Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 677
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 2 490
  • Мнения: X
И Поли да мине да каже как е, какво е развитието със застраховката?

# 2 491
  • Мнения: 17 987
Мери, сигурна съм, че е така. Ако искахме квартира вече щяхме да сме търсили. Но тя искаше там и ще опитаме. Всичко се прави, разбира се, от козметично не ме е страх, но ми пратиха снимки с 1 пръст мухъл, това как се оправя?

# 2 492
  • Мнения: 8 943
Всяка вечер съм в студентски град по 2 часа и точно вчера гледах, че повечето блокове са със сменена дограма, някои са санирани.
Ако е толкова трагично положението, минавате един латекс и слагате ламинат или мокет, хубави пердета и стаята става съвсем прилична. Ние с моята съквартирантка си боядисахме сами с латекс и си сложихме мокет, но имахме прахосмукачка.
Ако толкова не ви харесват общежитията, в самия студентски град има много, ама наистина много нови блокове и на всеки пише, че се дава стая или апартамент под наем. Пак ще е в студентски град, но в съседен блок.

# 2 493
  • Мнения: 11 689
Райче, да напръскат със Саво.

Да, общежитията не са лукс, но това е и една възраст, в която можеш да си позволиш малко експерименти Grinning
В общежитията ще е по-добре, при колегите, отколкото ако е на квартира някъде. А приятелствата създадени в условията на ъъъ ...... мизерия са безценни Joy Mr. Green
Успех на детето!

# 2 494
  • Мнения: 17 987
Ще ви запозная най- подробно от мястото на събитието, очаквайте скоро Stuck Out Tongue Closed Eyes
Няма да ви пратя снимките, които получих днес, защото не са мои, но повярвайте- за отглеждане на животни има много по- високи стандарти и изисквания. Знам какво говоря!

# 2 495
  • Мнения: 22 036
Ох Рая, аз никога не съм си падала по общежития, освен за купон. Дано да попадне в по-спокоен блок.  Тя като се запознае с колеги, могат да решат квартира да си намерят.

# 2 496
  • Мнения: 17 987
Да, Даун, още не съм се отчаяла напълно /на 99 % съм Satisfied/, при мен екшъните винаги са накуп, не може едно по едно.
Чакайте да ви споделя една картинка от фейса, право в десятката
https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41938974_236277088 … b&oe=5C2A3CA0

# 2 497
  • Мнения: 22 036
Ха ха ха. Баш така е Рая. Детето ще е добре, на тези години и сън толкова не трябва и шум не пречи.

# 2 498
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Казаха ми , че общежитията било под 20 лв на месец. Дали е така ? ! ?

# 2 499
  • Мнения: 17 987
Хър, аз знам 50-70 лв, ще ти кажа после точно и какво влиза.
Ами 150 да го направят, но да бъде като хората

# 2 500
  • София
  • Мнения: 7 050
Някой може ли да ми препоръча термочаша, която със сигурност не тече, ако е в легнало положение.

# 2 501
  • Мнения: 11 689
Бъни, аз използвам на Таперуер (как се пише това по дяволите!)
Много ми е удобна, основно за път я използваме, но нямам проблеми с нея.
Скрит текст:

Райче Joy

# 2 502
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 195
Райче, ако искаш, обади се като стане ясно какво е положението. Ако не друго, поне да се запознаем Simple Smile
Иначе и ние все боядисвахме и ремонтирахме, където и да сме били. Даже и в семейните. А и в общежитието на големия. Последно сами си боядисваха стаята и тъй като я направиха синя, в края на тази година, преди да се изнесат, ще трябва пак да я пребоядисат в бяло Crazy

Бъни, аз имам една, която мисля, че не тече. Ама като не знам от къде е купувана. Подарък ми е. Ще погледна довечера и ще ти я снимам, ако искаш.
Сега погледнах в гугъл - по картинките ми прилича на такава

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 15:36 от ЕлиТ

# 2 503
  • София
  • Мнения: 1 870
Между 30 и 70 варират според университета - по-евтините доплащат ток или др сметки, в медицинския са към 70 без да се доплаща.
Като ви приемат пишеш и ще организираме една бригада набързо Grinning И аз семейно модернизирах, беше си цяло апартаментче, както установих ако беше в Младост щеше да струва 65 хил евро Grinning Grinning Grinning

# 2 504
  • Мнения: 8 943
Някой може ли да ми препоръча термочаша, която със сигурност не тече, ако е в легнало положение.

Имам термочаша от Лидл. Често ги пускат по 2 броя за 10 лв.

Общи условия

Активация на акаунт