Смешки от форума 30

  • 100 552
  • 764
  •   2
Отговори
  • Мнения: 2 908
Добре дошли в новата тема!

Тук събираме бисери, сътворени във форума.

Моля, съобразявайте се с  молбата на Мамма:

Цитат
Обръщам се с молба към всички списващи в темата - моля, не публикувайте като "смешни" постинги, касаещи здравословни проблеми.

Когато човек поради една или друга причина се притеснява за здравето си и е дошъл в сайта да попита, независимо от това как се изрази, не заслужава присмиване, а има нужда от помощ и подкрепа.
Едно е лапсус или изказване в някоя неангажираща тема, съвсем различно е осмиването на здравословни проблеми от каквото и да било естество.

Благодаря предварително за разбирането!
Тема 29

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
малко мат'рял от мен

Joy
Преди 2 дни бях на капалъто, то ГучИ, то Прада, някой със заявки?
Не знам дали ще минавам на връщане, но ако мина да купя на някой някоя марка, м?
Два пъти го чета и двата пъти едно и също, че си била на калъп с Гучи от Прага. Joy
...

# 2
  • Мнения: 24 115
Това от темата за Истанбул ли е?

# 3
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
не Simple Smile
ЦЪК на "цитат на..." и ще си покаже. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 732
Да не се окаже че Гучи - то е куче марка...

За съжаление е заключена http://m.bg-mamma.com/?topic=1059719

Последна редакция: чт, 30 авг 2018, 21:59 от Plava luda lutka

# 5
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
е на капалъ чарши каква да е? Wink

# 6
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Е как каква, истинска разбира се.

# 7
  • Мнения: 2 617
При нас всичко е подредено и чисто, винаги, независимо дали съм болна или не. Яд ме е, като съм болна и трябва да чистя, но го правя, защото той е мъж, няма причина да чисти.

# 8
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Машалла!
а да яде има ли причина?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
При нас всичко е подредено и чисто, винаги, независимо дали съм болна или не. Яд ме е, като съм болна и трябва да чистя, но го правя, защото той е мъж, няма причина да чисти.

Кой каквото сам си направи...

# 10
  • София
  • Мнения: 8 931
При нас всичко е подредено и чисто, винаги, независимо дали съм болна или не. Яд ме е, като съм болна и трябва да чистя, но го правя, защото той е мъж, няма причина да чисти.
Това трябва да е в темата за оплаквания. Не мога да си го представя като друго.

# 11
  • Мнения: 3 542
Има "хепи енд" тая история с причината за чистене, до следващата драма с "мъжЪт".



Цитат
След доста прочетени неща из нета, тя се убеди, че тъй, като той е моногамен тип по природа, просто не прави секс с жена си, за да не изневерява на любовницата.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 12:11 от Си*

# 12
  • Мнения: 19 686
Ох, това е добро Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 3 050
Намърдвам се без смешка, ама ще ви изпусна. Всъщност като горд автор на първата смешка пусната от Добри.

# 14
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Тази тема цялата е "добра".
http://www.bg-mamma.com/?topic=1057579

Общи условия

Активация на акаунт