Лидл 119 - Септември

  • 118 229
  • 1 455
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 279
Около 0.49 мисля,че бяха...дано не бъркам Sad

# 61
  • Мнения: 68 642
Бяха 35 ст, но ги вдигнаха..40-50 ..и аз не знам със сигурност.

# 62
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Аз последно на 0,35 ги взех.Сега не знам колко са.

# 63
  • русе
  • Мнения: 1 317
Лепенките за рани  не ги зареждат .
Купувах и водоустойчиви детски ,също ги нямат?
В Русе .

# 64
  • Мнения: 27 486
Тази вечер малко преди затваряне щях да купувам малък пакет мокри кърпички до касата- обожавам тези с краставица Heart Eyes - обаче реших, че ще ги купувам друг ден. Цената беше 0,33 стотинки. Peace
Някъде в Пловдив има ли останал комплект от 2бр. подложки за моп???? newsm78 Не знам дали при нас ще заредят утре пак от тях....Купих дръжка и приставката-моп, но исках и от подложките.....Иначе хубавото е, че мопа пасва с едни подложки които имам, но тези са по-готин цвят, ментово зелено.  Mr. Green Heart Eyes Да ме стимулира повече да чистя.  hahaha
Работеше само една каса (логично, преди затваряне, другите служители редяха нещата за утре), супер дълга опашка, някакъв пиян с бири и кутия цигари вика "ми аз си минавам най-отпред щото..." ooooh! ooooh!- никой нищо не му каза, накрая някакъв човек се развика няма ли да дойде още едни касиер (може би защото светеше номерът над касата), дойде веднага втори касиер, първият касиер беше с почервеняло лице от зор- как издържат касиерите на толкова клиенти и всеки луд с номера си...Например пияният не си искаше рестото Joy , "ти ми дай цигарки и биричките, хвани си по колкото искаш" ooooh! ooooh! ooooh! Да се смееш ли, да плачеш ли.... Crazy

# 65
  • Мнения: 630
И аз да се включа с един въпрос тази седмица има пуснати черни боровинки в саксия, дали ако взема ще са ок за пресаждане и гледане в двор и съответно ще дават и плод след време?

Пролетта си взех американска боровинка от Лидъл, една педя висока беше, насадих я на двора и след месец цъфна и даже ми върза една боровинка. Трябва обаче да се има предвид следното: иска много кисела почва, затова расте в иглолистни гори, защото те правят почвата кисела. За целта някои събират окапали борови иглички и ги слагат около нея, за да подкиселяват почвата. И второ: не понасят варовик под никаква форма, включително поливане с твърда вода. Към тези два фактора са наистина много капризни и може да не иска да расте или направо да изсъхне.

# 66
  • Мнения: 4 719
Някой беше писал за чашките за четки- явно са си такива ( в Билла са също с наклон).

# 67
  • Мнения: 68 642
Аз писах. Да, явно са такива...и аз сравних с кауфландските - там имаше и двойни..

Аз да питам друго - спортните долнища за деца, които са от функционална материя - та как точно отвежда влагата и диша този полиестер ??? Thinking

# 68
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Как точно не знам,но е факт  newsm78. Всичките ми спортни клинове и Лидл-ски и не са такава материя и от фитнеса излизам в прилично състояние. Веднъж отидох с памучен е не-спокойно можех да изцедя литър вода след това от него,а как ми беше залепнал за четирибуквието няма да казвам  Laughing
  Предпочитам ги пред всякакви други не само за спорт ама напоследък пускат само някакви смахнати цветове.....

# 69
  • Мнения: 68 642
За памука е ясно...той задържа влагата, тоест подгизва.
Спортните материи сигурно имат някакви мембрани, ама като не ги виждам....и се чудя  Joy и съмнявам...
Абе странно ми е...

# 70
  • Мнения: 153
Oo, спортните клинове от Лидл  са много добри, цената им е перфектна, имам два.
По спортните магазини са подобни на ужасно високи цени.
Още един чифт дънки с моя номер нямаше, но си взех панталон. Все още се колебая дали да го запазя, материята е приятна.
Купих и памперс гащи, снощи бяха заредили доста неща от днешния каталог.
Влажна ТХ не можах да я намеря, може ли да е свършила?

Днес теглят печелившите, късмет на всички Sunglasses

# 71
  • Мнения: 68 642
Ти къде я търси влажната т.х. ?

# 72
  • Мнения: 8 214

Влажна ТХ не можах да я намеря, може ли да е свършила?




Не. По назад имаше снимка от магазина, оттам може да се ориентираш, някъде при превръзките и тампоните е сега.

# 73
  • Мнения: 68 642
Точно над превръзките е.

# 74
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
тъй като отдавна не сме споменавали ДЕКАТЛОННН Simple Smile) и   че имам от там купени тениски по 3-4-5 лв .. нещо такова , спортни , дишащи , отвеждащи ко що навън си нейде Simple Smile изкуствена материя - ами факт като ходех преди на йога излизах суха с тези тениски , хем са с ръкавче , а като отида с памучен потник ставах гьол вода ..

Общи условия

Активация на акаунт