с какво намалявахте болките след раждане?

  • 2 065
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Само шевовете ме боляха, щото бяха доста, отвара от смрадлика си правех и киснех в нея, не съм взимала лекарства.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 621
След раждане единствено шевовете ме боляха. Пръсках редовно със спрей Бивацин и се миех с отвара от смрадлика. Peace

# 17
  • Мнения: 1 489
За шевовете първата нощ пих 1 аналгин, а после пръсках с Бивацин около седмица и всичко беше ОК. Peace Иначе корем не си спомням да ме е болял. newsm78
И аз по същия начин.

# 18
  • Мнения: 603
За шевовете - отвара от смрадлика /тетра/ и компрес с риванол.
За болките от контрахирането на матката - нищо. Не са приятни, но се търпят. Поне при първото раждане. Казват, че при следващи били по-силни.

# 19
  • Мнения: 657
След раждане единствено шевовете ме боляха. ..... миех с отвара от смрадлика. Peace
[/q newsm10uote] И аз така

# 20
  • Мнения: 468
След нормалното раждане не съм пила нищо.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Нищо не съм пила Party. В болницата правех компреси с реванол на шевовете а като ме изписаха още 1 седмица пръсках с Бивацин. Peace

# 22
  • Мнения: 7 474
Нищо не ме е боляло, само си поливах шевовете със смрадлика и имах силна мускулна треска, но това е друго. Peace

# 23
  • Мнения: 1 666
Вече не си спомням изобщо да съм имала болки след раждането, които да са от самото раждане. Болеше ме гърба, заради неудобното легло в предродилна. Шев имах само един и той не болеше, а по-скоро аз се приснявах заради него.

# 24
  • Мнения: 816
Arnika 200CH, за по-бързо възстановяване на шевовете - много ми помогна  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 284
освен промивки със смрадлика нищо не съм вземала болките не бяха силни

# 26
  • Мнения: 492
Болките не са страшни!Нито съм пила нещо, нито съм правила компреси!Споко!

# 27
  • Мнения: 3 760
С нищо! Повечето болкоуспокояващи са несъвместими с кърменето, така че просто търпях.

# 28
  • Мнения: 1 353
никакви болки не сам имала а за шевовете пръсках с бивацин и мазах с лидокаин

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз шевове нямам, но след второто раждане имах много силни болки от контрахиране на матката близо месец.
Нищо не съм пила, просто си ги изтърпях.

Общи условия

Активация на акаунт