Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 5

  • 55 411
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте момичета, четох четох и се спрях на този модел  Philips HD4731.Дано да си заслужава покупката че ММ ще ме изхвърли от нас с тези ел.уредиВъпреки че все още се чудя дали да се херметик или не. А да ви питам има ли модели които да могат да се херметик и не херметик?
 А какво ви е мнението за Делимано 18 в 1

# 46
  • София
  • Мнения: 1 871
pipilota_85, здравей! Аз имам и нехерметик, и херметик, и мога да ти кажа, че откакто си взех херметика - септември 2015, изобщо не съм извадила повече нехерметика. Херметикът може да работи и с отворен клапан и тогава е на практика без херметическо затваряне. При покупката на уред трябва да следиш и за това, от какъв материал е направена купата.

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Искам купата да е керамика и да не е тефлон или някакво др покритие. Ти какъв херметик имаш?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 871
Gorenje е моят, но от две години не се продава вече. Имам две допълнителни купи за него, едната е каменна, другата е иноксова. Купата с уреда е тефлон, в много добро състояние е, но аз се застраховах, за всеки случай.

# 49
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
А можеш ли да ми препоръчаш херметик с керамична купа или поне такъв от които са доволни повечето

# 50
  • Мнения: 32
Здравейте, моля за съвет кой кукър да избера - Делимано Мултикукър 50 в 1 или Philips HD4749/70? Благодаря ви предварително.

# 51
  • Мнения: 625
А аз защо не го намирам този Делимано 50 в 1? В сайта на Делимано се предлага само 18 в 1. Може ли линк откъде може да се поръча и да, ако може някой да изкаже мнение, защото коментарите в сайта им са малко и доста от хората разбирам, че се затрудняват с ползването му, книжката с инструкции и тя не била достатъчно ясна... Струва ли си този мултикукър?

# 52
  • Мнения: 28 396
Струва ли си този мултикукър?
Според мен не! След като излезе следващия модел не поддържат консумативи за предния! Доста хора се оплакват от качеството!

# 53
  • Мнения: 625
Струва ли си този мултикукър?
Според мен не! След като излезе следващия модел не поддържат консумативи за предния! Доста хора се оплакват от качеството!

Много Ви благодаря за мнението!

# 54
  • по света
  • Мнения: 1 587
Здравейте,
От вчера съм горда с придобивкста си кукър Филипс ,правя пържени картофи на програма Fry ,но ми се струва че става много бавно .
Знаете ли как мога да увелича  температурата на пържене ?
Предварително благодаря !

# 55
  • Мнения: 465
Здравейте,
От вчера съм горда с придобивкста си кукър Филипс ,правя пържени картофи на програма Fry ,но ми се струва че става много бавно .
Знаете ли как мога да увелича  температурата на пържене ?
Предварително благодаря !
Какъв модел е кукъра?

# 56
  • по света
  • Мнения: 1 587
Модела е Филипс HD 4731

# 57
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Момичета има ли някои King Pro кукър и дали сте доволни? А някой поръчвал ли е от английския Амазон да знае как седи въпроса с гаранцията ?

# 58
  • Мнения: 465
Моя е Philips HD4749.На коя програма пържите картофите и колко мазнина слагате?

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Здравейте, момичета! Simple Smile
Предварително се извинявам, ако питането ми ще прозвучи хаотично, но съм пълен кулинарен инвалид, което донякъде обяснява липсата ми на ориентация в тази материя.

Доскоро исках да си купим уред за готвене на пара (имали сме такъв в миналото и бяхме доста доволни), но ме посъветваха, че ако ще давам толкова пари, е по-удачно да взема направо multicooker.

Сега, чуденката ми е, това ли е уредът, чрез който ястията се приготвят най-бързо и с най-малко вложени усилия? Именно това е най-честата причина у нас почти да не се готви – цялото суетене около котлона ми е ужасно противно и ми се убива всякакво желание да кулинарствам.
Искам да си взема уред, чрез който да приготвям здравословни и диетични ястия, с минимално количество вложени усилия.

Второто ми питане е – как вървят (като цена) най-скъпите и качествени уреди, които се предлагат на пазара? В "Технополис" и "Техномаркет" гледах, че най-скъпите са по около 300 лв., което ми се видя доста ниска цена... Thinking

Благодаря! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт