От Испания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 1

  • 39 906
  • 354
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 317
В крайна сметка реших да поръчам с превозвач. Може по-нататък да пробвам директно. Иначе поръчах чанта Валентино. От Корт Инглес ми пратиха и ваучери с отстъпка и код за -15% намаление и безплатна доставка, та ги комбинирах и поръчах портмоне, което излиза направо без пари. Пристигнало е вече в офиса им в Мадрид и го очаквам идните седмици.

# 106
  • Мнения: 14 491
El corte ingles доставят директно до България, сигурно може през испанската версия да се поръчва и до превозвач.
Доставят със спиди, получих част от нещата, които бях поръчала на 16 май преди няколко дни. Другите още ги чакам.

# 107
  • Мнения: 317
Аз през испанската версия поръчах с превозвач.

# 108
  • София
  • Мнения: 3 841
Днес очевидно не е имало никой на адреса, видях в проследяването това: 06/15/2020   12:57   Absent or closed recipient. GETAFE

Вие имали ли сте такъв проблем? Колко опита за доставка правят?

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Здравейте, някой поръчвал ли е от испанския Десигуал? Ако Да има ли някакъв проблем да се поръча до адрес на превозвач? Нямам регистрация на превозвач за Испания, кой ще ми препоръчате?

# 110
  • София
  • Мнения: 3 841
Десигуал има в толкова много сайтове, британски, български, какви ли не. Не бих се занимавала с испанския точно.

# 111
  • Мнения: 4 694
Здравейте, някой поръчвал ли е от испанския Десигуал? Ако Да има ли някакъв проблем да се поръча до адрес на превозвач? Нямам регистрация на превозвач за Испания, кой ще ми препоръчате?
ами точно заради адрес в Испания, смених моя превозвач с ГГБГ и засега съм доволна. В началото ми беше странно, че се бавят с отразяването на поръчките, но или се забързаха, или пък спря да ми прави впечатление Grinning, но пък всичко е точно. Даже последните поръчки са доста бързи.

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Здравейте, някой поръчвал ли е от испанския Десигуал? Ако Да има ли някакъв проблем да се поръча до адрес на превозвач? Нямам регистрация на превозвач за Испания, кой ще ми препоръчате?
ами точно заради адрес в Испания, смених моя превозвач с ГГБГ и засега съм доволна. В началото ми беше странно, че се бавят с отразяването на поръчките, но или се забързаха, или пък спря да ми прави впечатление Grinning, но пък всичко е точно. Даже последните поръчки са доста бързи.
Благодаря:hugs:,
Аз все пак поръчах от Десигуал Испания цените ми се сториха по добри от тези в английския.
Две от нещата днес може би са доставени с ЮПС, но не знам офиса им работи ли в събота,ако не надявам се в понеделник да ги доставят.
Знаете ли кога курса им тръгва от Испания?

# 113
  • София
  • Мнения: 3 841
След седмица би трябвало да има курс от Испания, доколкото гледах в сайта на Leron.

# 114
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Здравейте, направих поръчка от Испанската Пандора и пратих адрес на GGBG. За първи път правя поръчка и ползвам услугите им. В сайта на Пандора пише, че поръчката е доставена на 29.06, а в сайта на GGBG изобщо няма никаква информация. Пратих запитване до GGBG, но нямам отговор. Посъветвайте ме какво да правя.

# 115
  • Мнения: 4 694
Спокойно, ще се отрази, по-назад писах как вече им свикнах на закъсненията. Сигурна съм, че в понеделник вече ще я имаш в профила си, ако ли, направо звънни на телефона.

# 116
  • Мнения: 991
kati_kz, последната ми пратка отразиха, когато отпътува за България - 29.06.2020. Мисля, че нямате повод за притеснение, вероятно ще бъде в следващия курс.

# 117
  • София
  • Мнения: 3 841
Аз ползвам Leron на същия адрес, но проверявах по номера на товарителницата дали е пристигнала пратката. Първия път получих мейл известяване чак при отпътуването за България, втория получих при самото получаване на адреса в Испания.

# 118
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Благодаря, момичета! Не знаех, че така процедират. Очаквах, че в момента в който пратката е при тях, ще я впишат в профила ми.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
И аз получих мейл за пратката ми след като тръгна курса им от Испания на 29.06. Според вас кога ще пристигне курса и ще се раздава? Ще пътувам извън България да мога да организирам някой да ми я прибере от Еконт.

Общи условия

Активация на акаунт