Лидл 119 - Септември

  • 118 453
  • 1 455
  •   1
Отговори
# 945
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравейте търся си ютия .Дали скоро ще пускат ?
За харесах пържолите от ххл.
Иска от обувки те предната събота,но бяха свършили в  черен цвят.

# 946
  • Мнения: 2 044
Някой помни ли кога последно са пускали шкафа за пералня? Изведнъж се оказа, че ми трябва точно такъв.Simple Smile

# 947
  • Мнения: 25 816
Лъки, ти да не си се мушнала в сектата при Атанас Узунов, бягай от там. Ще видиш как лека полека след време, ще започнат да пищят от стриктното кето, особено жените.

Не, но членувам в групата във ФБ, падам от смях от коментарите. Секта си е точно, и не е за мен. Ям каквото ми се яде, без да прекалявам, истината е в количествата...пък и с 8 месечно дето ми изсмуква енергията, диети не са ми нужни. Wink

Чакам аз бебешките неща, утре ли е  брошурата?

# 948
  • Варна
  • Мнения: 244
Лъки, ти да не си се мушнала в сектата при Атанас Узунов, бягай от там. Ще видиш как лека полека след време, ще започнат да пищят от стриктното кето, особено жените.

Не, но членувам в групата във ФБ, падам от смях от коментарите. Секта си е точно, и не е за мен. Ям каквото ми се яде, без да прекалявам, истината е в количествата...пък и с 8 месечно дето ми изсмуква енергията, диети не са ми нужни. Wink

Чакам аз бебешките неща, утре ли е  брошурата?

И аз ги чакам бебешките артикули, дано има бодита с дълъг ръкав и потурчета, като от предните промоции. Много са ни удобнии ги харесваме, но ни омаляха. Мисля, че трябва да се появи утре новият каталог Simple Smile

# 949
# 950
  • Мнения: 8 295
Аз съм втрещена от това

https://www.lidl.bg/bg/PV-Offers.htm?articleId=15283

Или аз нещо не мога да смятам или нещо тотало са сбъркали.

# 951
  • софия
  • Мнения: 25 670
10 броя*15 гр. е, т.е. пакетчето е 54 ст. Не мисля, че е скъпо.
 morning

# 952
  • Мнения: 69 087
Ама вижте долу какво пише...за закуска за училище било Joy

# 953
  • софия
  • Мнения: 25 670
Има предложение за рецепта за кекс, за която се ползва бакпулвер. Малко отвлечено е описано, но не съм втрещена, разбирам го.

# 954
  • Мнения: 8 295
10 броя*15 гр. е, т.е. пакетчето е 54 ст. Не мисля, че е скъпо.
 morning

Скъпо е не ами - прескъпо.

Освен това реших да сметна и другото.

7,39:1000х15=0,11 - според цената за килограм

0,11х10=1,10 лв.


Поправете ме ако греша някъде.

Има предложение за рецепта за кекс, за която се ползва бакпулвер. Малко отвлечено е описано, но не съм втрещена, разбирам го.

Освен това да е цената на която би излязъл самия кекс или цената на кутията за храна ...

# 955
  • Мнения: 7 302
В сайта- на бакпулвера са сложили цената за маслото.В брошурата-всичко е наред.

# 956
  • софия
  • Мнения: 25 670
За цени не бих спорила, не помня такива.

# 957
  • Мнения: 25 816


И аз ги чакам бебешките артикули, дано има бодита с дълъг ръкав и потурчета, като от предните промоции. Много са ни удобнии ги харесваме, но ни омаляха. Мисля, че трябва да се появи утре новият каталог Simple Smile
Бодитата са скъпи 15лв за 2 броя. Предишната акция бодитата бяха 9.99лв за 2 броя.
Не съм доволна от бебешките неща, нищо не ме грабна.

Иначе ще се пазарува месце, Тете права си, и да искам не мога да го хвана на редовна цена. hahaha

Благодаря за брошурата. Peace

# 958
  • Мнения: 8 295
За цени не бих спорила, не помня такива.

Аз защото често правя кекс и затова съм наясно с бакпулвера. И дори без грешката пак цената е с 9 ст. по-висока, отколкото трябва да е.

# 959
  • софия
  • Мнения: 25 670
За цени не бих спорила, не помня такива.

Аз защото често правя кекс и затова съм наясно с бакпулвера. И дори без грешката пак цената е с 9 ст. по-висока, отколкото трябва да е.
Съгласна съм, аз наистина не помня цени, правя сладкиши, но като купя продукти прибирам и после ползвам. Сега гледах на Йоткер и най-скъпо е 23 ст. за 10 гр. Peace
Ще събирам точки за книгата с детските рецепти. Но много са вдигнали мизата - точка за 25 лв. Не, че съм направила и 1 рецепта от Шишков/Манчев, но детето има 2 книги с детски рецепти и прави разни неща от тях. Може и тази да ѝ допадне.

Общи условия

Активация на акаунт