другите детски кътове ми се виждат много Rolling Eyes
Заведенията повече са за бързо хранене, ние седнахме в Онда на 1-вия етаж, единственото що - годе нормално кафе newsm78

Mимка, нямаш ли намаление за Сваровски Crazy
А така, ами то и ние с SHARK-чица така направихме след маратона в Онда на кафе Simple Smile А за детския кът направо са се поуляли с цената, вярно имаше няколко какички, които забавляваха малчовците ,ама чак пък толкова Close
Аз искам само да се израдвам, че най-сетне по комшийски се срещнахме с миши и отидохме заедно.....аз лично си прекарах с нея разкошно, тя била от мойта кръвна група, ама се спотайвала досега. Mr. Green
На всичкото отгоре е суперска мацка и перфектен двойник нааааа......ади засега ще запазя тайна. bowuu

# 74
  • Мнения: 5 103
Ето ме  и мене.
Вчера намазах, парфюм,колан и чанта sisley, днеска ще  хода да си купа банския, много як си харесах, ама и цената му е #Crazy
Харесах си доста неща, но лека по лека ще ги взимам , че иначе няма да имам  прарички Money
В Сваровски нямам намаление, носа само бяло злато и не пазарувам от там, но ми подаряват често дранкулки от Виена на Сваровски и аз ги давам насам натам, защото не ги нося, а няма как да кажа, да не ми пращат.

Общи условия

Активация на акаунт