Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 112
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 565
Аз едно време съм си играла с викане на духове- записани буквите на лист в кръг, аз и някой друг си слагаме показалците в капачка пластмасова, задаваме въпрос и капачката се местеше по буквите и образуваше изречения, отговор на въпроса ни. Някои отговори ни се получаваха. Вярвам аз.
Карла- има резон в думите ти, не съм малоумна, знам ги нещата, това беше друго.

# 661
  • Мнения: 383
Аз опитах с тази Ouija board с още трима души....ами нищо не стана. Нищо не се изписа,нито свещ угасна..нищичко.
И Дама Пика сме викали-нищо пак...

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 26 332
[Как(с какво)изписа името ти?
С капачка,показалците на двамата само са докоснати леко до нея и капачката се движи от буква на буква или цифра.

# 663
  • Карлово
  • Мнения: 4 617
Интересно ми е как сте го освободили тоя извикан дух? Защото ако е освободен по "правилата" няма да има право да остане независимо от това дали му се иска или не. И с подобни духове само с "Мерси, свободен си."  нещата не винаги се получават.
Ами не-е-е. Казваш. че духът е свободен, може да си отива.
Аз като малка все с една книга с ключ виках. Дори майка и леля ме караха, Познаваше. Но после четох страхотии за призовани духове и спрях. Нито на боб, нито на карти, нито на кафе дори не искам да гледам. Дори забравих как ставаше.
А с капачката и букви не ни се получи. Сигурно сме били скептични.

# 664
  • София
  • Мнения: 9 850
Това с ключа и книгата го правих с една приятелка. Не помня нещо да се случи, освен че ключа се клатеше насам-натам, което е нормално, предвид че двете държахме книгата.
С майка ми един ден си направихме наша си ouja дъска, написахме "да", "не", цифрите и буквите. Не помня да сме викали някой, може би директно попитахме дали има някой тук и капачката помръдна. Изпищях и веднага си махнах пръста, съответно всичко спря. Майка ми знае колко съм страхлива и никога не би ми направила номер, така че остава въпросът кой или какво е било това.

# 665
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Ходих днес в църква за вода и реших надве- натри да кажа на попа за какво си мисля, като предполагах, че като едно духовно лице ще ми отдели две минути поне внимание. Накрая на " тирадата" си го попитах Е ли възможно нещо подобно, а той каза- " Аз да не съм врачка. Елате сега по празниците за пречистваща литургия." и толкова.
Май се поуспокоих, особено след смешния отговор на църковното лице.

Знам, че Киприяновата молитва помага при всякакви влияния - духовни и физически. Мисля, че се четеше в четвъртък. Може да завееш детето да слушате.

# 666
  • Мнения: 620
"Ами не-е-е. Казваш. че духът е свободен, може да си отива. "

Това обикновенно важи за духове от висшите сфери. Които така или иначе идват само с определени задачи на подобни викания. И след това нямат нищо против да си тръгнат без последствия.
Ако попаднеш обаче на дух застинал на земята или в низкия астрал нещата може и да не се развият така. И бившата ми викаше с книга и ключ духове, ама после като проверихме след освобождаването им с един приятел, се оказа че нищо не са освободили и трябваше той да ползва християнската парадигма, за да отпрати призования дух. За щастие каза че се натъкнал на малко дете-дух, което си тръгнало лесно и безпроблемно. Ама повечето случаи по разните предавания за духове често визират духове стоели с десетилетия заклещени тук. И познайте какви сили и енергия имат подобни духове и как при желание могат да се разправят с викащите ги любопитковци.

П.С. Бившата ми беше и сигурно още е доста силен сензитив/медиум. А такива с лекота успяват да извикат духовете. Друг е въпросът кои духове вече ще се отзоват.

# 667
  • Мнения: 2
На мен често ми се случва да виждам нещо като синя светлина около мен - обикновено, когато съм мн спокойна. Не е от проблеми с очите, понеже и други са я виждали. Майка ми веднъж си помисли, че съм настъпала нещо.

И на мен ми се е случвало (Радвам се, че не съм само аз..) Weary

# 668
  • София
  • Мнения: 923
Аз не знам и не ви разбирам как сте толкова смели да викате духове и да карате и децата си да участват в тия демонични занимания Anguished. Сериозно, с това шега не бива, защото не знаете какво ще излезе. Може и нищо да не се случи, може и да стане много страшно. Дори и децата ви да настояват, по-добре им отвлечете вниманието  с нещо приятно и безопасно. Ето, сега в духа на рождествените празници защо не им поговорите за Христос? Нали неговото раждане празнуваме. Прочетете им детска библия. В никакъв случай няма да им навредите. Но да викате духове заедно, дами пики и не знам още какво е опасно и не се знае с какъв край ще е.

# 669
  • Мнения: 189
На цялата група, на вас и вашите семейства, искам да пожелая да сте здрави, щастливи и успешни. Мир, любов и благоденствие. Весело посрещане на празниците!

# 670
  • Мнения: 798
Весели празници  Grinning

# 671
  • Мнения: 797
Работя на нов адрес от година и 2-3 месеца, купувам си често скара от една будка до нас. Днес погледнах на съседната улица и за прът път забелязах че там има параклис- много странно ми стана и все едно тръпки ме побиха.Все едно се е появил така от нищото. Аз съм си и доста отвеяна, явно винаги е имало паркирани коли отпред и не съм забелязвала вратата - желязна , където пише че е храм. Не е баш странно , но самото чувство, което изпитах беше някакси трудно за описване .
Боже, споко! Знаеш ли колко приятели съм имала дето са виждали за пръв път кафенета, статуи и други подобни. И аз съм имала такава случка. Просто бързаш и така.

# 672
  • София
  • Мнения: 9 522
Винаги ме е било страх от тези "игри" с викането на духове в детството. И тогава, и сега не бих пробвала. Още по-малко пък бих насърчавала детето си да участва в такова нещо.
Но веднъж се подмамих по думи на мои познати, че една баба умеела да вика мъртвите. Беше скоро след смъртта на дядо ми.  Жената го викаше по подобен от описаните по-горе начини: с дъска и нещо като капачка или камъче, не помня точно, но то се местеше по дъската. Към днешна дата се съмнявам, че духът на дядо ми беше там. Но по едно време вярвах, че наистина съм общувала с него. Притеснявам се обаче от това, че е възможно все пак с въпросната баба да сме призовали някакъв дух, макар и не неговия и той да е останал тук и да пакости на живота ми. Бях чела наскоро, че това е възможно. А точно след това викане на духа започнаха да се случват промени в живота ми. В самото им начало мислех, че са за добро, но в последсвие всичко се обърка. Доста време докато течаха тези промени бях в странно състояние, в което имах усещането, че действията и мислите ми не са под моя контрол. Правя нещо с ясното съзнание, че е грешка; не искам да го првя, но го правя; имам чувството, че умът и тялото ми не са под моя контрол; моля се това да спре и отново да съм господар на себе си, но не се получава. Това продължи близо две години, през които взех съдбоносни решения. Към днешна дата този проблем вече го няма, но сега си патя от последствията от решенията, които взех тогава. 

# 673
  • Мнения: 797
Това се нарича обсебване. Милата. И на мен се е случвало. Под влияние на зъл дух. Ужасно е. Само Бог може да помогне, четене на литургии, молитви. Следвай Божието Слово и никога вече не прави това отново.

# 674
  • Мнения: 797
"Ами не-е-е. Казваш. че духът е свободен, може да си отива. "


Това обикновенно важи за духове от висшите сфери. Които така или иначе идват само с определени задачи на подобни викания. И след това нямат нищо против да си тръгнат без последствия.
Ако попаднеш обаче на дух застинал на земята или в низкия астрал нещата може и да не се развият така. И бившата ми викаше с книга и ключ духове, ама после като проверихме след освобождаването им с един приятел, се оказа че нищо не са освободили и трябваше той да ползва християнската парадигма, за да отпрати призования дух. За щастие каза че се натъкнал на малко дете-дух, което си тръгнало лесно и безпроблемно. Ама повечето случаи по разните предавания за духове често визират духове стоели с десетилетия заклещени тук. И познайте какви сили и енергия имат подобни духове и как при желание могат да се разправят с викащите ги любопитковци.

П.С. Бившата ми беше и сигурно още е доста силен сензитив/медиум. А такива с лекота успяват да извикат духовете. Друг е въпросът кои духове вече ще се отзоват.
Искам да изясниш какво значи медиум. На мен са ми го казвали. Аз когато се моля и призовавам примерно Архангел Михаил чувствам че веднага е до мен. Понякога се случва да усещам болка, страх, ужас на определени места и се е оказвало че там са ставали страшни неща, убийства. Може ли да те питам как да се отърва от това да съм медиум.

Общи условия

Активация на акаунт