Преди и след (home makeovers)

  • 121 960
  • 761
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 126
Ремонта на две бани в апартамента на децата в София излезе около10000 лв.
Много зависи от цените на избраните материали като гранитогрес, смесители, системи и мивките + шкафовете, както и какво още има в помещенията. За майстор - горе - долу едно и също навсякъде.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето хол от мен, преди и след Simple Smile После ще сложа и "сега" Simple Smile











Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 16:47 от Мира Иванова

# 272
  • Мнения: 198
Какво има зад решетката,легло ли?

# 273
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Стелаж за книги е, каква решетка? Бюро има.

# 274
  • София
  • Мнения: 6 094
Мира, ама какъв  прозорец имате Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 1 424
Мира, много е красиво! А библиотеката е просто прекрасна! Blue Heart

# 276
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Благодаря, момичета Simple Smile Ето как изглежда в ежедневието:





# 277
  • Мнения: 5 346
Много хубаво и модерно!

# 278
  • София
  • Мнения: 5 954
Много е хубаво, но вкъщи е невъзможно подобно нещо. Нито има кой да бърше тази решетка и мести книги всяка седмица, нито диваните са устойчиви на деца в този цвят. Инак е много красиво, спор няма. Ill

# 279
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Диванът го покривам, цапа се и без деца Simple Smile Дамаската е читава и носи на пране.
Прахоляците по библиотеката не тежат никак, удобна е за поддръжка, а и аз не се втелявам.

# 280
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И Маца е намерила къде да легне  Heart Eyes

# 281
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Щях да апелирам "сега" да е с Късметка  Heart Eyes, и за мой късмет си я получих.  Laughing
Мира,  Hug чудно ти е холчето. Как се справихте с поставянето/местенето на вътрешното тяло на климатика на това място? Къде е външното и колко е дълга връзката?

# 282
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Благодаря, Профи Simple Smile Не може бе з Късметка, тук е коледно мече. Тръбният път в около 4 лин. метра, зад ламперията минава, над прехода към трапезарията,  над телевизора, и отива на терасата на големия прозорец. Там са външните тела, ниско долу, под прозорците. Машините са две, за хол, трапезария кухня.

# 283
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Благодаря, Профи Simple Smile Не може бе з Късметка, тук е коледно мече. Тръбният път в около 4 лин. метра, зад ламперията минава, над прехода към трапезарията,  над телевизора, и отива на терасата на големия прозорец. Там са външните тела, ниско долу, под прозорците. Машините са две, за хол, трапезария кухня.

 love001 Мерси!  Grinning Хич не бях видяла, че има ламперия Embarassed . На сестра ми ще ѝ трябва дълга връзка между двете тела, та проучвам.

# 284
  • Мнения: 198
Извинявам се за "решетката", но на първата снимка почти няма книги (аз не ги видях) и наистина си помислих, че е декоративна решетка, която отделя кът за спане. Но, дори и като "решетка" е хубава. Сега видях, че и на TV - шкафа го има същия елемент. Добре ви се е получило.

Общи условия

Активация на акаунт