Преди и след (home makeovers)

  • 121 873
  • 761
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Много хубаво и свежо жълто е, но на различна светлина се мени. Най-красиво е на дневна. Само в бяло ми стои като операционна , а така малко като кухнята на баба - дървен долап.Чудеса не могат да станат с 50 г. кухня - жълтият шкаф е ужасно старомоден с тези рога по него и кръгли елементи и това в бяло би стояло ужасно. Просто се опитвам да превърна дефекта в ефект с подръчни средства. Вече съм 29 600 напред - така, че съм доволна.




Hands Plus1  Така е - напред сте и има за какво да сте доволна. С бялото е станало хубаво.

 От снимката не може да се добие реална представа за цветовете, явно си има разминаване. По-важно е как е на живо и вие как го възприемате.


Допълвам с нещо : )
Скрит текст:

едно мини преди-след, виртуално

преди


след 1 - шкаф


след 2 - плот

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 15:57 от BVAR

# 391
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
На мен пък много ми харесва бялата кухня с червения плот. Жълтото Не чак толкова. Blush

# 392
  • Мнения: 859
Благодаря,
Така още по-добре се вижда, че шкафа с рогата е ужасен като бял! Каква е тази програмка?
Бих желала да се сдобия с нея. Колкото и странн ода звучи имам приятелка, която иска да й направя кухнята и да й боядисам цялата къща срещу заплащане. Намерих си вече един работник - съдружник и мисля за започваме. Ще изкараме доста пари и ще се забавляваме.

# 393
  • София
  • Мнения: 5 943
Благодаря,
Така още по-добре се вижда, че шкафа с рогата е ужасен като бял! Каква е тази програмка?
Бих желала да се сдобия с нея. Колкото и странн ода звучи имам приятелка, която иска да й направя кухнята и да й боядисам цялата къща срещу заплащане. Намерих си вече един работник - съдружник и мисля за започваме. Ще изкараме доста пари и ще се забавляваме.
Ако сте двамата от снимката на профила ви , мисля че ще се справите. Stuck Out Tongue

# 394
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Мама Кенга , ще ви пиша по-късно ( защото излизам сега)  на лични да не занимаваме другите. Поздравления за новия бизнес ; )

# 395
  • Мнения: 859
Този от снимката е добър в правенето на дупки в главата само....Misc GunMisc Gun
БВАР, можеш ли да ми пуснеш жълтия елемент на тавана в бяло - да се ориентирам дали да му сменям цвета. Благодаря предварително!
Не можете да видите останалата част от кухнята и хола (заедно са) , но имам и две стени в жълтата гама и се връзват с жълтия шкаф.

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 18:08 от Мама Кенга

# 396
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Не мисля, че цветовата комбинация на Мама Кенга е лоша. Мисля, че ѝ трябва още един-два цвята - в бежовата или сивата гама, или тъмно винено, които да уравновесяват ярките жълто и червено. Като подбере и детайли в същите цветове, кухнята ще изглежда фантастично.
Кенга, с тази програмка можеш да си правиш комбинации от цветове за да видиш кои стоят добре един с друг. https://kellymoore.com/color/
П.П. Да не забравяме, че и черното на кухненската техника също е цвят.

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 17:39 от profi_1

# 397
  • USA
  • Мнения: 2 149
Не помня дали съм пускала моята кухня преди и след. Сама си я боядисах, първо шкурих😊





# 398
  • Мнения: 9 776
Страхотна е, Скай!

# 399
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Скай, царица си не само в аранжировка на маси явно! Поздравления! Като от списание е новата ти кухня!

# 400
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Скай, адмирации! За пореден път се убеждавам в творческите ти способности! В няколко теми виждам твоите произведения. Досега нито веднъж не съм видяла нещо, което да не ми хареса.

# 401
  • Мнения: 22 867
Скай, царица си не само в аранжировка на маси явно! Поздравления! Като от списание е новата ти кухня!

Наистина, прекрасна е! Кухня-мечта!

# 402
  • USA
  • Мнения: 2 149
Еее, много ви благодаря, момичета😘
Засрамихте ме😊
Като си наумя някой път нещо, и докато не го направя не мирясвам. Да казвам ли, че цялата къща съм боядисала съвсем сама?! Ремонтите са ми страст, за ужас на ММ😂😂

# 403
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
от мен един стол



# 404
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ееее много хубави неща пускате  Hands ClapHands ClapHands Clap
Кухнята е станала чудесна. За шкуренето Hands Plus1 Wink

И стола с този десен е WOW : )

Общи условия

Активация на акаунт