Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 932
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Някой ме пита по горе с какво почистих загорялата захар в тенджерата- с Медикс Грил, объркала съм се за Меглиото, че по принцип го пръскам на всичко..Joy
За петната от слънцезащитата, пробвах с меглио не става, със веро и сода на петната също. Каквато съм шматка ще взема да пробвам и Медикса Stuck Out Tongue Winking EyeГрил...Stuck Out Tongue Winking Eye , така или иначе съм си прежалила хубавото потниче...Heart
Предвид това, което написах горе - че пробвам всичко върху петната, давай с Медикса, подкрепям те Grinning

# 556
  • русе
  • Мнения: 1 317
Свеки мие и търка с четка за зъби в гърлото на шишетата ,ако са останали остатъци .
Прави домашен доматен сок и нектар в бутилки.

# 557
  • Мнения: X
И защо с четка за зъби, при условие, че има перфектни четки, точно за бутилки направени.

# 558
  • русе
  • Мнения: 1 317
Това е нейно откритие и явно и харесва😊

# 559
  • Мнения: 4 572
С четка за зъби, ако са по-упорити налепите, защото можеш да натиснеш повече. Бутилковите четки са по-гъвкави. Аз с Медикс грил съм чистила захабени фуги.

Иначе банята вчера я лъснах до блясък по мързеливия начин - с гъба нанасям чиста белина върху частта, където фугите са по-тъмни, около душа основно. Оставям за два часа. После топя чистачката за прозорци в разредена белина и минавам високите плочки до тавана, като от време на време изпирам платнения накрайник. Забърсвам със суха кърпа. Пода, край душа и мивката директно с голяма четка с препарат за тоалетна, и накрая изплаквам.

# 560
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
И аз с чистачката за прозорци мия плочките. Дори и там, където се образува мухъл. Пръскам със съответния препарат, изчаквам и забърсвам. Светват и не е трудоемко Simple Smile

# 561
  • Мнения: 418
Момичета, моля за идеи с какъв препарат и как да почистя дамаска на столове заляти с натурален сок.

# 562
  • София
  • Мнения: 6 010
Медикс за текстил при мен е вършил чудесна работа за всякакви петна.

# 563
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Вземам си думите назад...препарат за стъкло не ми почисти хладилника...не знам какво съм гледала предния път Thinking

# 564
  • Мнения: 601
Аз съм много доволна от този препарат.
Печка, хладилник (не е инокс), аспиратор, кухненски плот.

# 565
  • Мнения: 10 264
Аз пак да се оплача. Взех втора парочистачка, уж по-мощна с 4 бара налягане. Ще я връщам и нея. Не ми харесва както чисти. Явно всеки има различни стандарти за изчистено. Като замазани ми стоят повърхностите които минах. А за печката абсурд. Ще се чака за друго чудо на техинката явно. Жалко. Такива надежди имах.

# 566
  • София
  • Мнения: 6 010
Я дай снимки на замърсяванията да видим? Естествено, че има неща, които не се махат, но повечето падат без проблем.

# 567
  • Мнения: 10 264
Не съм правила снимка. В банята имаме мивка на шкаф. И се мъчих да чистя варовика. Както и самата мивка. Вътре коритото на мивката ще речеш като някакво мазно покритие на мазанки  някакви  остана. Няма нищо мазно в нея мивка, както и уреда напълних с вода, но много странно изглежда. Варовика по батерията така и си остана. Тук таме се махна, на по-достъпните места. Но точно покрай крана, всичко остана. Петната от кухненските плотове пък абсурд. Понякога ми остават като захабени петна от плодове (капка две от ягоди да речем, и ми правят лекета). По принцип с препарат ги махам. Но с парочистачката не можах. Иначе не съм правила снимки. А и с телефон незнам до колко ще се види това за което говоря. Абе нищо. Пробвала съм поне.

# 568
  • Пазарджик
  • Мнения: 187
Здравейте, имам грил (от Лидъл), на който плочите са с тефлоново покритие, което се е надраскало. Сега като го ползвам и нещата се залепват, а пък и ме притеснява да не  е вредно. Някой да знае някаква хитринка, да покрия с нещо плочите, за да незалепва и да мога да го ползвам. Иначе грила си работи. Забравих да спомена, че плочите се махат, така че ако сте виждали да се продават някъде само плочи???
 

# 569
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Здравейте, имам грил (от Лидъл), на който плочите са с тефлоново покритие, което се е надраскало. Сега като го ползвам и нещата се залепват, а пък и ме притеснява да не  е вредно. Някой да знае някаква хитринка, да покрия с нещо плочите, за да незалепва и да мога да го ползвам. Иначе грила си работи. Забравих да спомена, че плочите се махат, така че ако сте виждали да се продават някъде само плочи???
 
Питай в сервиз Бушона. Грилът не го ползвай така, не е безопасно, щом покритието е надрано.

Общи условия

Активация на акаунт