Лидл 119 - Септември

  • 118 645
  • 1 455
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Взех якета за децата. Да, тънки са, но да есен и пролет ка супер!
Да попитам остана ми една точка до книгата - струва ли си? Някой взел ли я е вече?

# 1 291
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Аз имам ленена рокля, която, като прибирах онзи ден осъзнах, че е на 3 години. Ами не е мръднала. А е лятна дреха - пере се след всяко обличане. Имам и други дрехи от Лидл, мъжът ми и синът ми също. Нямаме оплаквания.

# 1 292
  • Мнения: X
Аз взех книгата вчера, харесва ми. Страниците са цветни, има доста интересни рецепти, повечето не са "префърцунени" 😁
Взех якета за децата. Да, тънки са, но да есен и пролет ка супер!
Да попитам остана ми една точка до книгата - струва ли си? Някой взел ли я е вече?

# 1 293
  • София
  • Мнения: 1 338
Сметаната 20% на Май дей дали е ок  newsm78

не бих рискувала.
Хубава е сметаната. Лидълската също е добра.

# 1 294
  • Мнения: 9 645
Сметаната 20% на Май дей дали е ок  newsm78

не бих рискувала.
Хубава е сметаната. Лидълската също е добра.

въпрос на вкус. на мен лидълската не ми харесва особено /да не говорим, че и я развалиха/, а на май дей продуктите са под всякаква критика.

# 1 295
  • София
  • Мнения: 6 203
Взех и аз якета на две от децата, на мен и на мъжа ми. Идеални са ни и за зимата, че все ни е топло.
Взех и колнки за РС- е да, ама има няма светещите стойки, а уж неразпечатана кутия. Същата греда и с котешката тоалетна- няма й вратичката. Ще ходя да ги връщам и дано не ми направят проблем.

# 1 296
  • софия
  • Мнения: 25 972
Аз взех книгата вчера, харесва ми. Страниците са цветни, има доста интересни рецепти, повечето не са "префърцунени" 😁
Да попитам остана ми една точка до книгата - струва ли си? Някой взел ли я е вече?
Точно влизам да пиша, че книгата е хубава. Хубави, лесни рецепти, хубави снимки и добре описан начин на приготвяне.

# 1 297
  • Мнения: 4 135
Аз взех книгата вчера, харесва ми. Страниците са цветни, има доста интересни рецепти, повечето не са "префърцунени" 😁
Да попитам остана ми една точка до книгата - струва ли си? Някой взел ли я е вече?
Точно влизам да пиша, че книгата е хубава. Хубави, лесни рецепти, хубави снимки и добре описан начин на приготвяне.

Значи става и за мъже, които грам не готвят Grinning Тъкмо вчера да я вземем с едно пазаруване и не стигна малко за последната точка. Надявам се да има още книги в неделя.

# 1 298
  • софия
  • Мнения: 25 972
Абсолютно. Няколко примера:
Скрит текст:

# 1 299
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз днес взех якета, не ми се струват много тънки. На малката и е супер, ама на голямата май ще го връщам, че и е леко тесничко. И книгата ми дадоха с един пазар, ама не съм я гледала още. Иначе при нас в люлинския лидл едва ли не се биеха за пусти якета. Все едно ще кажеш, че без пари ги дават.

# 1 300
  • Мнения: 4 863
Дезодорантът за крака дали е от постоянния асортимент и ако да, къде стои?
Дали може да препоръчате други хубави такива, независимо от кой магазин? Случайно взех един път от Лидл и ми хареса, сега не го намирам и честно казано не знам къде се продава такъв артикул по магазините.

# 1 301
  • Мнения: 69 292
Виж в дрогериите..Лили,ДМ..аптеки също.

# 1 302
  • Мнения: 4 863
Виж в дрогериите..Лили,ДМ..аптеки също.
благодаря Simple Smile))), въобще не бях сетила за тях

# 1 303
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Ще наобикалям аз следващите дни....В 16ч. В 3 Варненски Лидл=а розово яке моя размер нямаше Confused. Нямаше как да се измъкна сутринта. Миналогодишното ми е любимо и много искам и това ама на....

# 1 304
  • Мнения: 25 899
Дезодорантът за крака дали е от постоянния асортимент и ако да, къде стои?
Дали може да препоръчате други хубави такива, независимо от кой магазин? Случайно взех един път от Лидл и ми хареса, сега не го намирам и честно казано не знам къде се продава такъв артикул по магазините.
В дм има със сигурност на др Шол, в Кауфланд също.

Общи условия

Активация на акаунт