От Испания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 1

  • 39 881
  • 354
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 280
Този Lefties ми беше непознат, дори не знаех, че Индитекс имат и такъв бранд. Има хубави неща стил Зара , но по-евтин.

# 226
  • Мнения: 1 285
Този сайт дали е читав https://www.ninosrebaja.com/

# 227
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Не съм го ползвала. Прехвърлих набързо, 15-20 дни за доставка не приемам. Май няма и опция за плащане с Пейпал- не пазарувам от такива сайтове( изключение е Амазон).

# 228
  • Мнения: 2 280
Според мен са някакви реплики на Майорал.

# 229
  • Мнения: 1 285
И на мен ми е съмнителен та затова реших да попитам. Само  българска версия има сайта , няма пейпал и тези ниски цени...

# 230
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Какво ще рече само българска версия? На мен ми отваря испански сайт, с цени в евро.

# 231
  • Мнения: 1 285
В горен ляв ъгъл  има бг знаме и валута

# 232
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Да, именно там на мен ми е испанското знаме и няма опция за смяна, мога да сменя само валутата.

# 233
  • Мнения: 2 280
В Гугъл си пише, че е скам.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 124
Някой да е правил онлайн поръчки до Габиели във Валенсия ? Гледам че имат курсове но дали почнаха да приемат и онлайн поръчки ?

# 235
  • Мнения: 76
Някой да е правил онлайн поръчки до Габиели във Валенсия ? Гледам че имат курсове но дали почнаха да приемат и онлайн поръчки ?
Не приемат онлайн поръчки.

# 236
  • Мнения: 584
Здравейте, снощи се регистрирах в GGBG и пуснах малка поръчка от супермаркета на Ел корт инглес в Испания, само чупливи неща. До сега съм пазарувала само чрез Габко и съм много доволна от тях. Сега ще видя какво да очаквам. Поръчвали ли сте зехтини и т.н.? Имали ли сте проблеми?

# 237
  • София
  • Мнения: 641
Този курс  ES121-23, на https://www.leron.bg/ , дълго пътува.
Някаква информация , да имате?

# 238
  • Мнения: 253
Здравейте, получавали ли сте пратки от Габиели? По-бързи ли са от Лерон/ГГБГ ?

# 239
  • Мнения: 584
Здравейте, някой да е получил испанска пратка от ГГБГ? На 12.03 са пристигнали нещата ми в мадридския им офис, още чакам, не вдигат телефон, на сайта информация няма.
До сега винаги съм работила с Габко за Англия и Германия, никога не съм имала проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт