Случи ми се нещо странно XVIII

  • 93 599
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 620
Идваш от астрала в този си живот и после пак се връщаш там след смъртта си. И можеш и сама да разучиш за астрала, особено ако си Сънуваща, както се пишеш Wink.

# 691
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Здравейте!Първо искам да ви пожелая весело изкарване довечера и само хубави неща да ви се случват през годината.Искам да споделя какво ми се случи тази нощ.Събуждам се и не мога да мръдна цялата,нито да се движа.Отварям устата да извикам,но нито звук издавам.Единствено погледа мога да си местя.Усещам натиск,напрежение,паника.Над мен като черна мъгла или облак се опитва да ме сякаш докосне.Отново се опитвам да извикам,но глух звук издавам.Наум само успях да кажа "Господи помогни ми" и сякаш успях да извикам вече и да започна да се раздвижвам.Лежах близо час и се раздвижвах и се питах сън ли или не.Не знам колко време се е минало и съм заспала и отново същото неприятно чувство,този път наум взех да се моля и сякаш да го отблъсквам това нещо.Отново се събуждам лежа и се питам какво става тази нощ.Отделно да спомена,че през цялата нощ освен тези събития сънувах един и същи сън,макар че се пробуждах и имах паузи между сънищата си.Веднага щом заспях продължавах да сънувам този сън.Направо не знам какво се случи тази нощ?

# 692
  • Мнения: 223
Здравейте!Първо искам да ви пожелая весело изкарване довечера и само хубави неща да ви се случват през годината.Искам да споделя какво ми се случи тази нощ.Събуждам се и не мога да мръдна цялата,нито да се движа.Отварям устата да извикам,но нито звук издавам.Единствено погледа мога да си местя.Усещам натиск,напрежение,паника.Над мен като черна мъгла или облак се опитва да ме сякаш докосне.Отново се опитвам да извикам,но глух звук издавам.Наум само успях да кажа "Господи помогни ми" и сякаш успях да извикам вече и да започна да се раздвижвам.Лежах близо час и се раздвижвах и се питах сън ли или не.Не знам колко време се е минало и съм заспала и отново същото неприятно чувство,този път наум взех да се моля и сякаш да го отблъсквам това нещо.Отново се събуждам лежа и се питам какво става тази нощ.Отделно да спомена,че през цялата нощ освен тези събития сънувах един и същи сън,макар че се пробуждах и имах паузи между сънищата си.Веднага щом заспях продължавах да сънувам този сън.Направо не знам какво се случи тази нощ?
Сънна парализа. Прочети за нея. Била си близо до ОИТ и разходка из астрала. Случи ми се преди години на няколко пъти, но не знаех какво е и от страх се молех като теб и го спирах. Сега искам да го предизвикам но не мога

# 693
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Здравейте!Първо искам да ви пожелая весело изкарване довечера и само хубави неща да ви се случват през годината.Искам да споделя какво ми се случи тази нощ.Събуждам се и не мога да мръдна цялата,нито да се движа.Отварям устата да извикам,но нито звук издавам.Единствено погледа мога да си местя.Усещам натиск,напрежение,паника.Над мен като черна мъгла или облак се опитва да ме сякаш докосне.Отново се опитвам да извикам,но глух звук издавам.Наум само успях да кажа "Господи помогни ми" и сякаш успях да извикам вече и да започна да се раздвижвам.Лежах близо час и се раздвижвах и се питах сън ли или не.Не знам колко време се е минало и съм заспала и отново същото неприятно чувство,този път наум взех да се моля и сякаш да го отблъсквам това нещо.Отново се събуждам лежа и се питам какво става тази нощ.Отделно да спомена,че през цялата нощ освен тези събития сънувах един и същи сън,макар че се пробуждах и имах паузи между сънищата си.Веднага щом заспях продължавах да сънувам този сън.Направо не знам какво се случи тази нощ?
Сънна парализа. Прочети за нея. Била си близо до ОИТ и разходка из астрала. Случи ми се преди години на няколко пъти, но не знаех какво е и от страх се молех като теб и го спирах. Сега искам да го предизвикам но не мога

Прости за невежеството ми какво ознава оит?Направо още съм под афект от снощи.Самото усещане не се описва с прости думи.

# 694
  • Мнения: 223
Здравейте!Първо искам да ви пожелая весело изкарване довечера и само хубави неща да ви се случват през годината.Искам да споделя какво ми се случи тази нощ.Събуждам се и не мога да мръдна цялата,нито да се движа.Отварям устата да извикам,но нито звук издавам.Единствено погледа мога да си местя.Усещам натиск,напрежение,паника.Над мен като черна мъгла или облак се опитва да ме сякаш докосне.Отново се опитвам да извикам,но глух звук издавам.Наум само успях да кажа "Господи помогни ми" и сякаш успях да извикам вече и да започна да се раздвижвам.Лежах близо час и се раздвижвах и се питах сън ли или не.Не знам колко време се е минало и съм заспала и отново същото неприятно чувство,този път наум взех да се моля и сякаш да го отблъсквам това нещо.Отново се събуждам лежа и се питам какво става тази нощ.Отделно да спомена,че през цялата нощ освен тези събития сънувах един и същи сън,макар че се пробуждах и имах паузи между сънищата си.Веднага щом заспях продължавах да сънувам този сън.Направо не знам какво се случи тази нощ?
Сънна парализа. Прочети за нея. Била си близо до ОИТ и разходка из астрала. Случи ми се преди години на няколко пъти, но не знаех какво е и от страх се молех като теб и го спирах. Сега искам да го предизвикам но не мога

Прости за невежеството ми какво ознава оит?Направо още съм под афект от снощи.Самото усещане не се описва с прости думи.
Опитност извън тялото

# 695
  • Мнения: 132
Аз имам такива сънища непрекъснато. Не знам каква е тая опитност извън тялото, може ли малко повече за нея?
Самото преживяване си е зловещо.  Всеки път се събуждам с усещане за страх, ужас, паника ... и нещо зло наблизо. Веднъж дори усещането беше че “нещото” след като ме затиска, ме дръпна за краката и ме изхвърли от леглото, а дъщеря ми беше в кошарата до мен, това ме плаши повече.

# 696
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Идваш от астрала в този си живот и после пак се връщаш там след смъртта си. И можеш и сама да разучиш за астрала, особено ако си Сънуваща, както се пишеш Wink.
И там стоиш ? Или... Има ли други нива нагоре според теб ?
Иначе се водя мечтателка, не сънуваща Simple Smile

# 697
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Аз имам такива сънища непрекъснато. Не знам каква е тая опитност извън тялото, може ли малко повече за нея?
Самото преживяване си е зловещо.  Всеки път се събуждам с усещане за страх, ужас, паника ... и нещо зло наблизо. Веднъж дори усещането беше че “нещото” след като ме затиска, ме дръпна за краката и ме изхвърли от леглото, а дъщеря ми беше в кошарата до мен, това ме плаши повече.
И аз това ме изуми много,самото усещане след това.И на мен ми се стори сякаш,че ме дръпна за крака.Помислих,че е ММ ,но той беше в другия край на леглото.Дано не се повтори.

# 698
  • Мнения: 620
За нива - има колкото си искаш, че и още толкова сигурно Simple Smile.

# 699
  • Мнения: 983
Незнам дали съм в правилната тема,но наистина е странно това което ми се случи.
Беше преди няколко дни сънувах,че аз брат ми и сестра ми сме в една гора и събираме билки иглика и котешка стъпка.Имаше тучни зелени поляни на които лежах и се чувствах спокойна гледах небето беше облачно.Тръгнахме по една пътека а брат ми взе едно камъче и го хвърли в коритото на една чешма.Аз го попитах защо го прави а той отговори,че тази вода не става за пиене.Продължихме по пътеката и видяхме друга чешма брат ми каза,че и тази чешма водата не става за пиене.Доближих се до нея и видях в коритото под водата да стои църковен златен кръст а под него лист с черен фон на който беше написано нещо,което в сънят ми беше определено като Василева молитва,имаше и лъскави монети.Отстрани на чешмата имаше черна мраморна плоча с надпис който не можех да разчета.Стоях отстрани и гледах и недоумявам защо тази вода не става за пиене и тогава брат ми каза,че каквото попадне в тази вода бива разядено като със сярна киселина.Стана ми интересно и започнах да хвърлям ядки във водата,но не виждах да са разяждат.През това време се бях приближила доста до водата която изтича от корито бях с джапанки и бях стъпила върху кал изплаши се да не изгоря краката си и се отместих.После се пренесох сякаш в къща на дърво,но също така сякаш летеше и през пророците се редуваха прекрасни гледки на тучни зелени гори прекрасно синьо небе и китни къщички.Друго не помня.


А странното е,че едва след този сън научих за Васильовата молитва до този момент не знаех,че има такава.Скоро ще раждам,с бащата не сме в добри отношения от 4 месеца.Дали всичко е от напрежение или си има значение това което сънувах.
По принцип сънувам много и смея да твърдя,че много от сънищата ми показват.Загубих много близък човек и сънищата ми показаха,че ще се случи няма да навлизам в потребности,че ще стане дълго.
Извинете ако се натрапвам а не съм на правилното място.

# 700
  • Там където
  • Мнения: 778
AniGaSt може би когато сме под напрежение получаваме правилни съвети от някой или нещо. Случвало ми се е. Бременните определено са по-сензитивни. Използвай тази молитва- може да допринесе за подобрение на обстановката. Иначе сънищата са много интересно нещо, но понякога са само отражение на нашето емоционално състояние. Леко раждане и здраво бебче! Simple Smile

# 701
  • софия
  • Мнения: 773
Може би бях писала назад как съм си поръчала гривна от розов кварц за любов и бях помислила че съм я изхвърлила на боклука при едно пътуване- това беше септември месец. Оказа се че е на село и сега за Коледа си я взех обратно . Дали е някакъв знак че е близо любовта? Ще търся и ритуал за зареждане да й направя.

# 702
  • Мнения: 983
AniGaSt може би когато сме под напрежение получаваме правилни съвети от някой или нещо. Случвало ми се е. Бременните определено са по-сензитивни. Използвай тази молитва- може да допринесе за подобрение на обстановката. Иначе сънищата са много интересно нещо, но понякога са само отражение на нашето емоционално състояние. Леко раждане и здраво бебче! Simple Smile
Днес ходих на църква и ми четоха Василева молитва,случих и на литургия за св.Серафим Саровски.Говорих с попът за сънят си той ми каза,че явно съм се отдалечила от църквата и да се държа за Господ.Да си изградя навик да ходя на църква в неделя и на литургиите,и след като родя да се изповядам да се пречистя и да се уповавам на Господ.

# 703
  • софия
  • Мнения: 773
Може и да не е чак странно, но пък си е съвпадение. Купих сурвачка на детето в последният момент и взех доста голяма  една за 15 лв, което ми се стори повечко Simple Smile. Той суровака 2ма само и получи 40 лв. Аз на ум си сметнах че чисто е получил 25 лв. Разбрахме се да си избере играчка лего. Той си беше харесал преди една по - голяма кутия с части и взехме нея и познайте колко струваше тя - 25  лева и някакви стотинки Simple Smile

# 704
  • Мнения: 797
За много години!
Ани, преди да се роди детето научи на изуст Богородице, Дево радвай се. Дори можеш да научиш Чистая Дево. На мен много ми е помагала Майка Мария. По време на раждането да се молят за теб. Може да е знак че има нещо като нечиста енергия, и да ти се чете Василиева молитва и в къщи да се освети преди да се роди детето. На мен ми е казвала мюсюлманка че първото дете е родено с Даун. Един гледач и е казал, за второто да ходи на църква, да се моли на Св. Богоридица или има опастност да го изгуби и Тя и е помогнала и дъщеря и е жива и здрава. Колко чудеса има....вземете прочетете.

Общи условия

Активация на акаунт