Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 авг. 2018, 16:15 ч.

Преди и след (home makeovers)

• 64 324
  • 461
  •   2
Отговори
# 450
  • Макондо
То и аз стъпвам и забърсвам, няма как да скоча буквално в банята от входната врата. Събуваме се, мятам обувките в банята (така или иначе зимата трябва да се мият и почистват), забърсвам, ако има нужда и това е.

Лично аз сложих ламинат в коридора, защото идеята ми беше целият апартамент да е с еднакво подово покритие, включително и коридора. Като отвориш вратите и всичко на земята да се слива.

# 451
  • София
За зимата слагам едно малко, дебело изкуствено килимче до вратата. Седи добре и попива мокротията от обувките (събувам се в/у него). Е, пера го често...

# 452
Реших дилемата така

# 453
  • Houston, TX
Много сте се отплеснали, темата е за съвсем други неща

# 454
Има гранитогрес имитиращ ламинат, виж в гугъл.

# 455
  • Sofia
То и аз стъпвам и забърсвам, няма как да скоча буквално в банята от входната врата. Събуваме се, мятам обувките в банята (така или иначе зимата трябва да се мият и почистват), забърсвам, ако има нужда и това е.

Лично аз сложих ламинат в коридора, защото идеята ми беше целият апартамент да е с еднакво подово покритие, включително и коридора. Като отвориш вратите и всичко на земята да се слива.
Абсолютно същото направихме и ние и не съжалявам. Взехме най-висок клас ламинат, стои много естествено, красиво и дори по чорапи усещането е като за дърво. Имаме четири деца и се експлоатира здраво, нищо му няма Simple Smile

# 456
Есме, и аз сложих ламинат в коридора преди 5г, никакъв проблем нямам, дори са се разливали някакви неща отгоре и не е мръднал. По- топло е от плочки, а не се поддържа трудно.

# 457
Момичета, следя ви темата, защото показвате доста интересни решения. И понеже така и още не съм завършила докрай ремонтите си, че да покажа преди и след, поне да зарадвам сетивата ви с нещо, което ми попадна във фейса. Мож да ви хареса.
Пускам линк към профила, защото снимките от ремонта и префасонирането на къщата  са пуснати на страницата на няколко пъти.
 https://www.facebook.com/micahmba

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 11:43 от luna

# 458
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
Това не се отваря.

# 459
Редактирах. Надявам се е видимо вече.

# 460
  • Mostly in my mind
Този йога институт е цяла съкровищница.

# 461
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
Редактирах. Надявам се е видимо вече.
На мен пак ми изписва
Скрит текст:
Тази страница не е налична
Връзката, която последвахте, може би не работи или страницата е била премахната.
  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт