Боядисана коса не поема цвят - съвет?

  • 1 894
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 515
Да обясня как действа - премахва натрупаната боя. Има вероятност след това да станеш някакво рижо-русо, не много красиво, но това е косата ти под боята.
Обаче трябва да изчакаш поне един ден, преди да се боядисаш отново. И си вземи боя 1-2 тона по-светла, защото косата май поема повече след това и става по-тъмна.

# 16
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Аз съм твърдо против домашните експерименти. Само фризьор може да прецени какво да прави.
Според мен- в корена, където е жълтото- по- тъмна боя.
Надолу, където е оранжевото може да се намаже с блондор и да се прелее с русото.

# 17
  • Мнения: 3 789
Аз след продължително боядисване с оранжево с този деколорант се направих тъмно руса и с времето с highlighter-боя успях да достигна съвсем руса коса.
Пада цвета, при мен цялото оранжево се свали с 2 опаковки на 1 път и от естествено тъмно кестенява, боядисвана оранжева я докарах до тъмно руса.

# 18
  • Мнения: 6
Аз закрепих положението но стана червено в корените и надолу руса ще изчакам един месец и ще боядисаме пак корените в тъмно кестеняво.Според вас дали ще се махне червеното

# 19
# 20
  • Мнения: 516
Не схванах с точност какво искаш да направиш, но лично на мен така ми изглежда много интересно и готино. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 250
Мен ме хвана страх правенето на маймуни вкъщи с всякакви боЙ.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 22
  • софия
  • Мнения: 284
От тези експерименти после косата оредява.

# 23
# 24

Общи условия

Активация на акаунт