БИО/органична и натурална козметика - тема 7

  • 72 993
  • 770
  •   1
Отговори
# 255
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Този е нов. Сподели как е след като го ползваш.

# 256
  • Мнения: 2 223
Да попитам и тук. Ползвал ли е някой phyto терапията за коса re30, коятобвъзвръща пигмента на косъма? Мнения?

# 257
  • Мнения: 1 327
https://www.notino.bg/gamarde/hair-care-revitalizirassh-shampoan/
Някой ползвал ли е този ШП? Търся идеалният, но не намирам такъв .. искам да се пени и да не ми заплита 😉
Честит празник !!!

# 258
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 790
Можете ли да ми похвалите нещо за косопад и много изтъняла коса, рекламираха ми в един салон терапия с zen simple, но нямам никаква информация за тях. Видяли ли сте ефект за косата, понеже останах с една трета коса, след раждане и кърмене почти 2 години.
Класика - маска с рициново масло за сгъстяване. Андалу имат шампоан и балсам за изтъняваща коса, а освен това спрей за сгъстяване с арган, нанася се след измиване. Има ги в Зоя.

# 259
  • Мнения: 2 223
Чесънът много помага, ако се търпи миризмата.

# 260
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 545
Пия масло от вечерна иглика,и за моя голяма изненада започна да ми расте нова коса, малко ме дразни като стърчи, но съм много доволна.Проблема при мен е ,че много бързо ми се омазняват корените😕

# 261
  • Мнения: 4 115
А знаете ли, дали всеки може да го приема или трябва да е преписано от лекар.
Пия масло от вечерна иглика,и за моя голяма изненада започна да ми расте нова коса, малко ме дразни като стърчи, но съм много доволна.Проблема при мен е ,че много бързо ми се омазняват корените😕

# 262
  • Мнения: 1 219
Да попитам и тук. Ползвал ли е някой phyto терапията за коса re30, коятобвъзвръща пигмента на косъма? Мнения?
Да, аз, но не точно този продукт. Работи.

# 263
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 545
Bubi99,за вечерната иглика научих от тук,от една тема за Фиброаденом на гърдата.Ако искаш може да питаш лекар, ти си прецени . Да се похваля, племенницата ми ми поръча пет крема, супер серум и един крем за ръце на Алтея. Ще имам и подарък озаряващ серум:blush:Нямам търпение да ги пробвам. От чужбина може да се поръчва само като нерегистриран потребител:hibiscus:

# 264
  • Мнения: 4 115
Извинете ме за нахалството предварително и въпросите, но вие поради здравословни проблеми ли е приемате и от лекар ли ви е предписана,или сама си е назначихте.И ,аз четох за нея из разни страници хора е препоръчваха,взех си я изпих няколко хапчета и е спрях,хвана ме страх от това как си е самопредписах,а хора със здравословни проблеми е приемаха и е препоръчваха и така цяла кутия ми стои,затова и ви попитах.
Bubi99,за вечерната иглика научих от тук,от една тема за Фиброаденом на гърдата.Ако искаш може да питаш лекар, ти си прецени . Да се похваля, племенницата ми ми поръча пет крема, супер серум и един крем за ръце на Алтея. Ще имам и подарък озаряващ серум:blush:Нямам търпение да ги пробвам. От чужбина може да се поръчва само като нерегистриран потребител:hibiscus:

# 265
  • Мнения: 2 223
Colorindex, много благодаря. Flowers HibiscusСамо ако можеш ли да ми споделиш малко повече инфо? Аз искам да си взема такъв серум и като започне да ми израства косата да започна да го ползвам и ако вземе та ми я потъмни ще съм най - щастливият човек

# 266
  • Мнения: 1 219
Colorindex, много благодаря. Flowers HibiscusСамо ако можеш ли да ми споделиш малко повече инфо? Аз искам да си взема такъв серум и като започне да ми израства косата да започна да го ползвам и ако вземе та ми я потъмни ще съм най - щастливият човек
Активната съставка я имам, просто си я сипах в афтършейва. Не се бръсна всеки ден.  И пак има ефект. Не мога да казвам повече, че ще е реклама.
Съставката е предимно за мъже, жените няма да имате воля и желание за това, скъпо е, а за по-малко пари се оправяте перфектно. Уникален продукт, без майтап.

# 267
  • Мнения: 1 095
Активната съставка я имам, просто си я сипах в афтършейва. Не се бръсна всеки ден.  И пак има ефект. Не мога да казвам повече, че ще е реклама.
Съставката е предимно за мъже, жените няма да имате воля и желание за това, скъпо е, а за по-малко пари се оправяте перфектно. Уникален продукт, без майтап.

А вярно ли е, че работи само върху здрава коса, т.е. да не е химически третирана? И има ли я вече в готов продукт?
Редактирам се, виждам, че е споменат продукт по-горе. Само той ли е, че не откривам друг?

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 23:12 от gevestra

# 268
  • Мнения: 1 219
Активната съставка я имам, просто си я сипах в афтършейва. Не се бръсна всеки ден.  И пак има ефект. Не мога да казвам повече, че ще е реклама.
Съставката е предимно за мъже, жените няма да имате воля и желание за това, скъпо е, а за по-малко пари се оправяте перфектно. Уникален продукт, без майтап.

А вярно ли е, че работи само върху здрава коса, т.е. да не е химически третирана? И има ли я вече в готов продукт?
Редактирам се, виждам, че е споменат продукт по-горе. Само той ли е, че не откривам друг?
Не, работи почти на всякаква, стига косата да не е тотално побеляла от години, в смисъл - всичко вече е заминало.

# 269
  • Мнения: 9 468
хайде сподели, какво се правиш?

Общи условия

Активация на акаунт