Професионални серии за коса - тема 121

  • 75 080
  • 757
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Е те това чудо сметаната така и не му разбрах предназначението  newsm78. За финиш при мен е безкрайно недостатъчна една такава нито риба нито рак,а и ароматът.....явно аз нещо съм сбъркана,но тая миризма на химична бургундска ванилия направо не мога да я дишам  Sick

 Хелия това,че не стигаш до скалпа не ми звучи никак добре. Какъв е тоя шампоан? Нали знаеш,че шампоанът се нанася САМО НА СКАЛПА и никога по дължините? Те се измиват от стичащата се пяна. Косата няма нужда от пране това не е пуловер. Относно миенето- толкова често колкото е нужно. Аз мия през 2-3 дни,лятото и през ден зависи от много фактори. Имаше период,в който китосвах сериозно с по 3-4 финиша на миене. Тогава ползвах ДПШ два пъти месечно задължително.

 moonriver  това,че косата ти е суха и твърда не означва,че трябва да я лишаваш от протеини. От протеин до протеин има огромна разлика. Един Епруваж примерно/корава протеинова маска/ прави косата мека,бляскава и жива,Керастаз Терапист също. Олиесета възстановяващата също.

  Малага  еластисайзър само по дължините и не с шепите на влажна коса. Преуош е след това си миеш с твоите неща. Пробвай и ще видиш. Обожавам го това чудо. Приеми го като терапия. Може на първо измиване след това да нямаш супер обем/с това косище по принцип обема е труднопостижим/,но косата ще ти е благодарна.
 
 

 

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 16:11 от prinzesata

# 421
  • ново
  • Мнения: 5 966
Дами,  знаете ли дали Медисютикълс са намалени в магазините на ЗР или само онлайн?

# 422
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Всички намаления на рибите важат и за магазините. Тема на друг разговор е,че обикновено много неща липсват ....

# 423
  • Мнения: 2 839
При мен е обратното.. след протеинов се начупва, след хидратация става права и мека. Аз на тая сметана на МШ , така и не и намерих правилният начин на слагане... косата ми е като матирана и мръсна с нея

# 424
  • Мнения: 3 542
От кой български ДПШ писахте преди време, че сте доволни? Виобще не мога да намеря темата, а ми трябва спешно инфо, Вела май също хвалехте?

# 425
  • Мнения: 35 969
не български, хвали се много този на балея

# 426
  • Мнения: 3 542
Благодаря, мислех. че Балеа са български, от къде си ги купувате тях?

# 427
  • Мнения: 35 969
балея е марка на дрогерии дм, т. е. само в техните магазини

# 428
  • Мнения: 3 542
Бубанка  bouquet , много  благодаря!

# 429
  • Мнения: 94
Маслените маски на мокра или суха коса се слагат?

# 430
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм се включвала, но ви чета редовно. Simple Smile
Имам питане относно серията на Lakme с арган. Протеинова или балансирана е? Имате ли впечатления от нея?

Да повдигна пак въпроса, моля ако някой има впечатления от серията да сподели. 😊

# 431
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм се включвала, но ви чета редовно. Simple Smile
Имам питане относно серията на Lakme с арган. Протеинова или балансирана е? Имате ли впечатления от нея?

Да повдигна пак въпроса, моля ако някой има впечатления от серията да сподели. 😊


На предната страница са ти отговорили.


Здравейте, момичета!
Отдавна не съм се включвала, но ви чета редовно. Simple Smile
Имам питане относно серията на Lakme с арган. Протеинова или балансирана е? Имате ли впечатления от нея?
На моята нетретирана коса действаше като балансирана серия.

# 432
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Много благодаря!
Не съм го видяла 😊

# 433
  • София
  • Мнения: 6 265
Маслените маски на мокра или суха коса се слагат?
На влажна, само кокосовото масло на суха.

# 434
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
новата маска на Marrakesh...
Ingredients:
Water (Aqua), Cetyl Alcohol, Glycerin, Stearalkonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Emusifying Wax NF, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, VP/VA Copolymer, Sodium PCA, Tocopheryl Acetate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Oil, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool

Общи условия

Активация на акаунт