Как се справяте с врастналите косъмчета

  • 676
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Много голям проблем ми е това и си правя рани докато ги извадя. Дали може някой да ми даде съвет. Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 13 151
Ползвай редовно ексфолация и скраб.

# 2
  • Мнения: 4 572
Абсолютно нищо не ми помогна до фотоепилацията. Ексфолииране само влошаваше проблема, ставаха по-дълбоки.

# 3
  • Мнения: 29 342
Ако имаш възможност, купи си фотоепилатор. Забравяш за космите веднъж завинаги.

# 4
  • Мнения: 149
Не носи тесни дрехи.

# 5
  • Мнения: 350
Ако имаш възможност, купи си фотоепилатор. Забравяш за космите веднъж завинаги.
Вие лично имате ли ? Каква марка ?

# 6
  • Мнения: 4 572
Мога да ви препоръчам silk n ipl. Израелски са. Във форума има тема за фотоепилатори. Има доволни и от Филипс.

# 7
  • Мнения: 350
Мога да ви препоръчам silk n ipl. Израелски са. Във форума има тема за фотоепилатори. Има доволни и от Филипс.

Бихте ли ми дали линк към темата,тъй като не мога да я намеря ? Благодаря

# 8
# 9
  • Мнения: 29 342
Имам Филипс Лумеа и съм много доволна. Прочети повече в темата за фотоепилаторите и ще се ориентираш.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Фото или лазерна епилация. Всякакви трикове не помагат, ако кожата ти е предразположена. Аз страдах ужасно много от враснали косъмчета. На единия си прасец имам голяма татуировка и там продължавам да махам с епилатор, ужас ми е Sad Една от големите грешки, които съм допускала със себе си- татуировка преди лазерната епилация. Краката ми са абсолютно гладки след лазера.

# 11
  • Мнения: 1 915
С какво ги премахваш ако е с бикче , да с него се появяват повече враснали косъмчета . Аз ги махам с ленти с кола маска . Оредяха и нямам толкова враснали косъмчета .

# 12
  • Мнения: 4 572
Обикновено с епилатор стават много. Отначало ми се появиха с обикновена кола-маска, с готовите ленти още повече. Никога не са ми се появявали проблемни косъмчета с каквато и да е самобръсначка, даже най-обикновените ползвам, защото тия с по три-четири ножчета ми свалят кожата.

# 13
  • Мнения: 51
Докато не си направих лазерна епилация, не можах да се оправя с връстналите косми. За мен, това се оказа най-доброто решение за обезкосмяване.

Общи условия

Активация на акаунт