БИО/органична и натурална козметика - тема 7

  • 72 992
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35 891
едно време са живели до 30-40 г. и не са ядяли захар като нас

# 61
  • София
  • Мнения: 4 878
Не са живели до 30-40, но няма смисъл да спорим по въпроса. Който е ок бебето му да яде паста за зъби, нека му създава "хигиенни навици" от 6-месечна възраст. Само да не си въобразява, че щом е "био", пастата става за ядене.

# 62
  • Мнения: 1 973
Минавам да похваля този измивен гел за лице на Сапунена работилница - на моята смесена кожа се отрази много добре, без да я пресушава. Мирише малко силно, но въпреки това ми хареса. Hands Ok Hand

# 63
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Не са живели до 30-40, но няма смисъл да спорим по въпроса. Който е ок бебето му да яде паста за зъби, нека му създава "хигиенни навици" от 6-месечна възраст. Само да не си въобразява, че щом е "био", пастата става за ядене.

Какво препоръчвате тогава?

Между другото не става въпрос за бебе ,а за дете на 11г.

п.п.Баба ми сигурно не знае какво е паста за зъби и четка,но е с всичките си зъби и никога не е посещавала зъболекар,но в наши дни нещата са доста по-различни. Peace

# 64
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Минавам да похваля този измивен гел за лице на Сапунена работилница - на моята смесена кожа се отрази много добре, без да я пресушава. Мирише малко силно, но въпреки това ми хареса. Hands Ok Hand

+1 Добър е.

# 65
  • Мнения: 119
Колебая се между тези два анти-ейджинг продукта  - елексира за лице RUSKHA :

http://ruskhaskincare.com/bg/products/13/Concentrated-Youth-Elixir.html

или Био Регенериращ Супер Серум – Bio Damascena

https://www.alteyaorganics.bg/shop/%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5/%D0% … BC-bio-damascena/.

Споделете мнение от кой от тях сте доволни, ако ги използвате.  bouquet

# 66
  • Варна
  • Мнения: 5 883
Минавам да похваля този измивен гел за лице на Сапунена работилница - на моята смесена кожа се отрази много добре, без да я пресушава. Мирише малко силно, но въпреки това ми хареса. Hands Ok Hand


Потвърждавам и аз.
Леееко ми дразнеше очите, но почти с всички био почистващи продукти се случва, вероятно е заради етеричните масла, които ползват.

# 67
  • Мнения: 1 973
На мен миризмата ми беше толкова силна, че не посмях да мия и очите Smile

# 68
  • Мнения: 9 468
идвам с питане някой пробвал ли е:
1. "кралицата" на unica;
2. биоспоралите за очи?
иначе аз използвам предимно такава козметика и масла. бъркат ми смеси в зоя + съм доволна от продуктите на алтея.
на сапунената работилница използвам един део стик с лайм и бергамот -  уникален е! също харесвам продуктите /поне които съм ползвала/ на удън спуун.
за децата също използвам подобни продукти.

# 69
  • Мнения: 209
Здравейте, моля да ми препоръчате крем за лице за кожа склонна към акне и доста суха същевременно. За изморен гел използвам и аз на сапунената работилница- с чаено дърво и мента и кожата ми е супер след него. Но нанасям крем (на сезмар) и известно време след това я чувствам опъната. Ползвам и едни трици няколко пъти седмично. Но имам нужда от хидратация след това. Пробвала съм с масло от манго, което знам, че не е комедонно, но пък стои като филм и за лице не ми е ок, а и за пъпките сякаш. Но пък крем не съм намерила. А за нощен ползвам пак на сапунената работлничка- той е само за очи, ама аз си го слагам на цялото лице и на сутринта лицето ми се чувства добре. Може и някаква домашна маска да ми препоръчате?
Zenata, аз ползвам спирала на benecos.

# 70
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Мисля да опитам смес от каково масло и масло от лайка против бръчки. Препоръчайте хубав околоочен крем. Напоследък цялата козметика купувам от Зоя-та.

# 71
  • Мнения: 209
Аз си взех конфитюр за суха кожа за тяло и конфитюр за смесена кожа на Дихана (ръзчно изработени). Днес ги получих - ухаят невероятно, да видим как ще са.

# 72
  • Мнения: 10 174
Аз си взех конфитюр за суха кожа за тяло и конфитюр за смесена кожа на Дихана (ръзчно изработени). Днес ги получих - ухаят невероятно, да видим как ще са.
Плодово желе и захар ли съдържат или наименованието е търговски трик? Wink

# 73
  • Мнения: 9 468
Мисля да опитам смес от каково масло и масло от лайка против бръчки. Препоръчайте хубав околоочен крем. Напоследък цялата козметика купувам от Зоя-та.

на колко години си?
мога да похваля един околоочен серум на алтея - доста е добър. последно си взех кралицата на уника, също е супер.

# 74
  • Мнения: 209
Аз си взех конфитюр за суха кожа за тяло и конфитюр за смесена кожа на Дихана (ръзчно изработени). Днес ги получих - ухаят невероятно, да видим как ще са.
Плодово желе и захар ли съдържат или наименованието е търговски трик? Wink





Търговски трик явно. Не съм го чувала никъде другаде тоя конфитюр Grinning

Общи условия

Активация на акаунт