Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 222
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
"Ами не-е-е. Казваш. че духът е свободен, може да си отива. "


Т

П.С. Бившата ми беше и сигурно още е доста силен сензитив/медиум. А такива с лекота успяват да извикат духовете. Друг е въпросът кои духове вече ще се отзоват.
Искам да изясниш какво значи медиум. На мен са ми го казвали. Аз когато се моля и призовавам примерно Архангел Михаил чувствам че веднага е до мен. Понякога се случва да усещам болка, страх, ужас на определени места и се е оказвало че там са ставали страшни неща, убийства. Може ли да те питам как да се отърва от това да съм медиум.
А като си медиум би ли казала какво ще се случи с България през следващата година?

Последна редакция: пт, 28 дек 2018, 10:50 от didiela

# 676
  • Мнения: 722
Можеш да се отървеш от това да си медиум, като посетиш психиатъра си.

# 677
  • софия
  • Мнения: 773
"Ами не-е-е. Казваш. че духът е свободен, може да си отива. "


Т

П.С. Бившата ми беше и сигурно още е доста силен сензитив/медиум. А такива с лекота успяват да извикат духовете. Друг е въпросът кои духове вече ще се отзоват.
Искам да изясниш какво значи медиум. На мен са ми го казвали. Аз когато се моля и призовавам примерно Архангел Михаил чувствам че веднага е до мен. Понякога се случва да усещам болка, страх, ужас на определени места и се е оказвало че там са ставали страшни неща, убийства. Може ли да те питам как да се отърва от това да съм медиум.
А като си медиум би ли казала какво ще се случи с България през следващата година?
Да пробвам ли аз - "Ще дойде една жена, тя ще оправи всичко. Ще има промени, но още няма да се оправим изцяло. Бойко още ще е на власт.Виждам голяма катастрофа лятото, ще умрат хора".
Шеговито е естествено. Питах веднъж дали вярвате на подобни тривиални неща,които са почти на 99 % възможно да се сбъднат, това според Вас предсказание ли е?

# 678
  • софия
  • Мнения: 773
Пак ще пиша аз ама е за друго. В събота вечерта бях навън с една приятелка и й обяснявах как харесвам един Мартин и се смяхме че той си има една любима бяла риза и все е с нея. Аз след това излязох на дискотека и единственият, който ми допадна беше с почти същата бяла риза и след като го проверих във фейса се казва Мартин. Дали съм си го "избрала"? Писах едни новогодишни желания и там пишеше името Мартин. Дали съдбата ми дава следващ човек с това име, знаейки че със първия няма шанс?

# 679
  • Мнения: 620
vera87: Ами хайде пробвай да си нарисуваш Иханту на лявата ръка, да я активираш за половин час, после да я измиеш и да опиташ да направиш няколко предсказания след това или търсения. Хич няма да се изненадам ако поне 1/3 от тях излязат истински.

Медиум е човек с отворени астрални сетива. Докато при ясновидството това не е толкова задължително, то при подобни хора го има това при това в доста развита форма. Оттам "виждане" и "чуване" на астралните същества и способност за комуникация с тях. Друг е проблема, че подобно нещо не се приема с добро око както от църквите, така и от обществото. Направо се опитват да го отслабят и премахнат за да не ги бърка в делата им Wink. Или военните се опитват да го използват по някакъв начин в плановете си. Може би това го спасява от тотално заличаване. Особено когато те успеят да потвърдят получената информация и по стандартни начини. Най-много при тях е застъпено т.нар. Отдалечено виждане. Защото и е доста лесно за потвърждаване със стандартните средства за наблюдение.
Всичко си има цена - при медиумите е психическото им здраве от контактите с Астрала. Има си начини за развиване на подобни способности. И тогава този, които опитва да ги развие има някаква защита от това да се поддаде на ниски астрални духове и оттам да започнат да стават бели. Или да се отзове в психиатрията с диагноза Шизофрения. Тук мн хора с подобни способности се крият именно заради подобни диагнози и неразбиране. И също така не се срещат често хора, които могат да им помогнат в овладяването и контрола на тези способности, доколкото е възможен. И те се крият поради подобни причини. Макар че лесно комуникират с други такива хора.
Най-лесно е да пратиш някой при психиатър. Те явно станаха лечителния отдушник на всичко, което не разбираме и не искаме и да разберем. Само че ни е далеч по-лесния вариант за измъкване от ситуациите, вместо да опитаме да разберем другите. Скоро и тоя модел ще се промени. И все повече хора ще почнат да се раждат с отворени съзнания като медиуми и със спомени за предишните си животи за да могат да отработват по-лесно нещата и да се развиват все по напред и нагоре.

Колкото до усещането на енергиите по някой места, на това му се викаше психометрия. Работи както с места, така и с предмети и позволява да се усещат и понякога и виждат случки станали на подобни места. А покрай някой предмети може да се проследят нещата ставали покрай тях, хората които са го притежавали и т.н.

Последна редакция: пт, 28 дек 2018, 22:52 от SenkoTron

# 680
  • софия
  • Мнения: 773
Баща ми беше с Шизофрения и за мен това си е болест, това което говорят за мен не е чиста монета. Според мен ако човек има "знания" не може да бъде объркан с душевно болен.

# 681
  • Мнения: 620
Ключовия въпрос е АКО имат знания. Да си видяла някъде застъпено даване на подобни знания? Не, със сигурност не и публично. Един нисък дух може доста добре да манипулира човека, към който е избрал да се прикрепи особено ако е с по отворени сетива към астрала. Дори без да се стига до Обсебване подобен дух е в състояние да направлява постъпките и действията му. И оттам да го накара да направи доста неща, които реално не би направил ако не му влияеха. Ето тук идва обучението на някой магьоснически групи как да се справят с подобни влияния, как да се ограничават или прекратяват. Ама поради всеизвестните гонения както от църквите, така и от обществото, в което църквите са се погрижили за вграждането на нетърпимостта към подобни хора, те се крият и не показват знанията си преди да са напълно сигурни в отсрещните си хора (което ще се изненадате сигурно колко бързо става в средите да проучиш отсрещния толкова дълбоко, колкото понякога и той не се познава).

# 682
  • Мнения: 797
"Ами не-е-е. Казваш. че духът е свободен, може да си отива. "


Т

П.С. Бившата ми беше и сигурно още е доста силен сензитив/медиум. А такива с лекота успяват да извикат духовете. Друг е въпросът кои духове вече ще се отзоват.
Искам да изясниш какво значи медиум. На мен са ми го казвали. Аз когато се моля и призовавам примерно Архангел Михаил чувствам че веднага е до мен. Понякога се случва да усещам болка, страх, ужас на определени места и се е оказвало че там са ставали страшни неща, убийства. Може ли да те питам как да се отърва от това да съм медиум.
А като си медиум би ли казала какво ще се случи с България през следващата година?
Казвали са ми го не желая да се развивам и да работя за тъмните сили.

# 683
  • Мнения: 797
vera87: Ами хайде пробвай да си нарисуваш Иханту на лявата ръка, да я активираш за половин час, после да я измиеш и да опиташ да направиш няколко предсказания след това или търсения. Хич няма да се изненадам ако поне 1/3 от тях излязат истински.

Медиум е човек с отворени астрални сетива. Докато при ясновидството това не е толкова задължително, то при подобни хора го има това при това в доста развита форма. Оттам "виждане" и "чуване" на астралните същества и способност за комуникация с тях. Друг е проблема, че подобно нещо не се приема с добро око както от църквите, така и от обществото. Направо се опитват да го отслабят и премахнат за да не ги бърка в делата им Wink. Или военните се опитват да го използват по някакъв начин в плановете си. Може би това го спасява от тотално заличаване. Особено когато те успеят да потвърдят получената информация и по стандартни начини. Най-много при тях е застъпено т.нар. Отдалечено виждане. Защото и е доста лесно за потвърждаване със стандартните средства за наблюдение.
Всичко си има цена - при медиумите е психическото им здраве от контактите с Астрала. Има си начини за развиване на подобни способности. И тогава този, които опитва да ги развие има някаква защита от това да се поддаде на ниски астрални духове и оттам да започнат да стават бели. Или да се отзове в психиатрията с диагноза Шизофрения. Тук мн хора с подобни способности се крият именно заради подобни диагнози и неразбиране. И също така не се срещат често хора, които могат да им помогнат в овладяването и контрола на тези способности, доколкото е възможен. И те се крият поради подобни причини. Макар че лесно комуникират с други такива хора.
Най-лесно е да пратиш някой при психиатър. Те явно станаха лечителния отдушник на всичко, което не разбираме и не искаме и да разберем. Само че ни е далеч по-лесния вариант за измъкване от ситуациите, вместо да опитаме да разберем другите. Скоро и тоя модел ще се промени. И все повече хора ще почнат да се раждат с отворени съзнания като медиуми и със спомени за предишните си животи за да могат да отработват по-лесно нещата и да се развиват все по напред и нагоре.

Колкото до усещането на енергиите по някой места, на това му се викаше психометрия. Работи както с места, така и с предмети и позволява да се усещат и понякога и виждат случки станали на подобни места. А покрай някой предмети може да се проследят нещата ставали покрай тях, хората които са го притежавали и т.н.
Мале колко много неща знаеш. Браво. Страх ме е да те питам с какво се занимаваш. Заради страха от дяволите и че съм вярваща не съм почнала да се занимавам с това. От малка ме намериха едни хора и казаха че имам силно биополе и т.н, после две теи циганки са ми казвали. Искаха да ходя с тях някъде да съм се ушлайфала. Аз им казах ако лично Исус дойде в плът да ме моли ще го направя и ги отпратих. Смятам че е доста опасно. И можеш като нищо да полудееш и да те нападнат нисшите. А за отдалеченото виждане искам да знам повече. Случвало ли ви се е да спите.....много в стресова ситуация и да се чувствате сякаш със затворени очи виждате от тавана всичко?  Като ходя на гости у един приятел, брат му е от лошите.  Мрази Бог и понеже се опитвах да го науча на нещо, да говоря, реши да ме плаши. Та няколко пъти подред ми влизаше в стаята след 1 часа. Един път така влезе и сякаш бях заспала, видял ме е , но го видях от високо и проговорих. „Вземи всичко каквото ти трябва”! От тогава нататък се уплаши и не краде вече.
Другия път когато ми се случи е когато бях почти припаднала и ме взеха с количка. В спешното отделение на Токуда след вливане на животоспасяващи лекарства бях заспала....не зная точно в коя фаза, когато чух как сестрата и лекаря си говориха че ако съм била закъсняла е щяло да е фатално. После им  казах какво съм чула, а те отвърнаха че е невъзможно, защото дори и съм хъркала. Wink

Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 00:06 от Blagoslovena

# 684
  • Мнения: 797
Можеш да се отървеш от това да си медиум, като посетиш психиатъра си.
Грешиш!

# 685
  • Мнения: 722
Бе ти пробвай, не аз греша, ти си закъсняла с посещението.

# 686
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Мама Звярка, всеки има право на мнение,разбира се,но защо така храниш жената ? Готин подпис между другото Simple Smile

Blagoslovena, чест ти прави,че не искаш да общуваш и служиш на нечисти духове.

SenkoTron, какво е твоето разбиране за Астрал ? И преди и след това има ли нещо ?

# 687
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684

Blagoslovena, как така са те намерили хора като малка?И това, че две циганки са ти казали, че имаш силно биополе, не означава,че трябва да им се вярва. Напротив! А това, че си чула
медицинските лица да си говорят може да си била под наркоза, но пак да чуваш.То е и като с упоените хора с упойка.Някои са във фаза на събуждане, но още под наркоза и чуват какво си говорят доктори и сестри.И при мен се е случвало.

# 688
  • Мнения: 620
А ти какво разбираш под Астрал че задаваш подобен въпрос? И формата на задаването също е интересна Wink.

# 689
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Аз питам теб,понеже го споменаваш не малко в коментарите си.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт