Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 950
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 3 645
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
БоШке,моят син се примъкна да съм го стоплела  Crazy.НапраО се поувствах кат специЯлна печка  hahaha
Замръзнали му копитата и киха.
Коте,хремата я пресичам с АБ капки-за очи,които са.Много разчитам на тях.Да оздравява голямото златно яЙце  Praynig
Моят го назобах с Осилококцинум и Есберитокс.
У нас не е за парно още, нагряти са стените-23 градуса е,по къс ръкав се веем още.
Соу,опущих работата аз с почерпките  Tired
Аааааа,ама за амаретото амарант само аз си признах и се присламчихте 'сички пияндурници  Crossing Arms.
Бърди,къде се затри,душа?
Хър,тоя малинов жин,чак го подуших  Crazy
Белиндаааааа,и аз тъй,сестро-ха бисквиДа,ха суджуче,гризна Моренка,сръбна глътка и докАт се обърна-бутилката преполовена,настроението приповдигнато,гащите-тесни  hahaha

# 3 646
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 776
Добро утро,

Стискам палци за Мони. Всичко да е наред. Ще чакаме да пишеш.

Да се оправят болните дечица. Praynig

Много се радвам за малък батко, дано има часове и да успее да му помогне жената. От взаимната симпатия се поражда и доверието, а то е много важно за успеха.

От доста време не бях пила, ама снощи и аз гаврътнах 2 чаши розе и сега ми е шантаво. Явно не е за мен това с пиенето или както каза преди време Куркума, е от липса на тренинг. Joy

Хайде, хубав ден на всички и стиснати палци за тези, които имат нужда!

# 3 647
  • Мнения: 2 633
Добро утро!

Аз може и да харесвам студеното време, но организмът ми протестира - гърлото ми дращи и носът ми свири, не съм съгласна така.

Мони, стискам. Резултатите да са добри и всички притеснения да останат зад гърба ти.
Рая, има ли вече яснота с настаняването? Дано да сте доволни.

Лек ден на всички!

# 3 648
  • Мнения: 18 060
В 52А е настанена, ако ви говори нещо- казвайте, още не знае дали е с момичето, което писаха, на никой почти не са уважили....кошмар накакъв, в 4 през нощта са обявили

# 3 649
  • Мнения: 14 409
Добро утро!

Никитка, стискам палци за изпита днес! Да ги отвееш!

Мони, да минава бързо процедурата и отлични резултати Hug

Коте, аз хрема церя с нагревки с морска сол (много обичам) и Синулан дуо форте. Дано да се оправи яйцето!

Жаки, дано да няма повече ексцесии в градината!

Контес, пазарувай обувки, не може така Simple Smile

Белинда, ще стискам палци да ви намести жената!


0 градуса е тук! Предавам се и си вадя ботичките и палтенцето. Вчера ми замръзна цифката. И писах на колегата да пусне парното в офиса. Ем не се трае...

Днес вероятно ще работя до обяд, защото трябва да ходя за поредната простотия в банката... Така да ми писна, ще кажеш, че бъбрек продавам.... Трябва и да си платя гражданската на колата и да си купя прахосмукачка. Утре също няма да съм на работа, защото ще чистим и ще боядисваме на къщата. Евентуално ще ми монтират една врата - дано да е готова, защото ще има убийства вече.

Хубав ден, банда!

# 3 650
  • Мнения: 6 743
Добро утрооо!

Аз съм свежа като репичка днес,  наспана и с настроение.

Мони, стискам палци Hug
Але, не свърши ли тая одисея с банката?

То работата стана за греяно червено вино, а не за студено розе.Извадих шушляковото яке аз, отдолу жилетка, а съм и с колата де, не вървя пеша.За децата същата екипировка и всичко е точно.
Днес съм на ендокринолог.
Хубав ден!

# 3 651
  • Мнения: 3 663
Добро утро,

много студено при нас, извадих си яке тази сутрин.
Ще будя децата за училище и градина а аз на работа. Хич не ми се ставаше сутринта.
Тази събота и неделя смятам да оправям дрехи и да поразчистя гардеробите от малки дрехи.
В работата нещо много зор ми дават напоследък, не усещам как минава времето. Шефа ме сложи да правя график и седи с мен да коментираме как да го подредим, да ми казва разни работи. А аз като ми седи някой на главата и не мога да се концентрирам и правя някакви тъпи грешки.  Confused
Мони, стискам ти палци да мине всичко по вода и да спираш вече с тревогите, че много ти се насъбра. Hug

На всички пожелавам хубав ден.

# 3 652
  • София
  • Мнения: 18 814
Добро утро.
Али да приключиш с банката днес ти пожелавам.
Малката се събуди с брат си,сега и нея ще водя до училището,че не мога да я оставя сама.

# 3 653
  • София
  • Мнения: 18 679
Как чак днес яке бре?! Ние сме с дебелите якете, ехеее, от 3 -4 дни сякаш вече стана. Сутрин е ужас! Да минава този студен фронт, че направоооо - не може така, от сандалите в ботите?! По-полека, забави, забави...Smile

Райче, че той 52-ри е на семейните бе! Как успяхте да я уредите първокурсничка в семейните Smiley По мое време тази работа ставаше или само за пълни отличници, или с връзки в студентския съвет, но зайци в семейните да се уредят - голяма рядкост! Иначе да ми говори - нищо конкретно не се сещам, но по принцип семейните са си най-хубавите общежития, стаите са по двама, не по трима, имат мини-кухничка и като цяло не е такъв джангър, като по другите общежития, уж се предполага, че може да има женени хора с малки деца. Аз такива за толкова години там не видях, но по принцип Satisfied Сега, това е инфо отпреди 20 години, нали се сещаш...

# 3 654
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 776
Алечко, ква е тая сага с банката бе, хората милиони откраднаха по-бързо. Пфууу, да приключва вече, че ти скъсаха нервите.

Кате, дано всичко е наред при прегледа.

# 3 655
  • Мнения: 39 804
Добро утро!
Стискам палци на Мони, Никита. На Али мога да предложа прахосмук.
От описанието на Белинда стигам до извода, че палците ни са свършили чудесна работа за щерката на Рая.

# 3 656
  • Мнения: 18 060
Белиндааа, ела да те нацелувам и един леген туршия ще ти пратя 😍😍😍. Ама 52А, ако знаеш гугъл какво ми показа...с мигрена съм вече. Има и Б...

# 3 657
  • Мнения: X
52-ри блок, А вход, 608 стая - там ни настаниха като се оженихме. Еххххх. Разкошно време.

Точно от сандалите в ботите скочихме и ние. И по-леките зимни якета сложиха. И термоси с чай за училище искат. Есен.

Снощи по никое време рових за намаления и поръчвах зимни обувки за първородния.  Найк и Адидас миналогодишни модели, които знам че харесва, високи и непромокаеми. Сутринта ми се тръшка,  че днес излизал незнамсикакъвсупердуперспешъл модел боти на Найк, на безобразна цена,  тях искал. Завря ми нервата и се заклех при следващото тръшкане  за глупости, да му прибера всички маркови пътъчки и да изкара годината с обувки от Алди. Писна ми от претенциите му. Как възпитахме идеалния егоист, не знам.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 07:48 от Анонимен

# 3 658
  • София
  • Мнения: 18 814
Якета не,блуза с дълъг ръкав и елек отгоре.Аз със  суитчер ходя.

# 3 659
  • Мнения: 2 255
Добро утро,

Стискам палци за Мони, Никитка.
Алечка, дано бързо приключиш с банката.
Аз едва станах, студ и тук.

Общи условия

Активация на акаунт