Как се прави с....?

  • 15 878
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Малко офф, но пробвайте да си напълните устата с вода (хладка, топла или студена  - според предпочитанията) и да направите така с..ка. Гарантирам, че ще му се вземе акъла #Crazy
ух, срааам Embarassed

С мента е по-яко  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 629
Да, бе, с мента, така може и до утре да се трудиш Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 932
Малко офф, но пробвайте да си напълните устата с вода (хладка, топла или студена  - според предпочитанията) и да направите така с..ка. Гарантирам, че ще му се вземе акъла #Crazy
ух, срааам Embarassed

С мента е по-яко  Mr. Green

 hahaha сигурно с мастика и после веднага таратор е още по-яко и главно НезаБраВимо.. Joy Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Никол мерси,че ме светна,че и аз съм кьорава малко.
Не добавих топките,понеже се има впредвид какво тя включва от себе си при правенето на свирка,а не какво той дава Joy
Тва с водата ми се струва яко,трябва да го пробвам.Ама вижте,че полезна ще излезе тая анкетка бее Joy

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Малко офф, но пробвайте да си напълните устата с вода (хладка, топла или студена  - според предпочитанията) и да направите така с..ка. Гарантирам, че ще му се вземе акъла #Crazy
ух, срааам Embarassed
Неее Naughty!Взимате 2 чаши с вода-топла и студена и започвате да ги редувате.Топла вода-с....а,студена вода-с....а Peace!После може да си смените ролите Heart Eyes.
Това е по съвет на "Космополитан" и е изпробвано Mr. Green!

# 20
  • Мнения: 7 474
Малко офф, но пробвайте да си напълните устата с вода (хладка, топла или студена  - според предпочитанията) и да направите така с..ка. Гарантирам, че ще му се вземе акъла #Crazy
ух, срааам Embarassed

С мента е по-яко  Mr. Green

 hahaha сигурно с мастика и после веднага таратор е още по-яко и главно НезаБраВимо.. Joy Joy Joy



 Mr. Green Mr. GreenКакво имаш предвид под "таратор"? Mr. Green Mr. Green без копър ли? Twisted Evil

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Набира скорост темичката Simple Smile
Утре ще чета сигурно няколко страници Simple Smile
Ама и мъжете малко философски се изказаха Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 629
По-важно е мястото, отколкото изпълнението. В кино, ресторант, на кръстовище, в банята на домакините, когато сте на гости...

# 23
  • Мнения: 3 932

 hahaha сигурно с мастика и после веднага таратор е още по-яко и главно НезаБраВимо.. Joy Joy Joy
[/quote]

 Mr. Green Mr. GreenКакво имаш предвид под "таратор"? Mr. Green Mr. Green без копър ли? Twisted Evil
[/quote]

Ей, верно копъра не е много удачен избор...но пък ще оставим чесъна  bowuu

# 24
  • Мнения: 920
Какво с...? Супа, салата, свинщина?

# 25
  • Мнения: 46 518
Да, бе, с мента, така може и до утре да се трудиш Mr. Green

Е това е само за отскок де, аз не мога да задържа мента повече от 2 мин. в устата си  Laughing

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
свирка

# 27
  • Мнения: 2 978

Ауу как не те бе срам да го кажеш дори..пу-пу Whistling Laughing

За сладолед на клечка става дума Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289

[/quote]
Неее Naughty!Взимате 2 чаши с вода-топла и студена и започвате да ги редувате.Топла вода-с....а,студена вода-с....а Peace!После може да си смените ролите Heart Eyes.
Това е по съвет на "Космополитан" и е изпробвано Mr. Green!

[/quote]
Е то сигурно и един леген трябв ада има до мене,има да плювам..... Joy

# 29
  • Мнения: 920
Неее Naughty!Взимате 2 чаши с вода-топла и студена и започвате да ги редувате.Топла вода-с....а,студена вода-с....а Peace!После може да си смените ролите Heart Eyes.
Това е по съвет на "Космополитан" и е изпробвано Mr. Green!

[/quote]
Е то сигурно и един леген трябв ада има до мене,има да плювам..... Joy
[/quote]

Пак там четох съвет за ликьор от мента - леден от хладилника. И нали съм любознателна - пробвах. Леле като изпищя гаджето. Оттогава преди да ми разреши достъп до това място ми пъха термометър в устата.

Общи условия

Активация на акаунт