Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 622
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 2 640
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Гледам още размятате общежитията Crazy
От 1995 до 2008 - то вишО, то докторат....
Преживяхме Виденовата зима, барикадите и какво ли още не.
И като се изпоженихме в 4-ти курс, в семейните беше много забавно. От моя поток се родиха около 5-6 деца през 2000-та, а и от на Златото още толкова.
Да ви казвам, ли че дипломната ми защита съвпадна с изпит на Златото и 8-месечния дивак го гледа една приятелка, докато чертае поредния проект Crazy


Поли, пиши Simple Smile Купи на детето това, което иска да чете. Важно е да му е интересно Hug

# 2 641
  • Мнения: 22 036
Ето ме момичета. Ще живея, започна да ми просветва, а и ме замъкнаха на плажа на разходка и се попрепичах един час.

И пазар голям направих, ама всичко е още в колата. Сега седнах да ви нагледам и след малко ще го оправям.

Не знам какво правя, но днес съм изхарчила 1000 кинта. Нимое така. Или трябва да си намеря нова работа като милионер или да спечеля от тотото. За сега и двата варианта няма да станат, защото никой не е преритал да ме прави голям шеф, нито билет съм си купила.

Хареса ми книжарницата, която описа Сбъдваща. Моят не чете книги. Само биографии, научни и БГ история, ама за съжаление от най-тъпия вид, комерсиална, патриотично недостоверна, ама пак е нещо.

# 2 642
  • Мнения: 6 709
Бихте ли ми дали линк на препарата, който пиете за сън.Моя приятелка страда от безсъние и явно трябва да пие нещо.

По моя въпрос някой?

# 2 643
  • София
  • Мнения: 1 869
Аз не знам кой е споделил какво пие. Мога да препоръчам мелатонин да почне с 1 mg ако не й помага да мине на 3 mg.

# 2 644
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Бачкам и само ви хвърлям по едно око.

Баща ми вчера го чух, днес не остана време. Само каза, че е добре и му дадох внучка му, лафиха си сума време по телефона, повечето монолог от нейна страна Simple Smile

# 2 645
  • Мнения: 1 681
Кате, аз не мога да помогна, не щото спя, а просто защото нищо никога не съм пила за сън, цял живот употребявам безсънието по предназначение – чета, он и офлайн, върша работа, която не искам да се съсипва от помощници-доброволци и най-вече безполезни съветници, дето като едни завършени кибици, прекрасно знаят как е най-добре, ама не искат да ме спират, и тн.

И аз съм в редицата на болните вече, пиша си имунитета загинал безславно в служба на младото поколение, щото до преди няколко години или все ме подминаваше, или почти ми се разминаваше...да, ама не, свърши тая, сега вече и по нет-а хващам вероятно, поне дано се размине на дребните, че едното е бебе, а малката девойка е от породата `лекарства не пием`.

Сега се радвам на остатъците в тави в хладилника, щото няма да сготвя днес, да се спасяват и да претоплят, аз сварих една царевица и ще гледам поне бебето да храня, че още не върви да го засиля да се спасява сам.

За зимнини сте се разговаряли, аз не правя, ама ако ми обещаят, че това ще докара зимата, веднага ще се засиля. То на мен лично, едното кисело зеле ми липсва, по коледно време, но всяка година мързелът ми надвива ентусиазма и си викам, че не си струва за да наготвя два пъти цялата галимация по производството.

Всички болни да оздравяват, аз включително Hug

# 2 646
  • Мнения: X
Офффффф, закучилата се при нас ситуация още не е разрешена. Писна ми вече! Всеки ден се събуждам с надеждата, че ето- днес вече казусът ще се разреши и... хайде пак така, до утре. Омръзна ми!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Нашите и двамата четат, и то немалко. Единственото, от което се оплаквам понякога е, че трябва да споря с тях и да се наложа, за да го правят с книги на бг език. Sad Тъжно ми е, че английският вече им е първи такъв, но явно това е жертвата, която правим. Положителното от всичко това /винаги търся нещо положително аз/ поне е, че в училище са сред най- добрите, даже с по- добри резултати от деца, на които английският им е роден. В този ред на мисли понякога съвсем умишлено не им прекъсвам четенето на започнатата книга на английски с настояване да я заменят с такава на бг, защото се е случвало в подобни случаи просто да спрат да четат- нито на единия език, нито на другия.   Twisted Evil


Милен Цветков мисля е завършил точно тази специалност.

Моя близка пирятелка- също. Били са в един курс с него.

От град Студенстки и общежитията в него спомени особени нямам и не съжалявам, ама хич. Ходила съм на един- два купона, на които ракия и вино се пиеха в буркани от компот. И дотам.  Naughty

# 2 647
  • Мнения: 2 254
ТиЛи, вие къде сте? Стискам палци да се разреши ситуацията!
Има наистина някакъв гаден вирус, тук доста колеги се натръшкаха след мен. Ще си сложа тази година противогрипна ваксина.

Хвърлих едно око на темата за есенното почистване и ми се зави свят ...Миене на прозорци - всяка седмица, вана - след всяко ползване ...  Shocked бързо се отказах да чета. Крайности не обичам.

# 2 648
  • Мнения: X
Готово, след 3 часа висене при ортодонтката, малкият вече е с постоянни скоби. Като излизахме от там каза,  че вкусът в устата му е все едно е ял лайна с лимон. Не е от най-деликатните този. Сега набива картофено пюре и белени праскови на малки парченца.  Убийствена комбинация, ама е доволен.
Успях да получа час за преглед на Дребосъчка. Месеци наред се дърпат,  претоварени са и не взимат нови пациенти. Днес сгащих лекарката в един ъгъл и я поухажвах, та клекна,  час имаме, ура!

# 2 649
  • Мнения: X
Шугърче мило, толкова добре те разбирам за носталгията по есенно- зимния сезон с всичките им прилежащи "такъми"!!! Ще ми повярваш ли, че месеци наред след като се завърнахме на континент със сравнително нормални 4 сезона, не можех да спра да се радвам на дъжда, на облаците в СИНьОТО небе, на наситено зелените листа по дърветата. Heart Eyes Все още компенсирам липсата на истинска, жива, цветна природа.

Всички болни да оздравяват! И в училището на децата се е завъртял вирус, единият го кара с гърлобол, другият- с река от сополи. Вече отшумява при тях де, но казват, че всекидневно окапват нови и нови деца.

Ленд, благодаря ти! Дано, защото просто нямам нито сили, нито нерви вече.  Confused
В Европа сме напоследък.  Peace

Отивам да тренирам, барем избия поредната доза нерви.  Tired

# 2 650
  • Мнения: 14 307
Бихте ли ми дали линк на препарата, който пиете за сън.Моя приятелка страда от безсъние и явно трябва да пие нещо.

По моя въпрос някой?

Кате, аз пиех Мелатонин 3мг ама не помня на коя фирма. Доволна

Днес май не съм се разписвала тъй че добро утро 😂😂😁

# 2 651
  • Мнения: 6 299
Цитат на: Алечка линкове=topic=1060473.msg37379512#msg37379512 date=1537441107
Бихте ли ми дали линк на препарата, който пиете за сън.Моя приятелка страда от безсъние и явно трябва да пие нещо.

По моя въпрос някой?

Кате, аз пиех Мелатонин 3мг ама не помня на коя фирма.
От мен глас за Сладки сънища.С мелатонин и маточина е.
Бачкам аз.Утрешния ми пазар в Одрин се отлага,та се чудя с какво да си запълня програмата.Червените чушки ли да подхващам,или торта.
Мари,скорошно прибиране вкъщи и бързо оздравяване на децата!

# 2 652
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Кате, за сън - конопен чай "Дзен сънища" - https://www.konopen.bg/konopen-chaj-dzen-synishta-50-gr.html

В студентски съм живяла 2 години от '99-та. Много яко беше. После на квартира, но излизах в студентски всяка вечер. На "Строежа" колко литри съм изпила, малеее...

# 2 653
  • Мнения: 17 987
Кои турски лекарства ще ми препоръчате? И ние тръгваме утре, уф, нищо не съм приготвяла още

# 2 654
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Аз си взех хапчета за мигрена, друго, което ми се наложи там да взема, беше поне 2-3 пъти по-евтино. Ох, ходи ми се пак до Истанбул на шопинг 😎. Ама си чакам гардеробите до 2-3 седмици, че сега мястото ми е кът, та после 😂.

Общи условия

Активация на акаунт