Аблация на сърцето - 9

  • 46 233
  • 755
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 307
Тити , радвай се . И плацебо ефект да е ,явно работи .

# 556
  • София
  • Мнения: 1 181
Хей да се появя и аз, чета ви, не пиша, но ви се радвам, че държим. Аз като с най стара с 2 аблации и една коронарограия вече съм тип топ. Няма да се давам я Simple Smile Всичко е въпрос на нагласа, аз вече свикнах, само си повтарям че съм здрава, нищо че подадох документи за ТЕЛК, чакам решение По скоро ме притесни акта, че дъщеря ми проявява същите симптоми като мен а е на 14. Беше в болница и сега искат да я следят. Проблема е че се води малка и няма специалисти за нея, та ако някой знае кардиолог за деца за София, моля помагайте.

# 557
  • Мнения: 30
Здравейте на всички 😀😀😀
Надявам се че сте добре..при мен засега сърцето добре се държи,въпреки че от седмица-две екстрасистулите ме тормозят повече от обичайното..две години бяха съвсем затихнали,но сега се върнаха.. сигурен съм че може би са в рамките на допустимото,но...ме тормозят.Слава Богу че излизане от ритъм не съм имал.. пих Магнерот ударно и като че ли малко по добре се чувствам..
Както и да е,моля ви ако някой може да ми препоръча добър психотерапевт за София,ще ви бъда благодарен...
Весели и ритмични Празници на всички вас и....не прекалявайте😉😉😉

# 558
  • София
  • Мнения: 16 213
д-р Владимир Сотиров, център Адаптация.

# 559
  • Мнения: 54 747
Дидолина, привет! bouquet
Защо търсиш за деца, не може ли при нашите лекари? Пък и тя не е съвсем малка.
Радвам се, че си добре, този ТЕЛК не е за сърцето, надявам се.

# 560
  • Мнения: 30
д-р Владимир Сотиров, център Адаптация.

# 561
  • Мнения: 30
Благодаря ви!!!

# 562
  • София
  • Мнения: 1 181
Дева заради моята дъщеря, има подобни проблеми, беше в болницата, но искат детски кардиолог, затова търся. Ще питам дали ще я прегледат в 3 та градска. Телка е за много неща, чакам решение, сърцето е една от болестите, както дойде.  Магнерот и аз пия, има ефект, но трябва да 3 по дълго времето за да има ефект.

# 563
  • Мнения: 1 096
Детски кардиолог в София -  Д-р Маринов

# 564
  • София
  • Мнения: 1 181
Детски кардиолог в София -  Д-р Маринов
.   А кординати може ли

# 565
# 566
# 567
  • Мнения: 307
Ехей ,старите нови попълнения ! Хубаво е да се върнете ,да правим наша статистика ,която ще е по-достоверна .
Девичка , пропуснах рождения ти ден по куп технически причини , но ти изпращам много прегръдки и целувки и най -добрите пожелания ,мила !
Нашият приятел с коронарографията е добре ,всичко е минало , оказа се че е била излишна . Препоръчали са му аблация .

# 568
  • Мнения: 54 747
Благодаря, Танче! Heart
Затъжила съм се за теб! Hug

# 569
  • София
  • Мнения: 1 181
Тук съм, добре горе долу, сменихами лекарствата и сега съм супер. Аз се сдобих с ново заболяване та е малко сложно, няма общо с аблацията, там съм добре. Но със Синтрома ме почнаха едни прескачания, думи нямам. Сега съм добре и се връщам в стария ритъм.
Малката прави кризи като мен, та с нея съм с повишено внимание. Януари ще я заведа на детски кардиолог да видим, какво ще кажат.
Надявм се по празниците всички да сме добре, да си изкарате страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт