Лидл 119 - Септември

  • 118 630
  • 1 455
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 20 238
Лъки, да - лук може ли, а моркова не е ли забранен... Laughing
Аз пък се чудя на пилешкото филе в новата брошура, 11 лв за килограм, на промоция, не е ли скъпо, то даже не е бон филе?
И пилешките крилца също, на промоция близо 5 лв кг  Thinking
Кави са тези цени  Shocked

# 961
  • Мнения: 8 335
Лъки, да - лук може ли, а моркова не е ли забранен... Laughing
Аз пък се чудя на пилешкото филе в новата брошура, 11 лв за килограм, на промоция, не е ли скъпо, то даже не е бон филе?
И пилешките крилца също, на промоция близо 5 лв кг  Thinking
Кави са тези цени  Shocked

Не са на промоция, а на "Хит" цена  Mr. Green

# 962
  • Мнения: 2 856
Аз миналата година си взех яке, но от детските ( понеже дамските бяха свършили). Не пропуска вятър и пази доста топличко...

# 963
  • Мнения: 35 195
И пилешките крилца също, на промоция близо 5 лв кг  Thinking

Аз също не гледам цени, но као знам, че в кварталната месарница е прясно и вече знам по-евтино, спрях да вземам месо от лидл.

# 964
  • софия
  • Мнения: 25 941
Аз купувам пиле за 12 лв./кг. от ферма. Сравнено с цените в Лидл, вече изглежда почти нормална цена.

# 965
  • Мнения: 333
Някой помни ли колко струваха детските дървени магазини за игра?

# 966
  • София
  • Мнения: 6 180
Аз ли съм ги изпуснала или не са пускали пижамки за по-големи дечица - 122-128 и нагоре?

# 967
  • Мнения: 1 210
Ще пускат любимата ми хойхера Heart Eyes Дано има същите видове като в брошурата, ще взема от всичките.

# 968
  • Пловдив
  • Мнения: 41 008
Ще пускат любимата ми хойхера Heart Eyes Дано има същите видове като в брошурата, ще взема от всичките.

Как се стопанисва това растение?

# 969
  • Мнения: 1 210
Ще пускат любимата ми хойхера Heart Eyes Дано има същите видове като в брошурата, ще взема от всичките.

Как се стопанисва това растение?
Елементарно. Дворно растение е, аз го гледам в саксии на балкона, предпочита не пряка слънчева светлина, поливам веднъж седмично. Цъфти почти непрекъснато.

# 970
  • софия
  • Мнения: 25 941
Ще пускат любимата ми хойхера Heart Eyes Дано има същите видове като в брошурата, ще взема от всичките.
Как се стопанисва това растение?
Елементарно. Дворно растение е, аз го гледам в саксии на балкона, предпочита не пряка слънчева светлина, поливам веднъж седмично. Цъфти почти непрекъснато.
А зимата как се съхранява?

# 971
  • Асеновград
  • Мнения: 3 140
Да дам отзиви за календарите  https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15182
Тук са на една картинка а не по видове и предполагам някъде може да има и друг вид който при нас го е нямало.
Тук са ни подвели с описанието цена за бр. Различните видове са и различен бр. Дългия най в дясно на снимката е 1 за бр. Тип работен календар в който може да се вмъкват задачи за датите, нагоре празното поле позволява голяма снимка или вмъкване на детска рисунка с размер 10/15 или 13/18 см.
Настолния е с много красиви черни листи за месеца и с отвори за вмъкване на снимка 9/13 или 10/15 см. Настолните са 2бр. в комплект за обявената цена.
Сребристия с овална рамка на корицата също е с черни листи  за месеца при него са 2бр. за обявената цена.На оставеното място снимките или рисунката се лепят, няма разрези за вмъкване.
Има един вид който го няма на снимката води се Календар за снимки, рисунки и творчество.При него листите са бели и позволяват на всеки месец детето да направи рисунки или да се залепят снимки.Тези са 2бр. за обявената цена.
И последния семеен фото календар с черни листи , маркирани за слагане на снимка отвори с размери 10/15и 13/18 като при него в двата размера има възможност да се сложи снимката вертикално или хоризонтално. Комплекта е 2бр. за обявена цена.

# 972
  • Мнения: 604
От около месец забелязах, че сметаната на Пилос /200мл.30%/ не е същото качество като преди, не е течна а като пресечена, има малко течност а другото е с консистенция на крема сирене. Това дали се дължи на начин на съхранение, партида или влошено качество не мога да разбера, друг забелязал ли е промяната? Купувам я от два магазина на Лидл в Пловдив. Другото, което ме дразни напоследък е гръцкия йогурт - също му промениха качеството, сега е едни такъв лигав, като не добре заквасено кисело мляко.

# 973
  • Мнения: 1 210
Скрит текст:
Ще пускат любимата ми хойхера Heart Eyes Дано има същите видове като в брошурата, ще взема от всичките.
Как се стопанисва това растение?
Елементарно. Дворно растение е, аз го гледам в саксии на балкона, предпочита не пряка слънчева светлина, поливам веднъж седмично. Цъфти почти непрекъснато.
А зимата как се съхранява?
Зимува си отвън, листата не изсъхват, стоят си същите. Подобно на Здравеца е.
Тук най- често се среща от този вид. https://zagradinata.eu/wp-content/uploads/2017/09/430.jpg

# 974
  • София
  • Мнения: 3 893
Отдавна чакам дамските якета, но тези, които харесах на снимките, са доста бляскави, та може пак да си остана без...

Общи условия

Активация на акаунт