Преди и след (home makeovers)

  • 121 843
  • 761
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 955
Здравейте момичета! Много ми харесва тази тема и ще се включа като за начало със снимки на makeover-a на банята. Когато имам време ще покажа и другите стаи Simple Smile
Преди:


Сега:

# 421
  • Мнения: 19 835
Чудесно е станало, Kaylinnn.
Дай малко инфо за "слънчогледа" на душа. Откъде е и доволни ли сте? Simple Smile

# 422
  • Мнения: 955
Чудесно е станало, Kaylinnn.
Дай малко инфо за "слънчогледа" на душа. Откъде е и доволни ли сте? Simple Smile
Здравей. Благодаря ти. От Кератон е. Много съм доволна засега.

# 423
  • Мнения: 6 622
Чудесна баня! Колко е голяма?

# 424
  • Мнения: 955
Чудесна баня! Колко е голяма?
Лимонче ще те излъжа. Не е много голяма, но след като махнахме ваната доста се разшири.
Редактирам се 4 кв.м е

# 425
  • Мнения: 6 622
Като за 4 квадрата пространство е много добре усвоено, създава илюзията за по-голяма баня.

# 426
  • Мнения: 11 594
Правим ремонт в момента...ето малко снимки:

Много светло и приятно!
Скриновете по средата на стаята ли са или не се вижда добре?

# 427
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Или са набутани там временно, не вярвам да е така наредена стаята.

# 428
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
И аз се включвам с преди и сега. Въпреки, че сега също не е готово нищо, но съм доволна от напредъка.
И към момента:

# 429
  • София
  • Мнения: 7 673
Скрит текст:
Здравейте момичета! Много ми харесва тази тема и ще се включа като за начало със снимки на makeover-a на банята. Когато имам време ще покажа и другите стаи Simple Smile
Преди:


Сега:

Много ми харесва новата. Но и предишната е много хубава. Защо решихте да я променяте?

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 10:30 от AnMary

# 430
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 746
И една нова тоалетна.предишната беше 1.5 м под вода за 12 дни, само можете да си представите как изглеждаше

# 431
  • София
  • Мнения: 6 267
И една нова тоалетна.предишната беше 1.5 м под вода за 12 дни, само можете да си представите как изглеждаше


Жестоко е това! От шевна машина ли е долната част или е правена специално?

# 432
  • Мнения: 1 476
Titina, страхотна идея! И аз имам едни крака на стар Сингер, които бяха запланувани за маса, но след като видях твоята мивка - директно  отиват в банята Simple Smile Единствено се притеснявам да не тръгнат да ръждясват. Обработихте ли с нещо желязото?

# 433
  • София
  • Мнения: 1 598
Скрит текст:
Правим ремонт в момента...ето малко снимки:

Много светло и приятно!
Скриновете по средата на стаята ли са или не се вижда добре?

Временно са там...те са от спалнята, която правим в момента.

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 10:31 от AnMary

# 434
  • Мнения: 11 594
Сигурно децата много се радват. И декорацията е хубава, а мечовците как ме кефят и ми припомнят отминалите години....

Общи условия

Активация на акаунт