Преди и след (home makeovers)

  • 121 988
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Чудесно е станало! Много хубава мазилка и  гранитогрес! 😊
Огледалата във формата на шестоъгълници от Икеа ли са? Има ли ги налични още? Търся ги вече от колко време и няма и няма....

# 691
  • Варна
  • Мнения: 4 108
И на мен ми хареса коридора и напасването на цветове на врати и мебели. Със здраве да го ползвате Simple Smile

Бихте ли показали "супер се получи" в детска стая? Две момчета ни радват, на 12 и 17 г. и ми се ще да пипнем стаята им... На мм са синове.

# 692
  • Мнения: 3 439
Чудесно е станало! Много хубава мазилка и  гранитогрес! 😊
Огледалата във формата на шестоъгълници от Икеа ли са? Има ли ги налични още? Търся ги вече от колко време и няма и няма....
https://www.ikea.bg/products/decoration/mirrors/decorative-mirro … ez-ramka/60182059

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Тези огледала не разделят ли и изкривяват образа?
Пералнята до входната врата ли е?

# 694
  • Мнения: 2 242
От Икеа са огледалата. Ние сме ги залепили на плоскост, защото стената е грапава заради боята имитираща мазлика и стояха на криво. Иначе като образ са ок. Ние по-скоро го сложихме за украса това огледало да стане завършено Grinning аз лично ползвам това в банята, защото ми е по-светло там.
Иначе за детска стая аз не мога да помогна за момента Grinning в момента стаята е килер.. но работим по въпроса за в бъдеще Blush
Сега видях и въпроса за пералнята - в ниша до банята е, която е срещу входната врата Simple Smile

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 1 384
Много ми харесва новия вид на коридора. Браво! Искам да питам - гранитогреса директно върху мозайката ли го лепихте, или къртихте!

# 696
  • Мнения: 2 242
Благодаря!
Направо върху мозайката ги слагахме, че тая мозайка е вечна.. няма махане Grinning засега нямаме проблем 1г, нито се е разместило нещо, нито скърца, нито пука Blush

# 697
  • Мнения: 6 300
Аз пък точно баня в червено, бяло и черно си направих през 2015 г. Просто ми беше омръзнала 20 г бежово-кафявата гама. Някак си ми е безлична. Не се влиая от моди, а каквото на мен ми харесва и ми допринася за цветно усещане.
Иначе и на мен този хол в червено не ми се понрави, просто защто там беше натрапващо се.
Много хубава реновация на показания коридор!


# 698
  • Мнения: 207
Благодаря!
Направо върху мозайката ги слагахме, че тая мозайка е вечна.. няма махане Grinning засега нямаме проблем 1г, нито се е разместило нещо, нито скърца, нито пука Blush
Да, от опит с мозайки и плочки в 3 коридора– може да се сложат направо върху мозайката. Ми тя няма махане...

# 699
  • Мнения: X
Довършихме детската. Стените вече не са голи. Аз съм много доволна.

# 700
  • Мнения: 866
Разкошна е детската стая

# 701
  • Мнения: 1 416
Довършихме детската. Стените вече не са голи. Аз съм много доволна.
От къде са купени масичката и столчето?

# 702
  • Мнения: 22 978
Приличат на Икеа

# 703
# 704
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Много свежо се е получило,без да е прекалено шарено или с натрапчиви цветове.Много ми харесва и на мен:).

Общи условия

Активация на акаунт