ПОМОЩ!Родителите ми не ме приемат!

  • 21 670
  • 151
  •   1
Отговори
# 75
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ей, това невежеството каква велика сила е. Лечигутка си мисли в термините на "роли на мъж и жена" в гей-довойката, т.е. убедена е, че задължително има един активен (мъж/баща) и един пасивен (жена/майка...и който готви и пере). Джендър стереотипите как са й са набили в главата. Ако почете малко, ще направи страхотни открития.
Не ме интересува кой е майка, кой баща и кой какво прави в леглото... А дали единия меси баница, а другия пере ми е все двеста. Просто е отвратително всичко това. И никой не може да ме убеди в обратното. Па нека съм невежа.

# 76
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ей, това невежеството каква велика сила е. Лечигутка си мисли в термините на "роли на мъж и жена" в гей-довойката, т.е. убедена е, че задължително има един активен (мъж/баща) и един пасивен (жена/майка...и който готви и пере). Джендър стереотипите как са й са набили в главата. Ако почете малко, ще направи страхотни открития.
Не ме интересува кой е майка, кой баща и кой какво прави в леглото... А дали единия меси баница, а другия пере ми е все двеста. Просто е отвратително всичко това. И никой не може да ме убеди в обратното. Па нека съм невежа.
Па добре, разбрахме. Сега плюй в пазва, щипи ухо за късмет, завърти се на дясно и чукай на дърво, за да не се окажеш в позицията на майката на момичето.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох, ох, ох. Моля ви задържайте си мненията за себе си, изглеждате странно. Те да не правят секс пред децата си. Ако това се случва ще еднакво гнусно и ако двойката е стандартна.
А за Норвегия моля ви нали не си мислите, че ей така се взема дете от родителите. Жълтите вестници раздухаха една измишльотина и се вързахте.

# 78
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ей, това невежеството каква велика сила е. Лечигутка си мисли в термините на "роли на мъж и жена" в гей-довойката, т.е. убедена е, че задължително има един активен (мъж/баща) и един пасивен (жена/майка...и който готви и пере). Джендър стереотипите как са й са набили в главата. Ако почете малко, ще направи страхотни открития.
Не ме интересува кой е майка, кой баща и кой какво прави в леглото... А дали единия меси баница, а другия пере ми е все двеста. Просто е отвратително всичко това. И никой не може да ме убеди в обратното. Па нека съм невежа.
Па добре, разбрахме. Сега плюй в пазва, щипи ухо за късмет, завърти се на дясно и чукай на дърво, за да не се окажеш в позицията на майката на момичето.
Е то само това ми остава...

# 79
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ох, ох, ох. Моля ви задържайте си мненията за себе си, изглеждате странно. Те да не правят секс пред децата си. Ако това се случва ще еднакво гнусно и ако двойката е стандартна.
А за Норвегия моля ви нали не си мислите, че ей така се взема дете от родителите. Жълтите вестници раздухаха една измишльотина и се вързахте.
coolcool

# 80
  • София
  • Мнения: 16 199
Хем не те интересува, хем произведе "баща-алкохолик".

# 81
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Остава, не остава....има някакъв малък шанс да те споходи. Тогава не ми се вярва с пушката да тръгнеш срещу детето си.

# 82
  • Мнения: 5 262
Интересно на двете момичета какъв им е успеха и какви са им плановете за бъдещето ... развитие. Не в леглото. В живота.
Защото човек може да е в позиция да покаже, демонстрира, изживее, провокира и парадира с нещо ... но тази позиция се заслужава , човек обаче може да е и в позиция @завися от някого, нямам идея кой ми с_а в гащите и какво ще правя утре и на къде съм тръгнала ... @ ... и да виси на нечия шия с претенциите си за неповторимост.
та сега това пубертетски изблик ли е или какво?

# 83
  • На остров
  • Мнения: 13 498
А каква е връзката между сексуалната ориентация и успеха и плановете за бъдещето ?
Едва ли някой на 18 е наясно точно какво иска. Едно е мама и тати да ти казват какво трябва друго е ти сам да усетиш какво искаш да правиш в живота професионално.

# 84
  • Мнения: 765
MoneyMoney
Защо решавате, че като една двойка  е хомосексуална няма да има деца.

Защото, ако има, е ужасно! Примерът е пред мен и ми се повръща всеки ден...

Ооо моля ви, изтрещявате честно. Повръщайте си на воля, гнусното е във вашето подсъзнание.
То па много хубаво да си е стандартно семейство с баща алкохолик и побойник и т.н.
В гей двойката не може ли "бащата" да е алкохолик, наркоман, освен извратеняк? Не давайте за пример подобни същества, защото положението е плачевно. Само вижте какво става в страни като Норвегия. Раят на земята. Отнемат нормални деца от нормални семейства и после ги дават на извратени гей и лесбодвойки, които ги осиновяват и се гаврят с тях. Няма нищо нормално в това да са заедно хора от един пол, това е срещу природата. Е, няма как такива хора да имат семейство с деца. Гнусно е.  Sick На какво ще ги научат тия деца. В бъдеще стават наркомани, убийци, извратеняци всякакви.
Точно за там става въпрос! Не желая повече да споделям, защото ми е трудно! Нищо, че съм тьотка /каквото и да означава/. Знам само, че заради собствено увлечение никога не бих причинила това на дете, и още повече на собственото си!
Отивам да повръщам Money

# 85
  • Мнения: 765
Ох, ох, ох. Моля ви задържайте си мненията за себе си, изглеждате странно. Те да не правят секс пред децата си. Ако това се случва ще еднакво гнусно и ако двойката е стандартна.
А за Норвегия моля ви нали не си мислите, че ей така се взема дете от родителите. Жълтите вестници раздухаха една измишльотина и се вързахте.
Въобще не са измишльотини и има много случаи, в които точно ей така са взети децата!

# 86
  • Мнения: 5 262
А каква е връзката между сексуалната ориентация и успеха и плановете за бъдещето ?
Едва ли някой на 18 е наясно точно какво иска. Едно е мама и тати да ти казват какво трябва друго е ти сам да усетиш какво искаш да правиш в живота професионално.

Сигурна ли си за какво толкова се взлнуват родителите?

# 87
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Белла не разбрах точно за какво да съм сигурна ?

Каринката пълни измислици са това за Норвегия, деца не се отнемат без причина .

# 88
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Белла не разбрах точно за какво да съм сигурна ?

Каринката пълни измислици са това за Норвегия, деца не се отнемат без причина .
А причина има винаги - мръсна блузка, кариес, дебело отрязана филия бял хляб, плач.... Как да нямат причина 😲

# 89
  • На остров
  • Мнения: 13 498
lechugitka няма такива неща, това са пълни измислици. Не е по темата, но за да отнемат едно дете има сериозни причини несравними с изброените от теб.

Общи условия

Активация на акаунт