"Димитър Маджаров" - от нашето семейство за вашето семейство!

  • 35 385
  • 354
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 431
С луканката бих приготвила сандвич с изрязани и подредени под дадена форма парченца.
С кисело мляко бих приготвила айрян или някакъв дип, който да е в комбинация със сухар в кутийка за училище. Варианти много.

# 91
  • Мнения: 3 020
Бих им приготвила мъфини с кашкавал.

# 92
  • Русе
  • Мнения: 176
Бих приготвила солени мъфини с кисело мляко и сирене

# 93
  • Мнения: 579
Бих приготвила пълнозърнест сандвич с кашкавал и свежа салата.

# 94
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Моята дъщеря обича домашен сандвич запечен на тостера.Бих сложила салам,кашкавал+доматче и зелена салата.

# 95
  • София
  • Мнения: 179
Бих приготвила запечен сандвич с масло, луканка и кашкавал, добавям краставичка и айрянче за разкош Wink

# 96
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Бих приготвила сандвич със  сух колбас „Бургас“ от „Димитър Маджаров“ , краве масло на „Димитър Маджаров“ и резанче домат.С един айрян за пиене става чудно.

# 97
  • Мнения: 1 557
В кутията за обяд бих сложила печен домат,  пълнен  с масло и сирене "Димитър  Маджаров",  както и млечен сос от киселото мляко, разбито с лъжичка майонеза, сол и малко копър.

# 98
  • Мнения: 145
Сандвич с шпеков салам и кашкавал.

# 99
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Бих приготвила любимата пица- салам, луканка, кашкавал.

# 100
  • Мнения: 654
Бих приготвила сандвич с масло, шпек "Бургас" и кашкавал. За десерт кисело мляко със сладко от черни боровинки. Hamburger Ice Cream

# 101
  • Мнения: 4 594
Братчето ми обожава мъфини и общо взето в тях могат да се добавят всякакви полезни храни, които иначе децата отказват да ядат, така че моето предложение е именно за солени, здравословни мъфини:

300 гр. смес от здравословни брашна (пълнозърнести, от лимец, от спелта, овесено, аз обикновено добавям овесени трици около 100 гр. + 100 гр. брашно от лимец и 100 гр. ръжено)
1 к.ч. мазнина (използвам пречистено масло гхи, но може зехтин, обикновено масло или друго олио по ваша преценка)
1 яйце (понякога слагам повече)
250 гр. кисело мляко "Димитър Маджаров"
хималайска сол (по преценка, в зависимост от солеността на останалите продукти)
1 ч.л. бакплувер
Добавки по избор: зелени маслини, царевица, броколи, сирене и кашкавал "Димитър Маджаров", сух колбас Бургас "Димитър Маджаров" и т.н., всичко нарязано на много ситно
Подправки според вкуса  - аз използвам само чубрица.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
наближава началото на учебната година, а с нея идва отново ужаса на всяка майка, пращаща храна на детето си Grinning
Гледаш да е нещо, хем вкусно, хем здравословно, хем да е с хубава визия и да не цапа много, да е разнообразно... Абе ужас Grinning
Една от закуските, които правя и се харесват са лимецовите мъфини. За тях ми е необходимо кисело мляко, сирене, кашкавал и сух колбас Маджаров.

# 103
  • Мнения: 668
Сандвич с кашкавал и колбас много обичат.

# 104
  • Мнения: 2 516
Всяка сутрин ям мюсли с кисело мляко "Димитър Маджаров", а сандвичите със сух колбас от Вашите продукти и кашкавал са на голяма почит у нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт