Преди и след (home makeovers)

  • 121 645
  • 761
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 955
Здравейте момичета! Преди време показах makeover-a на банята, сега е ред на спалнята.
Преди:

След:

# 511
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
Здравейте момичета! Преди време показах makeover-a на банята, сега е ред на спалнята.
Преди:

След:

Много ми харесва! Пердетата къде ги поръчахте?

# 512
  • Мнения: 955
Здравейте момичета! Преди време показах makeover-a на банята, сега е ред на спалнята.
Преди:

След:

Много ми харесва! Пердетата къде ги поръчахте?
От икеа са.

# 513
  • Мнения: 7 087
Страхотен цвят на стените! Какъв точно се води този нюанс?

# 514
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Перфектната ИКЕА стая Simple Smile чудесна е !!!

# 515
  • Мнения: 148
Не знам дали пиша в правилната тема ... Wink
Иде как да отделя стълбището на мазето и на покрива от другите два етажа ... Моят мъж предлага с дограма, ама на мен нещо не ми допада ....
Ще бъда благодарна, ако дадете идеи Wink

# 516
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Не знам дали пиша в правилната тема ... Wink
Иде как да отделя стълбището на мазето и на покрива от другите два етажа ... Моят мъж предлага с дограма, ама на мен нещо не ми допада ....
Ще бъда благодарна, ако дадете идеи Wink
А как са свързани?
Принципно стълбищата се отделят в т.нар. стълбищна клетка, която обслужва всичките етажи. Отделянето е със стени, като на всеки етаж /мазе, жилищни етажи, таван/ има поне една врата за достъп до него.

# 517
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Не знам дали пиша в правилната тема ... Wink
Иде как да отделя стълбището на мазето и на покрива от другите два етажа ... Моят мъж предлага с дограма, ама на мен нещо не ми допада ....
Ще бъда благодарна, ако дадете идеи Wink

Ами някоя снимчица да бяхте сложили да се ориентираме : ))))
Че нещо трудно мога да разбера как точно искате да се отделят - те не са ли отделени?

Така на прима виста - едни хубави тежки завеси;
Много ми е грозно като сложат алуминиева или пвц дограма - става толкова махленско, все едно си във фургон, но какво пречи да се сложи хубава дървена врата?
Има врати хармоники - но и там зависи - има и грознички : )))
Ако има място - този тип врати - barn door - за хамбар демек, много ми харесват на мен

# 518
  • Мнения: 9 776
Врата-хармоника в случая според мен не е удачно, защото искат да отделят мазе. Трябва си нещо по-изолиращо. Ако е къща на два етажа и с вътрешно стълбище, да. Така бяхме преди да направим парно и целта на хармониката беше да изолира етажа, който отоплявахме приоритетно. Дървена врата ми харесва пред пвц, но зависи у тях как е. Най-добре снимки да видим.

# 519
  • Мнения: 148
Не знам дали пиша в правилната тема ... Wink
Иде как да отделя стълбището на мазето и на покрива от другите два етажа ... Моят мъж предлага с дограма, ама на мен нещо не ми допада ....
Ще бъда благодарна, ако дадете идеи Wink

Ами някоя снимчица да бяхте сложили да се ориентираме : ))))
Че нещо трудно мога да разбера как точно искате да се отделят - те не са ли отделени?

Така на прима виста - едни хубави тежки завеси;
Много ми е грозно като сложат алуминиева или пвц дограма - става толкова махленско, все едно си във фургон, но какво пречи да се сложи хубава дървена врата?
Има врати хармоники - но и там зависи - има и грознички : )))
Ако има място - този тип врати - barn door - за хамбар демек, много ми харесват на мен

Ще снимам и ще покажа Wink
Благодаря ви ❤❤❤

# 520
  • Мнения: 7 006
Логичната последователност е хладилник, мивка, печка. Вадиш продуктите, миеш/режеш и слагаш да се готвят.
Именно.
Но според архитекта,и ВиК  изводи/ел.инсталация,явно е обратното.
И го бях оставила така заради факта,че при сегашната конфигурация,от печката до трегера ми остава работно място 1,20 м.Сега като сложа мивката и това място ще стане към 70-80 см. а печката отивайки на мястото на мивката разкъсва плота на две,към 50 см до комина и ще имам около 80-90 см работно място към външната открита страница/вратата на помещението. Като тръгна да точа кори или нещо подобно,ще трябва да е върху масата..Това ми основния мотив да ги оставя в този вид,но сега (пореден ремонт) ще им променя местата пък да видим.То ако мястото от хладилника до трегера бе поне метър,щеше да се получи идеално,ама са 75 см..Не искам да си бутам лактите в хладилника,когато мия,инак щеше да е супер,ама..

# 521
  • София
  • Мнения: 6 085
За съжаление не винаги можем да наредим нещата по учебник. И у дома мивката е малко отдалечена, но нямаше друг вариант.

# 522
  • Мнения: 5 340
Логичната последователност е хладилник, мивка, печка. Вадиш продуктите, миеш/режеш и слагаш да се готвят.
 Споделям-  хладилник, мивка, работен плот, печка е оптимален вариант. От двете страни на мивката да има работен плот е още по добре.

# 523
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 670
Да, това е супер удобно, ако е възможно разбира се. Моята кухня е - хладилник, плот, мивка в ъгъла /цялата кухня е на буквата Г/, после пак плот и печка в другия край.

# 524
  • Мнения: 131
Да се включа и аз. Преди месец сменихме всички интериорни врати в апартамента. Стар панелен блок с грозни врати и метални каси в бетона. За изрязване и дума не можеше да става, защото след такава интервенция трябва да вкараш фадромата и да изрине всичко из основи... Stuck Out Tongue Winking Eye настава апокалипсис... Затова избрахме варианта с обличането на старите каси на вратите и с нови крила. Получи се добре, доволна съм. Светлия отвор на вратата се стесни само с 3см. После нови тапети в коридора и освежаване на стените с латекс и това е.
Преди:
Скрит текст:

След:
Скрит текст:



Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 12:09 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт