Непрекъснато ми е лошо!

  • 1 642
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Миличка,не искам да те отчайвам,като споделям моя опит,аз повръщах до края Sick,лежах в болница за това два пъти-в 3-я и в 8-я мес.на системи,защото много се бях обезводнила,беше ми нисък калия и имах ацетон в урината,гадост!Но...ти не се притеснявай,аз съм от изключенията newsm10,обикновено към края на 3-я месец отминава това неразположение,но дори и да си нещо подобно(стискам палци да ти мине много скоро) всичко се забравя,когато видиш бебчо newsm30От цялото си сърце ти желая много лека и безпроблемна бременност,изживей с радост всеки един ден от нея,дори и да ти е лошо сега.Както са ти казали-пий повечко вода и наблегни на солетки,бисквитки и сухари,докато отмине неразположението.

# 16
  • Мнения: 177
На мен ми помагаха обикновените солетки...

 Peace  обират киселината в стомаха, същото правят и обикновените бисквити. Освен това обърни внимание какво си яла когато ти е най-лошо, аз така бая зор видях докато разбера, че проблем са ми киселото мляко и водата на гладно. Като спрях да ям кисело мляко се родих направо, а с водата на гладно беше още по-гадно.
Успех и споко скоро ще мине. Леко бременеене  Wink

# 17
  • Мнения: 517
И аз бях така..лек за това нямаше Wink) Peace

# 18
  • Мнения: 419
здравей, на мен много ми помагаше газираната вода.пожелавам ти леко бременеене и едно красиво и здраво беб4е Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 618
милата няма как ще го изтърпиш и ще забравиш!Стискам ти палци да спре по скоро да ти става лошо  bouquet

# 20
И аз съм така , не си единствена.Направо си е гадост.А повръщаш ли? На мен само ми се гади.Аз разбирам да повръщах, за да ми мине. А то нон стоп гадене. Сутрин особено.Това за бисквитка преди да стана от леглото ще го опитам утре.Пробваи и ти.

# 21
  • Мнения: 2 567
Значи вече 5 дни непрекъснато ми е лошо и ми се вие свят. А съм в първия месец. Така ако продължи 3 месеца, сигурно ще отслабна доста. Не знам не е ли вредно това и за бебчо. Препоръчвали прием на витамин B6 в някакви дози, ама докторката ми каза, че по-добре било нищо да не се пие. Моля ви, споделете опит, ако имате:)

И при мене беше така. Нищо не помагаше. Непрекъснато гадене, повръщане и световъртеж. Имаше период само вода да пийнех и я повръщах. Тогава вместо да пълнея почнах да слабея и не можех да стана от леглото. Това продължи до 3тия месец. Ту по добре, ту по зле.
Решението при мене беше постъпване в болница. Включване на системи и около седмица пиене на някакви хапчета, които ми подействаха от раз. Да съм знаела и по рано да съм искала да ме приемат, за да се спре това ужасно повръщане  Sad

Зе бебчето не се притеснявай. То си расте и дебелее за сметка на мама  Peace
Ако продължи това ти състояние се посъветвай с лекаря ти, да ти изпише някакви хапчета, които да спрат гаденето и повръщането.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
 SickОще съм така,но най-страшно беше от 5 г.с.-от сутрин до вечер жестоко гадене,нищо не ми се ядеше,а като съм гладна още по-силно ми се гадеше,с триста мъки измислях какво да хапвам TiredТака че не се притеснявай при всеки обаче е индивидуално и сама трябва да разбереш от кои неща не ти се гади и се чувстваш по-добре

# 23
  • Мнения: 1 006
На мен до петия месец ми беше все лошо и повръщах.До тогава ядях само солети бисквити и плодове,но си качвах и то стабилно.Доктора даже ми беше изписал някакви капки за повръщането,но не помагаха.

# 24
  • Мнения: 3 042
Искренно ти съчувствам и те разбирам напълно. Аз бях така през втората бременност чак до края на 3м. По едно време вече си мислех, че няма да мога да изтърпя това постоянно гадене. Почти не излизах, защото постоянно ми беше лошо и ме беше страх да не направя някоя беля насред улицата. ooooh! Sick Ужасно е, но няма как, ще трябва да го изтърпиш. Ядях въпреки, че нямах апетит, защото знаех, че трябва да се храня заради бебето. Никакви лекарства не съм пила. Всичко отмина в началото на 4м и сякаш отново се бях родила.

# 25
  • Мнения: 1 029
И аз бях така повече от два месеца и направо беше непоносимо на моменти. Поне не повръщах, но имах и много силно главоболие и не бях в състояние да правя каквото и да било. Ако започнеш да повръщаш е важно да пиеш много течности, за да не се обезводниш. Чувала съм за много жени, които отслабват през първите месеци, но не се притеснявай, после ще ги възстановиш. Може би наистина ментови бонбони или сок от лимони би могло да облекчи това състояние. А ако ходиш и на работа, най-добре да споделиш с наблюдаващия те лекар за този дискомфорт и да си поискаш болнични. Не вярвам да ти откаже.
Пожелавам ти това гадене да отмине възможно най-скоро!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 298
На мен ми помагаха обикновените солетки...
И аз така, и с бисквиткиПо-добре никакви лекарства не вземай, аз през цялата бременност повръщах всяка сутрин ( с малки изключения през 5-ти месец) и моя доктор ми казваше да търпя и се въздържаше да ми предписва лекарства, въпреки, че някои така практикуват ...

# 27
  • Мнения: 213
При мене нищо не помагаше-от началото на 2-рия месец до третия-денонощно си повръщах.Нищо не ми помагаше.Тъкмо вече искаха да ме вкарват в болницата  и нещата се пооправиха малко-до средата на 4-я повръщах само сутрин и още някой път през деня.
Стискам ти палци  бързо да  отмине този проблем.

# 28
  • Мнения: 65
оф, оф, оф, и аз съм така вече втори месец, лошо ми е почти постоянно, чувствам се отпаднала, повръщам най- често вечер след като се прибера от работа и съм като парцал, нямам търпение да мине Tired
ям солети, бисквити, лукчета и ментови дъвки и всичко което спасява положението за момента........вече взех да свиквам. Само бебо да е добре smile3504

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 505
И аз бях така до 4мес.Почти всеки минава през този етап от бремеността.Пробвай с ментовите бонбонки.

Общи условия

Активация на акаунт