Август си отива вече, хайде идвай мъничко човече!

  • 39 985
  • 761
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 126
Уж тестът на be.live е 10ml чувствителен.. Ако до утре не ми дойде вероятно пак ще се тествам. Иначе вече са минали може би 15 дни от О, странно ще е ако тестът не е отчел.. То хем да се надяваш, хем не.. Изобщо не ни е лесно Grinning

# 586
  • Мнения: 1 998
Аз да ви питам дали знаете мога ли да пия мента, глог и валериан, ако се опитвам да забременея?

# 587
  • София
  • Мнения: 1 126
Момичета, да дам отчет - сега се върнах от лабораторията и днес следобяд ще излязат резултатите от кръвния. Все още не ми е дошъл МЦ и продължавам от време на време да имам болки като менструални, вчера вечерта дори можех да се закълна, че е дошъл и.. не, няма го..

Междувременно ми бяха останали тестове за О и днес направих един с първа урина - много отрицателен е, едва се забелязва тестовата линия.

Стискам палци въпреки отрицателните уринни тестове кръвният да бъде положителен Heart

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Момичета, да дам отчет - сега се върнах от лабораторията и днес следобяд ще излязат резултатите от кръвния. Все още не ми е дошъл МЦ и продължавам от време на време да имам болки като менструални, вчера вечерта дори можех да се закълна, че е дошъл и.. не, няма го..

Междувременно ми бяха останали тестове за О и днес направих един с първа урина - много отрицателен е, едва се забелязва тестовата линия.

Стискам палци въпреки отрицателните уринни тестове кръвният да бъде положителен Heart

Не искам да те разочаровам, но миналия месец и аз бях така ... странни боли в корема, гърдите ми ще се пръснат, а по-принцип не ме болят, ужасно главоболие, често уриниране ....

абе всички признаци, които може да има една бременна Grinning

закъсня ми 5 дена, пуснах чхг, което беше категорично отрицателно и вечерта ми дойде Sad

Пожелавам при теб нещата да са различни и чхг да е положителен!

Този месец за първи път овулацията ми подрани (проследена с фоликулометрия) и днес е 11 ден от нея, та ще изчакам датата на М и ако го няма, на следващия ден ще си направя тест.

Този месец изобщо не се вглеждам в никакви симптоми и не го мисля... не знам как го правя, но ми се получава.

Но със сигурност цикъла ми се изменя в момента, в който започнем с опитите.

С първата ми бременност си гледах графиките, които са ужасни, дори имам месец в който нямам цикъл, а само зацапване, при положение, че фоликулометрия е показала овулация!

Сега ту ми подранява, ту ми закъснява и то с по една седмица, което по-принцип не се случва и нямам идея на какво се дължи, но винаги в периода на бебеправене е така

# 589
  • София
  • Мнения: 1 126
_SheLLia_, гледам да не се надявам. Както казах септември си изпатих с внушенията и този месец нито съм го мислела, нито съм се надявала. Би било много голяма изненада за мен ако ЧХГ е положителен, защото бебеправим доста несериозно по мое желание. Точно заради това вманиачаване миналия месец реших да не бебеправим всеки път, а понякога просто да се обичаме без да се опитваме на всяка цена да направим бебе . И ако сега е станало.. ще е шок, много приятен шок, но все пак Smile

В никакъв случай не се надявам. Чакам си резултатите и този месец съм учудващо спокойна, дори аз се изненадвам колко не го мисля. Може би, защото бях убедена, че този месец не се е случило Rolling Eyes

# 590
  • Мнения: 71
Ето ме и мен на отчет - ЧХГ -49,4 при референтни стойности до 3 отрицателен , от 3 до 30 съмнителен 🤗 Надявам се всичко да е наред , все пак още нямам закъснение !
 Моята история на бебеправене ще я разкажа  , когато се почувствам малко по-спокойна 🙏😁

# 591
  • София
  • Мнения: 1 126
Както и подозирах кръвният тест е отрицателен. Сега остава въпросът защо за първи път МЦ не е редовен и не идва No Mouth

# 592
  • Мнения: 96
Както и подозирах кръвният тест е отрицателен. Сега остава въпросът защо за първи път МЦ не е редовен и не идва No Mouth
Задържан фоликул ? Последният път за спукването правих коремни преси ,след което забременях ...за съжаление не успешно .

# 593
  • София
  • Мнения: 783
Страхотни новини, Хакерче! Стискам палци да вървят по вода нещата и да се радваш на страхотен бебешки финал Simple Smile

# 594
  • Мнения: 3 597
Хакерче , честито ! Лека бременност и до термин People Baby

Съншайн , добре дошла и скорошен успех ! Според мен изчакай ден , два и , ако не ти дойде отиди да те видят за всеки случай . Може и да няма проблем просто да се е изместил МЦ . При мен откакто бебеправим , се измести от 28 дни на 32 .

Сънфлауър , мисля , че може . На мен също ми се налага да пия и лекарката ми е казвала , че не е проблем .

Скорпи , Hug

# 595
  • Мнения: 1 998
Мери, благодаря, дано да не е проблем. Simple Smile
Хакерче, честито и пухкав финал! Simple Smile

# 596
  • Мнения: 988
Ето теста ми от днес, абсолютно отрицателен. Снощи имах силни болки в десния яйчник и ниско долу в корема,  доста отчетливо усещам всеки месец овулацията,  явно вчерашния сутрешен тест е отчел пика,поне аз така тълкувам резултата....

Здравейте, този тест за овулация полжителен ли е, според вас?

# 597
  • Мнения: 574
Попи, раздавай се днес и утре.
Хакерче,
Ако това те успокоява по някакъв начин :
На 11 ден след овулация чхг ми беше 40
На 13 ден - 129
На 15 ден 299 с 1 ден закъснение вече при 28-30 дневен цикъл.
Овуто ми беше на 14 ден.
Знам, че тия работи са индивидуални, но все пак се надявам , че те успокоява инфото. 49 си е добре преди закъснение.
Пиши пак за следващото изследване да се вълнуваме и ние с теб. Това са хубави неща. Heart

# 598
  • София
  • Мнения: 1 126
Момичета, не съм вярвала, че ще съм толкова щастлива заради това, че ми дойде, но днес ми дойде Grinning Толкова много се бях изплашила, че закъснението се дължи на киста или на някакъв друг проблем. Хайде следващия месец дано ни пропусне и всички, които го искаме се похвалим с II чертички Heart Eyes

# 599
  • София
  • Мнения: 1 358
Sunshine42 - дали има киста или не, само ехографски преглед би доказал, това че имаш цикъл не означава, че няма киста.

Хакерче, честито, лека б. и пухкав финал.

Общи условия

Активация на акаунт