БИО/органична и натурална козметика - тема 7

  • 73 247
  • 770
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 953
Alteya ще имат 25% отстъпка за 14-ти + подарък балсам за устни, а над 200лв. и други неща.

# 211
  • Мнения: 71
Промоцията на Алтея е валидна от днес до 14-ти. Вече ти поръчах няколко масла.

# 212
  • Мнения: 1 953
Може, не виждам да пише датата, от която започва, а само кога приключва.

# 213
  • София
  • Мнения: 5 558
Поръчах си и аз от Алтея, много ме зарадва промоцията!

Искам да ви питам - ползвали ли сте продуктите на Руми Илиева, заслужават ли интерес, натурални ли са наистина, кой ги произвежда? Те много станаха въпросите, но ако някой има опит и инфо, ще се радвам да ми каже (може и на лични).

# 214
  • Мнения: 33
Някой има ли отзиви за конкретен продукт на Алтея за суха кожа? Аз се спрях на това  - Био Лосион за тяло Bio Damascena. Отзиви ?

# 215
  • Мнения: 9 513
Поръчах си и аз от Алтея, много ме зарадва промоцията!

Искам да ви питам - ползвали ли сте продуктите на Руми Илиева, заслужават ли интерес, натурални ли са наистина, кой ги произвежда? Те много станаха въпросите, но ако някой има опит и инфо, ще се радвам да ми каже (може и на лични).


скъпи ми изглеждат на мен...

# 216
  • Мнения: 1 985
И аз си поръчах от Алтея - пилинг за лице и почистващ лосион Blush С регистрацията още повече падна цената.
Доколкото съм чела отзиви (понеже не съм пробвала много лично), продуктите им са повече за суха кожа, защото са по-мазнички.

# 217
  • Мнения: 1 222
Поръчах си и аз от Алтея, много ме зарадва промоцията!

Искам да ви питам - ползвали ли сте продуктите на Руми Илиева, заслужават ли интерес, натурални ли са наистина, кой ги произвежда? Те много станаха въпросите, но ако някой има опит и инфо, ще се радвам да ми каже (може и на лични).

А защо не питате Румяна Илиева? Аз знам, но не е моя работа да отговарям. Как мислите, дали ще си рискува реномето за жълти стотинки?

# 218
  • Мнения: 2 323
Поръчах си и аз от Алтея, много ме зарадва промоцията!

Искам да ви питам - ползвали ли сте продуктите на Руми Илиева, заслужават ли интерес, натурални ли са наистина, кой ги произвежда? Те много станаха въпросите, но ако някой има опит и инфо, ще се радвам да ми каже (може и на лични).

А защо не питате Румяна Илиева? Аз знам, но не е моя работа да отговарям. Как мислите, дали ще си рискува реномето за жълти стотинки?

Много любопитен въпрос. Нека отговоря.
Истината е, че поради голямата разлика на двата продукта Румяна не рискува нищо. Ще обясня - с лансирането на козметичните си продукти тя искаше да "монетизира" вече натрупана аудитория, разчитайки на принципа, че брандът/личността продава в днешно време. Този принцип е верен, да, но никоя жена, която е доволна от тренировките на Руми, няма да спре да ги прави, защото е недоволна от серума.
Скрит текст:
А и тя всъщност няма да остане видимо недоволна - популярният серум Glow не е нищо друго освен сбор от масла. Те се отразяват благотворно на кожата, но са мнооого далеч от претенциите, които има този серум. В него няма активна съставка, която да има наистина силен антиейдж ефект и с която едновременно да се рискува негативна реакция на кожата, например свръхчувствителност.
Така че този ход за Руми има възможни позитиви и никакви негативи. И не, тя не рискува реномето си.
И не знам откъде дойдоха жълтите стотинки, продуктите й далеч не са евтини - за което също си има причини, но няма да се впускам в подробности и за тях.

Аз лично никога не съм обмисляла покупка по следните причини:
- висока цена за нещо, от което аз лично субективно нямам нужда
- висока цена, базирана на претенции на разни съставки, за чието действие няма някакво научно потвърждение
- самата Руми не ми вдъхва доверие като рекламно лице на собствената си козметика - не ми изглежда млада и жизнена.
- вече полагам доста добри грижи за кожата си и преди-след разликата при мен не би била толкова ярка, като при доволните от серума дами. Силно подозирам, че преди това не са използвали олио за лице или са залагали на някакъв абсурд като Икаров, съответно всяко що-годе прилично масло би ги оставило в същия възторг.

Ако някога ми се намерят 70 лв за трошене, бих си купила въпросния Glow серум с масла. Защо не? Няма да навреди и 70 лв не са непосилна сума за продукт от този тип, който ще се ползва няколко месеца. Всъщност... 70 лв за трошене винаги мога да извадя, просто не съм убедена, че получавам стойността им.

Бих пробвала например подмладяващия серум на Wooden Spoon, два пъти по-евтин е.

От кремовете за лице има интересни попадения, съгласна съм.

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 10:35 от bambinnah

# 219
  • Мнения: 5 239
Идвам да ви похваля продуктите на една българска марка. Особено шампоана , маската за коса и маската за лице с зеолит, които лично тествах. http://bilkovimehlemi.com/produkt-kategoriya/pchelni-masla-i-losioni/ .
Друг продукт, с който се мажа от няколко дни с цел премахване на белези по лицето е този http://spotcream.eu/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD/s … -belezi-s-tamanu/  не знам дали има търсения ефект , но пък кожата ми е супер мека и гладка.

