Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 927
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 39 351
И нашата пералня в другото жилище беше в шкаф и си имаше си място.

# 316
  • Мнения: 16
Благодаря ви ще видя в другата тема

# 317
  • Варна
  • Мнения: 948
Дайте съвет какво да пришия на хавлиени кърпи, които се използват за избърсване на ръце и лице? Постоянно падат от закачалките и ми късат нервите. Има ли такива специални "гайки", които да се продават или да се правя на шивачка и да използвам някакъв стар плат за кукички?

Благодаря Flowers Hibiscus

# 318
  • Мнения: 10 263
Такива пробвала ли си:

# 319
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
По левчетата продават подобни закачалк. Свекърва ми е с такава.
Скрит текст:
Ние сме със закачалка тип лост и премятам кърпите през средата. Рядко се е случвало да пада, но е подходящо за по-големи кърпи.

# 320
  • София
  • Мнения: 39 764
Можете да си ушиете и сами закачалка (клуп) само с конец. Навремето с майка ми така правехме.
Да си призная сега ме мързи.

# 321
  • Мнения: 10 263
Е добре де, аз от БГ си донесох кърпи и ги закачам на етикетите им (нали се сещате), не такива единични, ами двойни, баш като за закачалка е пригодено според мен. Но сега кой какви кърпи има из тях не се знае. Тия кукички които показах, ги имах в БГ едно време. Но те голяма, тежка кърпа не държат. Но кухненски и за лице са много удобни. За шиене ме мързи мен и време нямам да се занимавам. А и машината ми набутана на дъното на дъното, та ако я извадя ще се сурне гардероба отгоре ми. Тъкмо на скоро "зациментирах" с крак цялото имАне...Не ми се рискува Simple Smile

# 322
  • София
  • Мнения: 5 547
Дайте съвет какво да пришия на хавлиени кърпи, които се използват за избърсване на ръце и лице? Постоянно падат от закачалките и ми късат нервите. Има ли такива специални "гайки", които да се продават или да се правя на шивачка и да използвам някакъв стар плат за кукички?

Благодаря Flowers Hibiscus
Точно щипки със закачалка каквито са ти показали има в Лидл, 6 бр - 2лв, при шивашките материали.
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15680

# 323
  • Мнения: 7 920
Майка ми използваше парченце от много мека и плоска връзка за обувки. 

# 324
  • Мнения: 10 263
И това става, ама пак някой трябва да седне да шие Simple Smile

# 325
  • Мнения: 1 893
Lirena
Скрит текст:

Благодаря много!
А къде мога да открия този шампоан?

# 326
  • Варна
  • Мнения: 948
Хм, интересно ми стана за тези кукички
 До сега не знаех за тяхното съществуване. Ще потърся по магазините.
И моите кърпи си имат етикет, който може да служи за закачалка, но той не е по средата на кърпата, а в по - тясната част и така висят като прани гащи  Simple Smile
Благодаря още веднъж Simple Smile

# 327
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Lirena
Скрит текст:

Благодаря много!
А къде мога да открия този шампоан?
От магазин ССС, не знам в кой град си и дали го има при вас обаче.

# 328
  • Мнения: 1 893
Не, Zest, нямаме такъв магазин. Дори за пръв път чувам за него.

# 329
  • Мнения: 366
Здравейте, някой да се е борил с големи стоножки?  Ивея с апартамент. До скоро бях виждала само едни съвсем миниатюрни, които не ме притесняват. Преди няколко сутрини обаче на път за банята засякох една огромна в коридора - голяма колкото кутрето ми. Надявах се да е изолиран случай, но тази сутрин пак видях една в банята. Имам лазещо бебе вкъщи и не ми се иска мнохо да пръскам и ръся прахове по пода.

Общи условия

Активация на акаунт