На море в Гърция 2018-2019 - IV

  • 80 789
  • 746
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 11 097
Не е точно директен контакт, напротив - всичко минава през платформата, дори и плащанията, за които се дължи комисиона на сайта (за разлика от букинг, който е само посредник - комуникацията и рекламата е през сайта, но плащането е директно към собственика, а комисионите се покриват изцяло от наемодателя, не от туриста).
Но да, предполагам, че ако успееш да се свържеш със собственик, цената ще е най-добра.

Някои имат собствени сайтове за директен контакт, ето например тези, които са от скъпите http://www.athos-villas.gr/en/

# 391
  • Мнения: 125
Да тези са от скъпите Simple Smile Иначе директно със собственика е най-добре. Тази година на Пилио стана точно така, макар че резервирахме през букинг стана там едно недоразумение и след директен контакт със собственика се разбрахме за 5 мин. за по-ниска цена та и даже се оправиха с букинг. Комица поне е близо и най-вероятно април-май ще отскочим за ден два да видим как стоят нещата и дали си заслужават вилите. Параход благодаря ти за информацията Hands Plus1

# 392
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Здравейте.Има ли някой лични впечатления от апартаменти или студиа в Амуляни.Търся нещо подходящо за двама възрастни и две деца с кухненски бокс за другото лято.Предпочитам да е на приземен етаж.
Благодаря предварително на отзовалите се.

# 393
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Sandstorm,  ще те следя, че и ние след Пелион търсим нещо по лежерно. Единия вариант е Тасос, че отдавна не сме били. Мъжа ми иска пак да ходим към Уранополи, Комица е добър вариант за там. Ние бяхме средата на Септември и времето от тази страна не беше много ОК  и Wet Dreams беще затворен, така че има още какво д асе гледа там. Ще разгледам и аз вилите. Имаме много време, пак ще сме Септември.

# 394
  • Мнения: 805
Sandstorm,  ще те следя, че и ние след Пелион търсим нещо по лежерно. Единия вариант е Тасос, че отдавна не сме били. Мъжа ми иска пак да ходим към Уранополи, Комица е добър вариант за там. Ние бяхме средата на Септември и времето от тази страна не беше много ОК  и Wet Dreams беще затворен, така че има още какво д асе гледа там. Ще разгледам и аз вилите. Имаме много време, пак ще сме Септември.

Ако търсите спокойно местенце, препоръчвам след Пелион - северна Евия.

# 395
  • Мнения: 6 964
Здравейте между Лефкада и Корфу кой остров бихте препопъчали за меден месец края на април Simple Smile

# 396
  • Мнения: 2 817
Здравейте между Лефкада и Корфу кой остров бихте препопъчали за меден месец края на април Simple Smile

Края на април не знам доколко е подходящо и за двата острова. На мен повече ми хареса Лефкада. Задължително да направите обиколката с корабче на островите в съседство, ако изберете Лефкада.

# 397
  • Мнения: 11 097
Краят на април - тази година православният Великден се пада на 28 април. Корфу е световноизвестен с великденските си празненства, мисля, че изборът е предрешен. Но и резервация по-отрано трябва.
Ако можете да отседнете в столицата, това е най-добрият избор извън летния туристически сезон (особено за меден месец), но в стария град е трудно, а някъде и невъзможно, придвижването с кола и паркирането, така че трябва този детайл да се обмисли. Друго безумно красиво място е Палеокастрица, но там ще е доста пусто през април.

Аз бих избрала и без друго Корфу пред Лефкада. На Лефкада има няколко невероятни (повечето труднодостъпни) яркосини плажове от външната, йонийската страна, но иначе не е кой знае какво.

Април-май е най-хубавото време за пътуване в Гърция Simple Smile Разбира се, за плуване не става, но ако иска човек да види нещо извън плажа и без да се меша с туристическите тълпи - тогава е времето.

Последна редакция: сб, 10 ное 2018, 20:33 от Параход

# 398
  • Мнения: 302
+1 за Корфу, в който и да е месец.
Райънци пуснаха полетите от София до Ханя.

# 399
  • София
  • Мнения: 13 153
Здравейте между Лефкада и Корфу кой остров бихте препопъчали за меден месец края на април Simple Smile

Края на април не знам доколко е подходящо и за двата острова. На мен повече ми хареса Лефкада. Задължително да направите обиколката с корабче на островите в съседство, ако изберете Лефкада.

Такива корабчета има само в сезон. Дори последната седмица на септември ги няма, а какво остава за април.  Wink

И аз съм за Корфу. Има много неща за разглеждане, а столицата е прекрасна! Лефкада е по-подходяща като плажна дестинация.

# 400
  • Мнения: 495
+1 за Корфу, в който и да е месец.
Райънци пуснаха полетите от София до Ханя.

И аз забелзях, че вече има цени от юни 2019 Simple Smile.

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
+1 за Корфу, в който и да е месец.
Райънци пуснаха полетите от София до Ханя.

И аз забелзях, че вече има цени от юни 2019 Simple Smile.
а самият град ок ли е за почивка и плажуване?

# 402
  • Мнения: 3 946
На мен ми хареса, но само за разходка в стария град и лежерни вечери. За плажове трябва кола и обикаляне.

# 403
  • Мнения: 11 097
Ами те плажовете почват на 1-2 км западно от центъра - Агии Апостоли, Игуана, Сталос, ама при всички други възможности в Крит, аз не бих се ограничила да почивам точно там и да изпусна всичко останало.
Иначе Ханя е чудесен град, но през лятото центърът е претоварен.
По принцип обществения транспорт на острова е добър и няма проблем да се ходи до основните туристически атракции с автобус, но с кола си е несравнимо по-удобно.

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Благодаря!  Peace
Ще прочета повече за острова.

Общи условия

Активация на акаунт