# 220
  • При децата ми
  • Мнения: 6 037
Коя е Румяна Илиева?

# 221
  • Мнения: 1 222
Поръчах си и аз от Алтея, много ме зарадва промоцията!

Искам да ви питам - ползвали ли сте продуктите на Руми Илиева, заслужават ли интерес, натурални ли са наистина, кой ги произвежда? Те много станаха въпросите, но ако някой има опит и инфо, ще се радвам да ми каже (може и на лични).

А защо не питате Румяна Илиева? Аз знам, но не е моя работа да отговарям. Как мислите, дали ще си рискува реномето за жълти стотинки?

Много любопитен въпрос. Нека отговоря.
Истината е, че поради голямата разлика на двата продукта Румяна не рискува нищо. Ще обясня - с лансирането на козметичните си продукти тя искаше да "монетизира" вече натрупана аудитория, разчитайки на принципа, че брандът/личността продава в днешно време. Този принцип е верен, да, но никоя жена, която е доволна от тренировките на Руми, няма да спре да ги прави, защото е недоволна от серума.
Скрит текст:
А и тя всъщност няма да остане видимо недоволна - популярният серум Glow не е нищо друго освен сбор от масла. Те се отразяват благотворно на кожата, но са мнооого далеч от претенциите, които има този серум. В него няма активна съставка, която да има наистина силен антиейдж ефект и с която едновременно да се рискува негативна реакция на кожата, например свръхчувствителност.
Така че този ход за Руми има възможни позитиви и никакви негативи. И не, тя не рискува реномето си.
И не знам откъде дойдоха жълтите стотинки, продуктите й далеч не са евтини - за което също си има причини, но няма да се впускам в подробности и за тях.

Аз лично никога не съм обмисляла покупка по следните причини:
- висока цена за нещо, от което аз лично субективно нямам нужда
- висока цена, базирана на претенции на разни съставки, за чието действие няма някакво научно потвърждение
- самата Руми не ми вдъхва доверие като рекламно лице на собствената си козметика - не ми изглежда млада и жизнена.
- вече полагам доста добри грижи за кожата си и преди-след разликата при мен не би била толкова ярка, като при доволните от серума дами. Силно подозирам, че преди това не са използвали олио за лице или са залагали на някакъв абсурд като Икаров, съответно всяко що-годе прилично масло би ги оставило в същия възторг.

Ако някога ми се намерят 70 лв за трошене, бих си купила въпросния Glow серум с масла. Защо не? Няма да навреди и 70 лв не са непосилна сума за продукт от този тип, който ще се ползва няколко месеца. Всъщност... 70 лв за трошене винаги мога да извадя, просто не съм убедена, че получавам стойността им.

Бих пробвала например подмладяващия серум на Wooden Spoon, два пъти по-евтин е.

От кремовете за лице има интересни попадения, съгласна съм.
Хареса ми мнението ви. bouquet С някои неща не съм съгласен, но определено имате обоснован избор. Например не бих използвал монетизиране, грубовато е някак си, вероятно диверсифициране е по-точния израз. И ако основния и доход е от фитнес, то нали не вярвате, че от козметика прави подобни суми - това имах предвид за "жълтите стотинки".

# 222
  • Мнения: 9 513
имам представа колко струва, да, въобще не е чак толкова фрапиращо скъпо. съмнявам се да има и 5 мл. от него в тези 30 мл при 6 базови масла.
и вече казах - скъп е за това, което е вложено в него. което няма нищо общо с това кой какво може да си позволи. нещо май не се разбираме?

# 223
  • Мнения: 2 687
На готовата им козметика имам тестери, които дори не съм ползвала, защото по съдържанието виждам някои комедогенни съставки, които избягвам, но маслата на Алтея според мен са страхотни.
кои са те?

някой да е ползвал този им най спешъл серум? и да е доволен евентуално? Simple Smile

# 224
  • Мнения: 1 222
имам представа колко струва, да, въобще не е чак толкова фрапиращо скъпо. съмнявам се да има и 5 мл. от него в тези 30 мл при 6 базови масла.
и вече казах - скъп е за това, което е вложено в него. което няма нищо общо с това кой какво може да си позволи. нещо май не се разбираме?
Вижте, в това в какво вярвате, и какво е в действителност има сериозна разлика. Наистина сериозна. Вижте все пак колко струва това масло, не е трудно да се види - в Амазон е близо 52 долара за 30 мл. пак там може да проверите и за останалите. Как ви се струва? Сега ето ви състава, да ми обясните вие все пак кои са базовите масла:
Състав: Opuntia ficus indica (Prickly pear) seed oil*; Rosa canina fruit (Rosehip) oil*; Borago officinalis (Borage) seed oil*; Camellia oleifera seed oil*; Prunus armeniaca (Apricot) kernel oil*; ; Rubus idaeus (Raspberry) seed oil*; Pelargonium graveolens (Geranium) oil*;Rosa Damascena flower oil*; Helichrysum italicum (Immortelle) flower oil*; Състав: Opuntia ficus indica (Prickly pear) seed oil*; Rosa canina fruit (Rosehip) oil*; Borago officinalis (Borage) seed oil*; Camellia oleifera seed oil*; Prunus armeniaca (Apricot) kernel oil*; ; Rubus idaeus (Raspberry) seed oil*; Pelargonium graveolens (Geranium) oil*;Rosa Damascena flower oil*; Helichrysum italicum (Immortelle) flower oil*; Boswellia neglecta (Frankincense) oil*; Citronnellol**, Geraniol**; Limonene**; Linalool***; Citronnellol**, Geraniol**; Limonene**; Linalool**

Общи условия

Активация на акаунт