Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 344
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 990
Сигурно е сънна парализа. Ужас :/ много страшно звучи.

# 631
  • софия
  • Мнения: 773
И на мен ми прилича на сънна парализа, аз имам такава с две момчета, които влизат в нашата стая и аз не можех да им кажа нищо. Според мен е от майчински страхове.

# 632
  • Мнения: 189
Аз пък сега се замислих, дали няма вероятност, така наречената сънна парализа, да е поглед към паралелна реалност?

# 633
  • Мнения: 11 569
Ще споделя нещо, което се случи снощи, не знам има ли нещо, или аз параноясвам и си измислям, гледайки доста филмчета за окултното.
Скрит текст:
Детето до 6- тата си година беше спокойно. Започна да проявява агресия преди 3 години- тръгвайки на предучилищна в училище. Както е кротък и добър, в един момент се променя тотално- за кратко и му минава- за разлика от снощи. Всичко започна от нищото- надписваше плик на една картичка, но реших да е друг, по- голям пликът и извадих нов. Това дете пощуря- от нищото. Започна да събаря столове, блъска вратата, да ме напада с юмруци, ритници, щипане, ходеше като обезумял в стаята, обиждаше ме с думи, които възрастните използат- пет минути не мога да го успокоя, беше нещо страшно. В един момент се хвана за гърлото, седна на колене на пода и повърна малко зеленикаво- бяла каша. Стана от пода, започна да реве, да заеква, ама яко да заеква, мъчейки се да каже извинявай, мамо. Прегърна ме, хлипайки, разопакова си една количка, която бяхме купили преди това и седна да си играе като тригодишно. Мислих, мислих, и се прокрадна идеята за демон. Такова беше обсебването, след като след това потърсих информация за симптомите. Другият вариант е да е урочасан- час преди това един човек много го хареса и му се радваше- беше с черно очи човекът и мустаци. Че нямам и светена вода да напръскам. Но наистина беше страшно и невероятно, все едно се борех с мъж, такава сила имаше. И това повръщане- не е ял вчера нищо зелено, все едно е излязла отрова от него, не знам. Кръстени сме и двамата, аз съм вярваща. Не знам, само не ме мислете за луда, да си ги мисля тия неща.

# 634
  • София
  • Мнения: 11 478
Дари, това звучи много страховито! Дали все пак не е само въпрос на възпитание (при нас малко сякаш изпуснахме този момент....)

# 635
  • Мнения: 11 569
Не, не е, за това съм убедена. Беше наистина страшно.

# 636
  • софия
  • Мнения: 773
Ако децата в училище са по-агресивно би могъл да се учи от тях на агресия. Моят син  също понякога от нещо супер малко нещо може да направи голяма драма.
За повръщането може и да не е свързано със случката и да е болен , да изкарва храчки все едно. 
Иначе те според мен са си силни, момчета са все пак.

# 637
  • Мнения: 11 569
Ами заекването? Той не можеше нищо да каже. И друг път е плакал- буквално едва си поемаше дъх, все едно някой го е душил.

# 638
  • софия
  • Мнения: 773
Нали е плакал, нормално е според мен да заеква.
Моят син пък гледа някакво детско в което се казва че 3a.m. е  часът на дявола и той идва да те убие- питах го не го ли е страх , вика ми -не. Блъди мери също ми я преразказва.

# 639
  • Мнения: 11 569
Да де- и моя е плакал, ама никога не е заеквал от плач. Иначе сме викали заедно дама пика- беше му интересно, играл е на кървавата монахиня ли беше, просто все едно срещу мен стоеше друг човек, обезумял- така не го бях виждала. Мисля да отида за светен вода и да питам попа. Мерси че ме изчетохте.

# 640
  • софия
  • Мнения: 773
Със сигурност няма да му навреди светената вода и поне и Вие ще се успокоите , мисля.
Моят си е ревльо и може да заеква като се опитва да каже нещо едновременно с това.

# 641
  • Мнения: 620
Ако синът ти е бил наоколо при викането на Дама Пика, значи имаш сериозне проблем. Призовали сте нещо и то се е вкопчило в него, като най-лесна и чувствителна плячка. Попа да удари някой екзорсизъм, че нататък подобна гадина може да му стъжни живота. Ако пак се повторят нещата, мога да ти дам нещо, но нз в случая колко голям ефект ще има.

# 642
  • Там където
  • Мнения: 793
Абе какво плашите жената с тези демон- децата в тази възраст започват да проявяват характер, а в детската градина гадни монолози може да научиш Simple Smile не се плаши- просто явно е емоционално дете и избухва. Когато си ядосан имаш неподозирани сили. Моят син като го хвщаха братята като малък беше силен като вол-нищо че в спокойно състояние едвам се мъкнеше Simple Smile Нека някой свещеник му прочете за здраве или каквото трябва там, не вреди, но няма никакъв демон.

# 643
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 710
Дари, наистина си е странна и страшна ситуацията, но мисля че е нещо временно и просто е пощуряло детето. Все пак и аз бих го пръснала с малко светена вода. Иначе всякакви демони и попове... Няма нужда от толкова засилване на нещата, все пак е малко дете Simple Smile всичко ще е наред !

# 644
  • Мнения: 11 569
Ходих днес в църква за вода и реших надве- натри да кажа на попа за какво си мисля, като предполагах, че като едно духовно лице ще ми отдели две минути поне внимание. Накрая на " тирадата" си го попитах Е ли възможно нещо подобно, а той каза- " Аз да не съм врачка. Елате сега по празниците за пречистваща литургия." и толкова.
Май се поуспокоих, особено след смешния отговор на църковното лице.

Общи условия

Активация на акаунт