Смешки от форума 30

  • 100 763
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30 055
Цитат
Убожава попаражи иска само нея да яде.
😂

Ко туй....?!?  newsm78

# 706
  • Мнения: 3 547
Явно замисълът е  >  "Обожава попара и иска само нея да яде."

# 707
  • Мнения: 7 776
Да, попара е, там вероятно е typo, но Убожанието 😂

# 708
  • Мнения: 30 055
То Убожанието си е почти като Уволацията…..много моля да се научите най-накрая, че така е правилно!!! Trollface

# 709
  • Мнения: X
А не, УвУлациА се пише, как не разбрахте.

# 710
  • Мнения: 5 643
Цитат
Влюбва се буквално безсмъртно.

Любимото ми "буквално", сложено където дойде, но в този случай буквално и преносно се озадачих. Да се влюбиш безсмъртно? Че и буквално???

# 711
  • Мнения: 8 003
Не си поетеса, затова не разбираш. Алитерация е използвала авторката - натрупване на звукове с цел изразителност Grinning, например
"Гарванът грачи грозно, зловещо...",

# 712
  • Мнения: X
Цитат
Ти си едно недвусмислено доказателство, че бабките от пейките пред блока се преместиха в Интернет и си търсят жертви, върху които да излеят всестранната жлъчна незадоволеност от живота си.

# 713
  • Мнения: 1 896
Леле , каква сложна мисъл Joy

# 714
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Цитат
Малко манджа с грозде, ама да кажа, че по време на предизвикателството си се работи, дори и да е само 10 дни

За едно предизвестие иде реч и намеса на автокоректор на смартфон вероятно Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 291
Цитат
Безмитни магазини на летището.
Интересува ме - дали продават непакетирани /на грамаж/ стоки по такива магазини? Става дума за подправки,чай,кафе и леща. Има ли смисъл да купувам там или по-добре да ходя на Женски пазар и да запазя бележките?
Е как пък не са се сетили хората да продават леща, чесън и подправки по летищата Smile

# 716
  • Мнения: X
От кога лещата е високо мито, пък и с акциз. Ама какво знам аз. Май темата е петъчна.

# 717
  • Мнения: 2 291
Цитат
Вчера показах едно меме на английски майка ми и тя вика да го пратя на баща ми и аз само се изцепвам " Ааа той български не знае ,само цигански "

Седя и се чудя какво иска да каже авторката:blush:
Това е от темата за смешните неща, които сме казали без да се замисляме.

# 718
  • Мнения: 4 871
Цитат
Вчера показах едно меме на английски майка ми и тя вика да го пратя на баща ми и аз само се изцепвам " Ааа той български не знае ,само цигански "

Седя и се чудя какво иска да каже авторката:blush:
Това е от темата за смешните неща, които сме казали без да се замисляме.
Да, и аз това не го схванах, а и не звучи смешно.

# 719
  • Мнения: 3 551
Цитат
Щом е била с рога, не е била крава, а вол, т.е. мъжка крава

Общи условия

Активация на акаунт