Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 632
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39 384
О, Сбъдваща, хванах ви!

# 61
  • Мнения: 22 036
Даун,има си разбира се и плюсове и минуси.Но така съм свикнала със свободното време,че като се наложи да съм редовна смяна едвам издържам.Друго си е два дни да бачкаш,а после два да почиваш.Това е и едно от нещата,заради които съм толкова години в тази фирма.

Точно това и приятелите ми ми казват. аз просто няма как да съм на смени, иначе бих пробвала.

# 62
  • Мнения: 4 303
Сбъдваща, много сте хубави! Аз май с дълга коса съм те виждала или греша?
Поли, каквото и да кажем/пишем ще е малко.
Изтъркано е, знам, но дръж се! Не позволявай мъката да те срине!
Фонсе посред нощите показала щерката и я изпуснах, разбираемо.

# 63
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Лили, благодаря за темата!

Септември... не ми се ще да си тръгва лятото, затова си го удължаваме, докато можем. Предстои едно кратко септемврийско йонийско море. До края на септември може и още море да има, нищо че за уикенд.

Сбъдваща, много готина снимка Simple Smile

Поли, гуш и кураж от мен!

# 64
  • Мнения: 15 033
Добро утро!
Благодаря за темата! Поли, изживей си мъката и продължи. Времето нищо не лекува, но се научаваш да живееш с болката и остават хубавите спомени.
Сбъдваща, страхотна снимка.

# 65
  • Мнения: 1 985
Добро утро и благодаря за темата на Лили. Simple Smile
Сбъдваща, готини сте.
Обичам септември - още нямам ученици, а и съм рожденичка. Все поводи за радост.
Поли, кураж. Изживей мъката си, не я подтискай в себе си. Ние сме тук, ако имаш нужда от нещо.
Аз оставих малката с момичето, което ще я гледа и пътувам за работа. Имам топка в корема от притеснение, но се надявам да са неоснователни и всичко да е наред. Поне при раздялата сутринта нямаше драма. Доброволно ми каза "чао".
Спорен ден и успешна седмица. Мен ме крепи мисълта, че в сряда пак отиваме на море. Малката само повтаря, че искала на "голямото мокро". Simple Smile

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Моята свекърва , през целият си трудов стаж е била на смени -дневна, нощна , три дни (после  два дни) почивка , чудеше се аз как се оправям с деца, къща и работно време от 9-18.
Likeadream, сигурна съм, че всичко ще е наред и на детето ще му хареса.
Поли, гуш!

# 67
  • Мнения: 17 987
Поли, сили ти пожелавам и днес, а после...наистина нареви се и с времето ще свикваш. Не лекува, просто ежедневието ни грабва и мислим за живите, спомените си се връщат да ни напомнят за починалия, по празници, определени места...

Сбъдваща, не видях снимката, надявам се да ни я пуснеш пак в групата, радвам се, че се завърна!

Зварте, още дори не са кандидатствали за общежитие, на 28-ми ще лъсне горчивата истина, като го видим, ще разберете веднага, разбира се.

Мари, и за не знам, на нея  отдавна и се  струваше, че е като кухо, снощи просто се отлепи, не сме го махнали изцяло, страх ни е, не мога да кажа има ли нов. Никога не ми е падал нокът

# 68
  • Мнения: 12 993
Поли, ти не можеш да си позволиш “лукса” да се сриваш! Имаш 2 прекрасни дечица, които вече имат само теб, тримата ще се държите един за друг и ще продължите. Днес ще сме с теб всички мислено, сърцето ми се свива:(
Няма да се затваряш после, с малки стъпки напред, няма да мислиш за дълго напред.
Ще се справите! Говорете с момчетата за всичко, да не таят в себе си мъка. А ти говори с нас! Чу ли? Без грам притеснение! Всички те мислим.

Учебната година не я мисля аз, от догодина ще се хващам на хорото пак:)

И есента не ме натъжава тази година, само местенето на къщи ме напряга. И чистенето сезонно, но ще се оправя за няколко дни.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Добрутро и от мен. Поли,  пий някакви успокоителни,  мента глог и  валериан  примерно ,за да не се сринеш , дръж се.
Септември винаги го свързвам с почването на училище, първия учебен ден с много цветя ученици , оживление.
Щерката е по старата проглама сигурно пак ще си купи учебници от по-големите от училището.
Сина се връща края на месеца от бригадата.

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене септември ми е като на някой хора януари. От Нова година ще...е, аз съм така със септември! Та, от този септември съм си обещала да се погледна малко мене си, че съм се зарязала прекалено. Ще врътна още 3-4 пъти режима и ще сваля тия последни 6 кила. Ще отида най-сетне да си направя пак веждите, че от поне година ги няма. Ще си взема някакви добавки за хубост и здраве. Ще започна да тренирам пак редовно, жегите минаха, пътуванията свършиха. Ако остава време, ще ходя пак да танцувам 1-2 пъти в седмицата. Ще си поръчам пердета. Ей такива работи...
Учебната година не ме стресира ни най-малко. За мен учението е най-смисленото начинание на света, може би единствено след отглеждането на дете.

Поли, нямам думи да изразя колко ти съчувствам! Прегръдки!

# 71
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Поли, мисля ви. Всички момичета са те посъветвали правилно, аз няма какво да добавя. Да минава бързо най-трудния ден в живота ти, а ние ще сме тук и ако/когато имаш нужда, пиши. Hug

Зварте, мисля те с добро. Да се справите,без много нерви.

Както обикновено, не видях Сбъдваща, но се радвам, че се завърна.

Липсва ми Сесили. Май почивка стягаха?

Лайк, не се тревожи, всичко ще е наред.

Септември е месеца в който сме родени с ММ. Не обичам есента, депресарско ми е и това е преходния месец към нея, та затова не го харесвам особено.
От много години не се вълнувам от първия учебен ден, по разбираеми причини, но тези дни ме накарахте да се замисля. Пак ми се прииска да стягам ученици, да се вълнувам заедно с тях, та не се оплаквайте, че когато дойде това време,  ще ви липсва и то много. Ами, поплаках си! Та то, кой каквото няма, такова иска.

# 72
  • Мнения: 22 036
А, сакън Боболина, едвам чакам да се приключи с училището. Останаха само няколко есеца. Веднъж да завърши и да мисе махне от главата и този дерт.

# 73
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Даунче, като минат години ще видиш и аз не вярвах, ама на, случи се, а то не е от нещата, които можеш пак да направиш.

# 74
  • Мнения: 22 036
Внуци ще стягаме бе, какво толкова. Аз наистина вече не ща пак деца. Мина ми. Сега наистина ще се кефя на деца на познати и на внуци.

Общи условия

Активация на акаунт