Моля Ви за отзиви за стерилизатор на CHICCO за Микровеле

  • 2 181
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Ние също ползваме чико, нали идеята е да се стерилизират шишетата, Авентския не ги стерилизира повече... А и не виждам причина да се дадат два пъти повече пари.

# 16
  • Мнения: 5 300
Стерилизаторът на Чико е супер! Стерилизирам 5 мин на 800 W.

# 17
  • Мнения: 8 917
Много см доволна от него - стерилизирах както шишета на Авент, така и на Чико - по-големите Peace

# 18
  • Мнения: 346
Имах Авент, и но му стопих капака  Embarassed (бях забравила МВ на грил  #Cussing out) и после си купих на Чико, защото беше почти 2 пъти по-евтин. Върши същата работа. АКо знаех в началото нямаше да дам толкова пари за Авнт. Освен че е по-голям друго СЪЩЕСТВЕНО предимство няма!

# 19
  • Мнения: 1 180
И аз съм ЗА "Чико" - това е една от най-сполучливите покупки!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз съм с Чико-доволна съм,но и по евтин вариант-би ти свършил същата работа.Бертони да кажем.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
ползвах такъв почти година и съм доволна:)

# 22
  • Мнения: 1 599
Скъсах го от използване, а и още го използвам но по-малко!  Peace

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз си го купих.Още не съм го ползва/остават ми 13 дни до термин /, но всички , които са го ползвали са много доволни от него.И цената е супер!Не се замисляй!

# 24
  • Мнения: 4 428
Аз също съм с Чико и съм доволна. Какъвто и стерилизатор да си вземеш ще ти свърши еднаква работа и едва ли ще има разлика между марките. Най-важното е да си направиш сметка дали ще ти се събере в микровелето. Това беше и причината да си взема точно Чико, а не Бертони/20лв/ или Джордани/18лв/, защото е най-малкия и само той се събира в мойта печка. За Авента ми харесва, че може да се стерилизират 4 шишета. Освен това една майка, която има Авен ми каза, че вървял с 2 шишета от 260мл. Ако наистина е така ти излиза много по-евтин от Чико, защото едно шише ти е 10лв.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Аз също съм с Авентския и съм много доволна. Много е практичен, освен 4-те шишета с бибероните събира и помпата ми. Продава се с 2 малки шишета (125 мл).

# 26
  • Мнения: 3 457
супер е ,много съм доволна,но и аз го слагам за 10мин.на пълна мощност.Доколкото зная сега стерилизатора върви и с едно шише чико Peace

# 27
  • Мнения: 863
 и аз съм "ЗА" Чико,една от най-сполу4ливите ми покупки за бебето,ползвах го по4ти до една годинка,просто по навик,защото не ми струваше никакво усилие да ги пусна да се връткат в МВ Laughing сега съм го дала на една братов4едка  с близнаци да го ползва,а след това  съм го нагласила и за сестра ми
само 4е аз го пусках на максимална мощност за 10-11 минути

# 28
  • Мнения: 3 698
Аз имам на Чико , много съм доволна, още го използвам, страхотен е !

# 29
  • Мнения: 678
Аз също съм с Авентския и съм много доволна. Много е практичен, освен 4-те шишета с бибероните събира и помпата ми. Продава се с 2 малки шишета (125 мл).
  ....хммм Аз гледах този на Авент ( 44 лв ) събира 4 шишета , но не гопродаваха с шишета , а вътре  беше чисто празен.  newsm78
...а този на Чико - струваше 26 лв и вътре имаше едно шише от малките на Чико....
 За сега съм се спряла на Чико  Hug Благодаря на всички мами , които са ползвали и двата вида и споделиха  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт